|

Kevin Williamson o TVD [kolik bude sérií?]

18. února 2012 v 14:08 | Ems |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Spolutvůrce Upířích Deníků Kevin Williamson dělal o rozhovor právě o TVD. Nic určitého co by se týkalo Niny/Eleny/Katherine tam bohužel není, ale mluví tam o tom kolik si myslí že by bude sérií atd. Já jsem Vám vybrala jen část, kde mluví o počtu sérií a celkově o seriálu, protože to se týká i Niny, ale dole pod rozhovorem máte odkaz na celý rozhovor :) Rozhodně doporučuji přečíst!Jak se zatím cítíte ohledně momentální třetí série Vampire Diaries? Jde všechno tak, jak jste si představoval na začátku?
Věci se pořád mění, když postupujete s dějovou linií, ale myslím, že od prvního dne, kdy jsme si s Julii [Plec] sedli a rozvrhli cestu, kterou se dostaneme k úplnému závěru celého seriálu, tak jsme pořád na naší trati. Skončí to tam, kde jsme si řekli, že to skončí. A vše mezitím děláme ve správný čas. Říkáme "Tohle se stane v druhé sérii a tohle zase ve třetí." A tak víme, kam ke konci třetí série směřujeme, a jak odstartujeme sérii čtvrtou.
Nechci prozradit příliš mnoho, ale kromě sledování děje knížek do určitého stupně, se k nim pořád vracíme a říkáme, "Co bychom mohli vyrabovat? Co jsme ještě nedělali? Co jsme ještě nedělali? Jak bychom mohli vzít tuhle dějovou linii a zpracovat ji a změnit ji a překroutit ji?" Tenhle rok jsme se ponořili do Původní rodiny, pořád si hrajeme s hybridy a tak nás celá tahle věc s Klausem dovede přímo k vyvrcholení téhle série.

Ještě něco můžete napovědět?
Z děje, o kterém jsem zrovna mluvil, jsem, věřte nebo ne, byl docela nadšený z Alarica. Alaric byl jedním z lidí, kteří ze začátku série stáli na vedlejší koleji, zatímco jsme se zabývali Jeremym a jeho mrtvými přítelkyněmi a nyní, když jsme tuhle kapitolu uzavřeli, posouváme se k velmi dobré části o Alaricovi a jeho pozici v nové Radě a městu a jak se zaplete s Původní rodinou. Alaric dostane víc prostoru, když do děje přivedeme Meredith [Torrey DeVitto]. Meredith je jedna z knižních postav, kterou jsme tak trochu změnili, ale teď už ji máme a je novým milostným Alaricovým zájmem po nešťastné tetě Jenně a také je zapletená s jedním z rodiny Zakladatelů, takže je jejich dynamika opravdu zajímavá a dostane se jim společně nějakých zajímavých vylomenin.

Řekl jste, že víte, kam to vše směřuje. Kolik sérií myslíte, že potřebujete pro Vampire Diaries, abyste je dostali tam, kam chcete?
Mohli bychom to zabalit v 6. sérii.

Máte nějaký plán, jak to urychlit, když budete muset?
Ano. Nemáme žádný problém to urychlit. Zrychlíme, když budeme muset.

Stejně tak, mohli byste protáhnout, to so momentálně plánujete?
Bez problému to můžeme protáhnout, ale víme, že kdybychom museli zakončit, řekněme v šesté sérii, mohli bychom zkončit. Ale taky bychom to mohli protáhnout.

Něco dalšího, co byste ještě teď chtěl říct o Vampire Diaries?
Miluji to. Miluji tuhle sérii. Myslím, že Julie Plec a její scénáristé odvádí úžasnou práci a jsem rád, že mě na ní pořád nechávají podílet [smích].

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama