|

Únor 2012

The Vampire Diaries: spoiler [kdy se vrátí Katherine]

29. února 2012 v 12:10 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
Bohužel mám pro fanoušky Katherine celkem špatnou zprávu - objevil se totiž spoiler od E!Online o tom, kdy se má vrátit Katherine.

Řekněte nám prosím, fanouškům Katherine, kdy se naše oblíbená postava vrátí do Mystic Falls?
Je nám líto, fanoušci The Vampire Diaries a toho, když se Nina Dobrev promění v sexy Katherine. Zatím nemáme v plánu přivést koketní upírku Katherine zpět do Mystic Falls.

The Vampire Diaries: spoiler [jaké to bude mezi Elenou a Klausem?]

29. února 2012 v 12:06 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
Objevily se dva spoilery (ten druhý v dalším článku). Sugarscape dělal rozhovor Josephem Morganem, neboli Klausem, a ptali se ho na to jaké je to mezi Ninou & Ianem na natáčení, a jak to bude vypadat mezi Elenou a Klausem, jestli je možné že k ní bude cítit něco víc.

Myslíte že Klaus - vzor každého obyvatele Mystic Falls - bude cítit něco víc k Eleně?
Je tu možnost. Seriál se zaměřuje na hlavní postavu, Elenu, takže jsem zvědavý jestli v něm vzklíčí nějaké další pocity. Je jasné že Klaus ji chce chránit, protože díky Eleně může vytvořit více hybridů. Určitě existuje potenciál. To vše závisí na to, jakým směrem a kam až chtějí autoři/producenti tohle téma vytáhnout. Nevím ale, jestli by Elena Klausovy pocity opětovala, navíc Klaus má zkušenosti s mnoha tragédiemi, které se týkají Eleny, takže to bymu musela opravdu hodně odpustit. Jsou tam chvíle ve kterých to je vidět. Aby to bylo zajímavější tak Klaus možná projeví nějaké touhy pohledem na Elenu.

Jak je to mezi Ninou Dobrev a Ianem Somerhalderem na natáčení - jsou od sebe neoddělitelní?
No...oba mají svoji práci, oba mají co dělat. Občas na sebe zavolají, ale oba jsou příliš zaneprázdnění. Takže ani ne, oba dělají svoji práci.

Abou Nina & Ian at Academy Awards

28. února 2012 v 18:21 | Ems |  News & Info
Tak nakonec to teda přidávám. Po Academy Awards se objevilo spousta článků ohledně Niny & Iana, takže jsem vám je přeložila. Jakože všechny tam píšou vesměs to samý - prostě že se od sebe nemohli odtrhnout, že se několikrát políbili atd. ♥ :)


wetpaint.com
I když se z počátku zdálo že Nina a Ian hrají hru "jsme jenom přátelé", nyni se zdá že hvězdy The Vampire Diaries - Nina Dobrev a Ian Somerhalder se od sebe nemůžou odtrhnout. Vzhledem k tomu že jsou oba velice atraktivní tak je nemůžem obviňovat! Účast páru na Oscarové party Eltona Johna která se konala 26.února byli vyfotografování jak se drží za ruce a sdíleli lásku i nádale po celou After party. Při přijímání hostů, které se konalo na soukromém pozemku vše ignorovali a chtěli být stále spolu. při popíjení šampaňského Ian ninu několikrát políbil. Zdá se, že je mezi nima opravdu skutečná láska!


Hollywood Life
Jsou atraktivní. Drží se za ruce. Kdyby si jen tak blízcí byli Elena & Damon v The Vampire Diaries!
Všechny oči na Oscarové party Eltona Johna která se konala 26.února se upíraly na Iana Somerhaldera, a to nejen proto že mluvil o výrobě generátorů GOGREEN Mobile. Byl také polovina nejhezšího páru na party - on a Nina Dobrev byli od sebe nerozluční po celý večer. Mají společně i několi fotek které nás, fanoušky, zcela pohltily.

OK!
Kdyby jen Damon a Elena ukazovali tolik vzájemného citu v The Vampire Diaries! Nina Dobrev a její herecký kolega a přítel Ian Somerhalder se na Oscarové party Eltona Johna v LA nemohli od sebe odtrhnout ani na chvilku. Nina a Ian byli vidění jak se mazlí a objímají celou noc, což se na veřejnosti děje velmi zřídka. Navíc pár ani oficiálně neřekl jak vážné to mezi nima je.

PopSugar about Nina / Nina & ian

28. února 2012 v 18:13 | Ems |  Videos
Jsem tu jen na chvíli, i když nějaké ty novinky jsou. Teda jedno video, jeden spoiler TVD, a pak ještě nějaké jakože drby nebo tak, prostě po Academy Awards se hodně psala v různých magazínech o Nině & Ianovi, tak nevím jestli to budu přidávat.
Každopádně k článku. Objevilo se jedno video od PopSugar. Mluví tam o ianovi, pak taky něco málo o Nině, ale celkově tam mluví o párech které byli na červeném koberci, takže samodřejmě Ninu & iana nemohli vynechat :) taky tam je jeden rozhovor s Ninou dělaný na červeném koberci.


20th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards

27. února 2012 v 20:39 | Ems
Tak konečně tady pro vás mám takový souhrn Academy Awards, neboli předávání Oscarů, kterých se Nina včera zúčastnila. Takže za prvé jsem úplně hrozně šťastná že tam vůbec byla, i když to bylo docela jasné že tam bude, a za druhé jsem moc šťastná že tam byla s Ianem, protože mi přišlo celkem zvláštní že společně neletěli letadlem. Ty šaty co měla jí moc slušely, i když ty otvory co tam jsou jsou takový zvláštní, ale i tak jsou nádherné a Nině hrozně sluší! Všimli jste si že nina poslední dobou nosí hodně černé šaty? No a jinak nalíčená byla skvěle, a vlasy měla úplně dokonalý, ten cop jí hrozně slušel

Tohle jsou fotky kde Nina pózovala fotografům.

Fotky zevnitř. Nina se tam vyfotila třeba s Torrey DeVitto, nebo s tím hercem co hraje Willa Schustera v Glee (nevím jak se jmenuje :D). Ty fotky s Ianem jsou dokonalé ♥

Fotky ze samotné show, kde Nina s Ianem vydražili 80 000 dolarů!


Ještě dvě candids fotky (které teda moc jako candids nevypadají), jak Nina přichází na Academy Awards.


No a nakonec dvě videa - jedno jak Nina poźuje fotografům a druhé jak Nina & Ian přijíždějí na Academy Awards ;)

Nina at Academy Awards/Oscars?

25. února 2012 v 11:08 | Ems |  News & Info


Ještě se objevila jedna informace. Nina se totiž s největší pravděpodobností objeví na předávání Oscarů! To se koná v neděli, a Ian napsal na twitter, že jede na víkend do LA - na nějaké party a předávání Oscarů! A byl na letišti viděn v ten stejný den jako Nina, takže je dost možná že Nina jela do LA také kvůli Oscarům. Teda je to hodně pravděpodoné, protože co jiného by tam asi v době předávání Oscarů dělala? :D
Jen je mi teda záhadou proč teda neletěli Nina a Ian spolu, ale to je jen detail. No já jen doufám že tam Nina opravdu bude , a je mi jasné že bude vpadat skvěle, takže už se těším na fotky! :)


February 24 - At LAX

25. února 2012 v 11:01 | Ems
Konečně nějaká pořádná novinka! :) Objevilo se 20 fotek jak Nina v přítelu na letiště v LA (letěla z Atlanty kde se natáčeí TVD). Vypala úpně skvěle, obyčejný ryfle, černý tričko a kožená bundička, a oživila to krásnou modrou kabelkou, brýlema a kloboukem, a měla dokonalý kozačky, a prostě byla krásná <3


The Vampire Diaries: Names/dates of upcoming episodes

24. února 2012 v 19:10 | Ems |  The Vampire Diaries ~ Other & News
A ještě jedna novinka! Opět se týká TVD. Páni já už se tak těším na další epizodu 3x16, která bude až 15.března! :(
Objevily se názvy dalších epizod - až po 3x20. Už se nemůžu dočkat! <3 Co vy? :)

3x16 - "1912" (15.března)
3x17 - "Break On Through" (22.března)
3x18 - "The Murder of One"
3x19 - "Heart of Darkness"
3x20 - "Don't Go Gentle"

Data co jsou výše uvedené jsou potvrzené, ale počítejte tím že u nás to bude spíš tak 16.března, takže pak i 23.března, hlavně pokud počítáte s titulky. Další data zatím nejsou jasná, ale dá se předpokládat že díly se budou objevovat po týdnech, i když je dost možné, že tam dají, stejně jako teďka, nějakou přestávka, třeba dvou nebo tří týdenní.The Vampire Diaries: 3x16 '1912' ~ synosips

24. února 2012 v 12:53 | Ems
A přeci jen se objevila jedn novinka! Objevily se oficiální synosips, neboli oficiální popis dílu 3x16 '1912'. No aspoň si jima můžeme zpříjemnit to nekonečné čekání. Já osobně už se teda nemůžu dočkat, co vy? <3

Nynější vraždy připomínají Damonovy sérii vražd která se stala před sto lety. Ve vzpomínkách z roku 1912 si Damon připomíná krásnou upírku Sage (hostující hvězda Cassidy Freeman) která mu ukázala zcela nový způsob existence. Šerifka Forbessová varovala Damona aby se jí nepletl do pátrání, ale Damon je přesvědčený že jde po špatném podezdřelém. Elena a Matt se uchylují k vloupání aby záskali důkazy a prokázaly tak, že doktorka Fellová je vrah. Rebekah se z důvodů známých jen pro ni zajímá o lokalizaci jednoho z nejstarších městských mezníků. Nakonec Elena nachází nové pochopení cesty, po které se její život dal a Damon se emocionálně vyzná Stefanovy.

February 2012 - Bravo [Russia]

22. února 2012 v 19:08 | Ems
Bohužel nejsou žádné novinky, a Nina o sobě moc vědět nedává, a to ku podivu ani na twitteru, tak tu pro Vás mám bohužel jen titulku ruského Brava a k tomu jeden scan - no aspoň něco :) Ale nějak ty fotky jako třeba candids nebo apeerances by se objevit mohly, ne? ;)


Personal Photos #4

21. února 2012 v 20:25 | Ems
A poslední, 4 stovka osobních fotek :)

Personal Photos #3

21. února 2012 v 20:19 | Ems

Personal Photos #2

21. února 2012 v 20:02 | Ems
Fotky jsou většinou jště u doby naáčení před TVD, ale opět - nějaké fotky z natáčení 1.série tam je.

Personal Photos #1

21. února 2012 v 19:33 | Ems
První várka 100 osobních fotek je především z natáčení Degrassi a jiných filmů před TVD, ale fotky z natáčení prvních dílu TVD :) Nejnovější jsou nahoře.

Friends

20. února 2012 v 22:48 | Ems
Někteří z Nininých slavných přátel. Nina má samozdřejmě spoustu přátel, ať už slavných nebo ne, a tohle je jen hrstka z nich, a doufám že jsou teda ti nejhlavnější :)

Kayla Ewell - S Kaylou se Nina seznámila na natáčení The Vampire Diaries (Kayla hrála Vicki, sestru Matta). Spousta fotek a twitter zprávy dosvědčovaly že se často setkávaly a strávily společně čas. Dívky byli dokonce po nějakou dobu natáčení TVD spolubydlící. Bohužel je vidět že poslední dobou už ho společně tolik netráví.
Sara Paxton - Vlastně ani není známo kde se ty dvě seznámily, ale mají spoelčně spoustu fotek, jak z akcí, tak osobních. Navíc Nina a Sara společně nafotily photoshoot, a Sara taky předala Nině dárek na její narozeninové oslavě v LA.
Paul Wesley - Paul a Nina se samozdřejmě setkali na natáčení The Vampire Diaries, kde paul hraje jednu z hlavních postav. Prvně se říkalo že mezi nima něco je, ale Paul měl přátelkyni, která je teďka mimochodem už jeho manželkou (Torey DeVitto), a vše se vyvrátilo tím, když Paul řekl že Nina je pro něho jako mladší sestra a Nina na něho občas odkazovala jako na staršího bratra.
Candice Accola - Nina a Candice se jak jinak spřátelily na natáčení The Vampire Diaries, kde Candice hraje přítelkyni Eleny, Caroline. Candice a Nina mají společně spoustu fotek, nafotily společně photoshoot, chodí spolu na akce a tráví volný čas, nedávno společně hráli na Super Bowlu, a poté měli dívčí víkend v jehož rámci se objevily na Rolling Stone party.
Kat Graham - Nina a Kat se seznámily jak jinak než na natáčení The Vampire Diaries, kde Kat hraje nejlepší kamarádku Eleny, Bonnie. Nina o Kat řekla že ji obdivuje kvůli jejím občasným bláznivým kostýmům a podporuje ji v její začínající hudební kariéře.
Sara Canning - Nina a Sara se také seznámily na natáčení TVD. Sara hrála tetu Eleny, a po dobu natáčení dvou sérií byli spolubydlící, protože Kayla, se kterou byla Nina jako první spolubydlící opustila Atlantu kvůli zabití její postavy. Nina a Sara společně nafotily i photoshoot.
Daniel Gillies - jak jinak než kamarádi z TVD. Daniel hraje původního upíra Elijaha, bratra Klause. Nina o něm napsala na twitter že jsou dobří přátelé.
Steven R. Mc Queen - Opět kamarádi z TVD, Steven hraje v TVD Eleniného bratra, a vypadá to že jejich vztahy jsou velmi podobné i v reálném životě. Samotný Steven řekl pro Tiger Beat, že Ninu miluje a je pro něho jako sestra.
TVD Cast - Nina má celkově velmi kladný vztah ke všem hercům a producentům The Vampire Diaries, a mluví o nich jako o rodině. Nezmínila jsem třeba Josepha Morgena, Claire Holt atd....
Degrassi Cast - Nina si stále udržuje vztahy se svými ex-kolegy ze show ve které účinkovala před The Vampire Diaries.
Kate Walsh - Nina a kate se seznámily minulý rok na natáčení filmu The Perks of Being a Wallflower. Podle twitteru strávily spoustu času společným sledováním filmů a celkově trávením času.

Boyfriends

20. února 2012 v 18:47 | Ems
Ian Somerhalder [2010 - 2???] - Nina a Ian se setkali na natáčení The Vampire Diaries. Krátce po Nininých narozeninách v roce 2010 už nebyli Nina a Ben společně vídáni, a Ian Somerhalder právě zkončil svůj vztah s Meghan Auld, se kterou byl 4 roky. Nina & Ian společně odjeli Austrálie a opět se objevily zprávy že jsou spolu, které byly tentokrá pravdivé, ale párem nepotvrzené. Herci byli poté spatřeni čím dál častěji spolu, létali společně letadlem a byli spolu v průběhu léta. První oficiální potvrzení toho že jsou spolu byla polečná dovolená v paříži, kde se na fotkách objímali a drželi za ruce. Vrzy poté se spolu objevili na Much Music Awards oficiálně jako pár. Snad jim to dlouho vydrží :)
Ben Hollingsworth [2009-2010] - Nina a Ben se poprvé sekali když Nina ještě pracovala v se riálu Degrassi: Next Generation. Více se spolu začali stýkat poté, co Nina začala hrýt v The Vampire Diaries a Ben v dalším seriálu CW, Beautiful Life, kde hrál jednu z hlavních rolí. Jednu dobu bylo díky twitter zprávám jasné že byli spolu a objevovaly se i osobní fotky. V roce 2010 se objevil na Nininých narozkách a taky se objevily fotky kde se drží za ruce.
Evan Williams [????] - Nina a Evan společně pracovali na show Degrassi, a objevila se spousta osobních fotek kde jsou blízko u sebe. Tento vztah nebyl potvrzen, ale je velmi pravděpodoné že byli spolu.
Daniel Clark [2007] - Objevila se spousta informací že Nina měla něco se svým kolegou ze show Degrassi, ale nenašla jsem žádné osobní fotky, takže je dost možné že to nebyla pravda.
Vysokoškolská láska - Nina měla přítele v průběhu Vysoké školy, nebo spíše na začátku VŠ. Podle fotek z plesu, na kterém společně byli, je jasné že bli pár, bohužel ani jeho jméno není známé.

Family

20. února 2012 v 18:07 | Ems
Máma - Ninina máma se jmenuje Michaela a je umělkyně. Nina k ní má velice pěkný vztah - v rozhovoru o ní Nina řekla, že jí dala spoustu důležitých rad do života a že je pro ni velice důležitá. Ninina máma byla s Ninou třeba i na dovolené v Paříži, kterou Nina kromě ní strávila i se vým přítelem Ianem Somerhalderem.
Táta - O Nininým tátovi moc informací nemám. Ani Nina s ním moc fotek nemá, jen pár fotek z hor. Ninin táda že počítačový odborník.
Bratr - Nina má pouze jednoho sourozence, a to staršího bratra Alexandra. Nina má se svým bratrem dobrý vztah. Alexandr studuje inženýrství.
Sestřenice - Jeny Nikolova je bulharka a Ninu byla navštívit v roce 2010. Několikrát se objevila na natáčení The Vampire Diaries a Ninu společně s Ianem a Paulem doprovázela na Teen Choice Awards 2010, a poté i na letiště. Objevila se i na některých osobních a twitter fotkách Niny.

Contact on Nina

20. února 2012 v 17:40 | Ems


Nina Dobrev
Noble Caplan Abrams
1260 Yonge Street
2nd Floor
Toronto, ON M4T 1W6
Canada
_____________________________________________________

Nina Dobrev
"The Vampire Diaries"
Bonanza Productions, Inc.
2364 Park Central Boulevard
Decatur, GA 30035-3914
USA