|

Březen 2012

Let's talk about...?

31. března 2012 v 17:58 | Ems


Napadl mě takový nápad...no nápad.. Už co jsem tenhle blog založila jsem chtěla dělat diskuze k dílům TVD, vždycky mě na blogu bavilo o něčem "diskutovat", nejlíp k dílům seriálů. Jen jsem se k tomu za prvé ještě nedokopala, a za druhé mě přišlo takový ohraný nazvat to "Disscusion". no a dneska mě napadlo že by se to mohlo jměnovat "Let's Talk About... ~ NázevDílu". Co na to říkáte? Jako jestli by to mělo smysl, jestli byste se zapojovali? :)
A když už jsme u nového dílu - jak se vám líbil? :) Pokud jste ho ještě neviděli tak v jednom z poseldních článků máte odkazy na stáhnutí ;)
A jinak dneska mám narozky! I když to vás asi moc nezajímá :DThe Vampire Diaries: 3x19 Heart of Darkness~ synosips

30. března 2012 v 17:35 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
Elena a Damon spolu vyrazí zkontrolovat, zda je Jeremy v Denveru v bezpečí a zjistit, jestli by jim jeho jedinečné schopnosti nepomohly odhalit informace, které potřebují vědět o starověké upíří linií. Netrvá dlouho a dovědí se, že se Jeremy stýká se špatnými lidmi. Stefan a Klaus se vydávají až do brutálních extrémů při pátrání po chybějící zbrani. Caroline je nadšená, když se Tyler vrací do města, ale Tyler začne mít brzy podezření, že se něco mezi Caroline a Klausem děje. Matt má plné ruce práce, kdy se snaží zaměstnat Rebeccu organizováním nadcházejícího tématického plesu s motivem z dvacátých let.

The Vampire Diaries: 3x19 Heart of Darkness ~ Extended trailer

30. března 2012 v 17:33 | Ems |  TVD - trailers
A nakonec ještě přidávám trailer k dílu který se objeví bohužel až 19.dubna. Já osobně už se teda hrozně těším, hlavně jak to bude s Damon a Elenou ♥

Jeremy: Jeli jste přes celou zem abych si mohl promluvit s mrtvým upírem?
Damon: Mrtvý upír je navíc, ale...ano.
Rose: Rose je tady.
Damon: Přímo tady?
Rose: Řekni Damonovi, že jsem vždycky byla pro jeho a Elenu.
Elena: Stefan si myslí že k tobě něco cítím
Damon: A cítíš?
Stefan: Nezáleží na to čím si projdu aby ji dostal zpět. na ničem z toho nezáleží pokud něco cítí k někomu jinému.


The Vampire Diaries: 3x18 The Murder of One - Producer's Preview

30. března 2012 v 17:30 | Ems |  TVD - trailers
A opět ještě dodatečně dodávám ukázku k dílu který se objevil dneska, k dílu 3x18 The Murder of One. Julie Plec, výkonná producentka tam o tom díle mluví, + ukázka je proložena novýma scénama ;)


The Vampire Diaries Cast on MTV's 10 on Top

30. března 2012 v 17:28 | Ems |  Videos
V sobotu minulý týden byl cast The Vampire Diaries v MTV pořadu s názvem 10 On Top. Mluvili tam o TVD a jsou tam i nějaké záběry z PaleyFestu ;)


The Vampire Diaries: 3x18 The Murde of One ~ webclip

30. března 2012 v 17:24 | Ems |  TVD - webclips
Ještě dodatečně přidávám webclip k dílu 3x18, který se objevil již dnes! Za chvíli přidám titulky :)


TVD Gallery Update

29. března 2012 v 21:11 | Ems
Jsem tu jen nachvilku, ale aspoň něco přidám - objevily se nějaké nové fotky týkající se TVD ;)
Jako první tu mám úplně dokonalou stills z dílu 3x18, který uvidíme už zítra!!!!! Vypadá to, že si Elena konečně vybere mezi Damonem a Stefanem, a já jen doufám že to bude Damon ♥ No tak doufám žejste s fotkou spokojeni tak jako já :D ;)
The Vampire Diaries > Season 3 > Stills > 3x18 The Murder of One [8+1]

A pak ještě 2 fotky z natáčení 3x19 Go Gentle ;)
The Vampire Diaries > Season 3 > On the Set - 3x19 Heart of Darknesst

Nový článek

27. března 2012 v 21:50 | Ems


Opravdu se omlouvám že to tady tak flákám, ale opravdu mě zaměstnává naplno škola a klavír, takže novinky čekejte buď ve čtvrtek nebo v pátek. Opravdu se vám za to omlouvám, ale zítra píšeme velkou písemku z frániny, ve čtvrtek ze zemáku...navíc zíta mám školu do 4, pak od 5 do 6 step, a od 6 do 7 street, doma jsem tak o třičtvrtě na osm, a pak se ještě učit zemák. takže se fakt omlouvám, doufám že mě chápete. Jo a v sobotu mám narozky! ;)

P.S. Doufám že jste viděli ten dokonalej still z dílu 3x18 (objeví se tento pátek), protože já se z ní mohla zbláznit!!!! ♥ :D

Elle Girl update scans

24. března 2012 v 20:39 | Ems
Už před nějakou dobou se objevila titulka k ruskému dubnovému vydání časopisu Elle Girl, na které jsou hvězdy TVD. Dneksa se objevily i scany. Podle mě zovlili skvělé fotky, v časopise je nějaký rozhovor s Ninou a pak něco jako jak se nalíčit podle Niny. :)

Magazine Scans > 2012 > April 2012 - Elle Girl [Russia] (1+5)

Is Nina taking new photoshoot?

23. března 2012 v 20:04 | Ems |  News & InfoA nakonec poslední informace, a to, že Nina bude nejspíš o víkendu fotit nový photoshoot! Potvrzují to dva nejnovější tweety Nininé stylistky Ilarii Urbinati. Photoshoot se má fotit v Atlantě tento víkend, bohužel s zatím neví pro co/jaký časopis. Snad se to brzy dozvíme :)

"Mířím do Atlanty ve státě Georgia abych pracovala s @ninoudobrev po celý víkend - jsem tak nadšená, miluji Georgii (i Ninu:) !"

"Znáte tychlé balení kdy se ještě musíte během chvilky stavit pro šaty u Ross noc předtím než si letíte koupit třetí kufr na oblečení? #photoshoot"

More Delena & Stelena in 3x19 Heart of Darkness!

23. března 2012 v 19:37 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
The Vampire Diaries se blíží ke konci série, takže se stále častěji o závěrečném díle objevují spoilery. Tentokrát se jedná o díle 3x19 a zmíněném závěrečném díle a o scénam Deleny/Steleny.

Blíží se scény Deleny/Steleny? Nějaký pohyb v milostném trojúhelníku?
Podle velmi spolehlivých zdrojů bude milostný trojúhelník Damon-Elena-Stefan "otevřený" v díle 3x19 Heart of Darkness. Takže fanoušci Steleny a Deleny, připravte se na válku! Navíc výkonná producentka TVD, Julie Plec, nedávno prozradila, že v závěrečné scéně bude víc líbání jak za celou sérii dohromady!
!!!tyto informace jsou potvrzeny!!!

Stelena fanoušci jsou stále tady! :)
Nebojte se. Scén mezi Elenou a Stefanem bude k vidění ještě hodně.The Vampire Diaries: spoilers

23. března 2012 v 19:08 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
A další spoilery. Tentokrát jsou to odpovědi na otázky fanoušků na Julii Plec, vyýkonou producentku The Vampire Diaries ;)

Bude v jednom z nedcházejících dílu rozhovor Damona a Eleny o jejich citech?
Ano, určitě.

Aji Stefan a Elena mezi sebou mají silné city. Budou nich ještě někdy mluvit?
Samozdřejmě.

Julie, jaká je tvá nejoblíbenější scéna Deleny?
Damon a Elena v posteli v 3x08.


The Vampire Diaries: Spoilers [Stelena]

23. března 2012 v 18:53 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
Paul Wesley dělala rozhovor s TV Line, takže se zde můžete dozvědět spoustu nového o Steleně. Já jsem na to všechno teda zvědavá, ale stejně zůstávám 100% Delena! :D

Elena a Stefan teď měli velmi téžké období. Co můžete fanouškům nabídnout aby si stále udrželi naději?
Fanoušci by určitě nějakou naději mít měli...rozhodně musíte vzít na vědomí, že Stefan s Elenou společně sdíleli opravdu velkou lásku, a to se nedá jen tak ignorovat. Fanoušci by si určitě měli uvědomit že šance ještě určitě existuje.

Podporujete Stelenu?
Ne nějak extra, ale nejsem proti tomu. Myslím že by to měl být přirozeně osud a nemělo by se to vynucovat. Kdyby tam byl jen jeden vztah bylo by míň fanoušků. Myslím si ale, že by Elena a Stefan měli být spolu - stejně tam by se k sobě měli vrátit jiní.

Když byl Stefan pryč tam měla Elena dost blízko k Damonovi. Co si o tom Stefan myslí a jak se to bude všechno vyvíjet? Samozdřejmě se cítil zrazen, ale v jistém smyslu to bylo nevyhnutelné. Stefan se připojil k temné cestě, bylo to jeho rozhodnutí. Byl si také vědom že mezi Elenou a Damon něco je, takže to pro něho nebylo nějaké velké překvapení. Stejně ale mezi sebou mají Damon a Stefan celkem dobrý bratrský vztah a něco společného - stále oba dva milují tu stejnou dívku.

V díle '1912' se stala významná věc s Alaricem související s jeho prstenem. Kdy poprosí Elena Stefana o pomoc?
Určitě ho požádá a Stefan jí pomůže. Díky tomu si budou bližší a dojde na rozhovor o jejich vztahu.

obrázek je z dílu 3x18!

The Vampire Diaries: 3x18 The Murder of One ~ Extended trailer

23. března 2012 v 18:03 | Ems |  TVD - trailers
A pak tu mám samozdřejmě i prodloužený trailer pro CW k dílu 3x18 The Murder of One. Já už se teda nemůžu dočkat, co vy? <33


ČTVRTEK
Damon: Je to prsten pro lovce upírů. Nos ho.
BITVA ZAČÍNÁ...
Elena: Máš zdraň která dokáže zabít Klause?
Stefan: My všichní máme.
...A SÁZKY...
Finn: Co se stane jednomu, stane se všem.
Klaus: Nebude to poprvé.
...NIKDY NEBYLY VÝŠ
Stefan: Klaus tohle nepřežije.
Elena: Jednáš na základě vzteku!
Stefan: Vztek to dotáhne dokonce!


The Vampire Diaries: 2x18 The Murder of One ~ trailers

23. března 2012 v 17:47 | Ems |  TVD - trailers
Objevily se dva trailery k dílu, který uvidíme bohužel až za týden - Murder of One. Jeden normální pro CW, a druhý, sice o maličko delší ale zase míň kvalitní, pro kanadskou stanici CW.


TVD: Spoiler [jak dlouho bude Bonnie na Elenu naštvaná?]

21. března 2012 v 22:24 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilersJak dlouho ude Bonnie na Elenu naštvaná za to, že byla její matka přeměněna v upíra?
Elenino jednání mohlo vést k Abbyiné proměně, což tohodně neplánovala! Nakonec tomu Bonnie porozumí, ale asi né tolik, co Caroline. "Caroline si uvědomuje, že přijmula rozhodnutí, která ovlivnila životy druhých. Myslí si, že není dobré soudit Elenu za to, jaké významné kroky dělá - bez ohledu nato jak dopadly. Na konci série bude určitě víc krásných přátelských scén" řekla Candice Accola.

The Vampire Diaries: 3x17 Break On Through ~ Producer's Preview

21. března 2012 v 22:02 | Ems |  TVD - trailers
Objevilo se producer's preview, kde Julie Plec, výkonná producentka mluví o nadcházejícím dílu TVD, který uvidíme už v pátek - pozítří! Navíc tam jsou i nové scény Rebeky, Sage a Damona a taky Eleny a Alarica. Já už se teda nemůžu dočkat! <3

Info about LAST episode TVD of 3.Season

20. března 2012 v 22:06 | Ems |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Jak Ian prozradil na twitteru, tak poslední - finální epizoda 3 série, se bude jmenovat The Departed. A teďka se objevil seznam postav, které se objeví v posledním díle 3.série, mezi nimiž se objevila i Katherine(/Nina), a podle informací by se tam opravdu měla objevit! Jinak Julie Plec se ptali, jestli všichni třetí sérii přežijí, a ona řekla že neví! Tím pádem je možné že klidně někdo z těch lidí kteří se objeví v posledním díle v něm můžou i umřít. Také si můžete všimnout, že je tam i Jenna a starosta Lockwood, takže tam určitě budou i nějaké ty flashbecky. Taky si můžete všimnout že je tam i Miranda Gilbert, takže se to určitě bude ještě řešit, asi ty vraždy atd., a je tam aji Jeremy! <3 Já už se teda nemůžu dočkat! :)
Elena/Katherine
Stefan
Damon
Jeremy
Bonnie
Caroline
Matt
Tyler
Jenna
Alaric
Klaus
Mayor Lockwood
Sheriff Forbes
Elijah
Rebekah
Meredith Fell
Miranda Gilbert
Grayson Gilbert

The Perks of Being a Wallflower - date in USA

20. března 2012 v 21:52 | Ems |  News & Info
Objevilo se datum, kdy by se měl objevit film, který Nina natáčela minulý rok společně s Loganem Lermanem a Emmou Watson, The Perks of Being a Wallflower, v kinech v USA. Uvažovalo se, od kdy bude film v kinech přístupný - a nakonec se slevilo na 12 let. Ale to datum - film by se měl v amerických kinech vysílat od 21.září 2012! Takže tak za půl roku, což je ještě nějaká doba, takže je dost možné že se to ještě změní, jen doufám že se to v těch kinech bude nakonec opravdu vysílat! Každopádně myslím že jakmile se to objeví v kinech, tak už to bude ke stažení na netu :)

What gave Ian to Nina's birthday?

19. března 2012 v 20:24 | Ems |  News & Info
Dneska se objevila jen jedna novinka - William Keck z časopisu TV Guide měl možnost mluvit s hvězdami The Vampire Diaries na letošním PaleyFestu.
Na lednové 23.narozeniny Niny Dobrev jí dal její kolega a zároveň přítel Ian Somerhalder luxusní moderní židli do studia natáčení TVD. Bylo vyrobené z bambusu, a sám Ian už tohle, úplně stejné má (jak Nina přiznala, stojí kolem 1 000 dolarů).

"Křeslo má otáčecí stolek a sedátko, která se dá zvednout, takže se pod to dají uložit věci" rozplývá se Nina "Vždycky jsem mu bralu tu jeho, tak mi koupil vlastní."

A proč tak extravagantní nákup? "Jsem v něm pořád" říká Ian. "Mám oddělené místo na tužky, na mobil plus nějaké ty bezlepkové svačinky. Je to něco jako lékárna která mě udržuje vzhůru 15.hodin."

Naopak jejich kolega z natáčení, paul Wesley si myslí, že je to zbytečné vyhazování peněz. "Je to zbytečné přepyhové - mají aji držáky na pití!" řekl se smíchem Paul. "Moje křeslo je sice strašné, ale nikdy jsem si nechtěl koupit nějaké z těch přepychových. Kromě toho, vždycky když Nina nebo Ian pracují, sedám si do jejich!"

Nina at CW Network Upfront 2012!?

18. března 2012 v 10:25 | Ems |  News & Info

Nejlepší měsíc pro americké televize bude květen! Proč? V té době budou seriály z větší části s publikem po dobu 4 měsíců, a hlavně proto, že se budou konat konference jednotlivých televizí, kde řeknou harmonogram na příští sezónu!
Upfronty 2012 většinou začínají v květnu:

14.května - NBC (ráno), FOX (odpoledne)
15.května - ABC
16.května - CBS
17.května - CW (ráno), USA (večer)

Zatím není jisté jestli se Nina na konferenci objeví, ale je to velice pravděpodobné, protože je jedna z největších hvězd stanice CW, a navíc dříve tam byla úplně každý rok. Je dost možné jestli to dokonce nemá od CW povinné, tam jít. A dále je už jisté že bude 4.série.!

fotka vlevo je právě z jednoho z Upfrontu pro CW!