|

Duben 2012

Ask me #01

30. dubna 2012 v 15:21 | Ems |  Ask Me
Konečně jsem se dostala k prvnímu Ask Me, když už dneska nejsou skoro žádné novinky. ;)

PHOEBE-ONLINE:


Jak dlouho máš blog? Tak tenhle blog mám něco před čtvrt roku, ale bloguju tak kolem 4 let ;)
Co se ti nejvíc líbí na Nině? Tak tady se možná trošku rozepíšu :D Mám na Nině ráda úplně všecko. Nejvíc na ní mám ráda to jaký je člověk. To jak si cení svých fanoušků a záleží jí na nich, to jak pomáhá - byla v Kenyi, má nadaci, pomáhá Ianově nadaci, to jak se chová, jak je milá a jak se krásně směje, prostě tohleto všecko :) A mám na ní hrozně ráda i všechny ostatní věci, samozdřejmě to jak je skvělá herečka, protože už hrála v hodně filmech, dost často něco úplně jiného, a vždycky to zahrála skvěle, už jen příklad je to, jak hraje Elenu, a pak úplně rozdílnou Katherine, a ona je zahrála obě úplně skvěle! No a pak samozdřejmě její styl! Její styl mám ze všech celebrit úplně nejradši, a pro mě je prostě v tohletom, ale i ve spoustě dalších věci největší vzor! Líbí se mi každý kousek jejího oblečení, všechno co nosí bych si na sebe vzala, ať už je to oblečení který má na nákupech nebo na červeném koberci. A ještě k tomu jak to vždycky sladí, a úplně dokonale si vždycky udělá vlasy a namaluje se :) No a pak nakonec mám ní ráda jejího přítele, Iana :D
Jaký je tvůj nejoblíbenější díl TVD? ...já nevím, mám ráda všechny díly, teda někdy nejsem spokojená s dějem (to se moc nestává :D), ale všechny díly jsou skvělý! A nejoblíbenější? Tak třeba hodně se mi líbil díl 1x22 The Founder's Day, pak třeba 2x21 a 2x22, to byly takové zlomové díly, a navíc 2x22 - Delena kiss! ♥ :D Stejně tak díl 3x19 a 3x11, taky moje oblíbené díly díky Deleně :D Dost se mi aji líbí díly 3x01 The Birthday (že by opět Delena? :D), a pak 2x09 Katerina, tam se mi líbí ty flashbecky, a aji se mi dost líbí 3x14 Dangerous Liaisons, kvůli tomu plesu :)

DOMČA (THINGSILIKE):
Vyber:
Elena x Katherine -> Rozhodně Katherine, ale Elenu mám taky ráda :D
Caroline x Bonnie -> Tak to asi Caroline, protože je zábavnější, ale zase Bonnie je taky fajn :)
Stefan x Klaus -> Klaus :D
Rebekah x Caroline -> Tak tohle je dost těžký, kažá je jiná, ale musím přiznat že asi trochu víc Rebekah :)
Elijah x Damon -> Ehm? Že se ptáš, rozhodně Damon!! :D
Tyler x Klaus -> Klaus! Tyler mě poslední dobou celkem štve, nevím proč :D

Pokud se mě taky chcete na něco zeptat, můžete ZDE :)

Nina in Punk'd?

30. dubna 2012 v 14:27 | Ems |  News & Info


Jak možná víte, začala se natáčet 9.série pořadu s názvem Punk'd vysílaným televizní stanicí MTV. V pořadu různé celebrity napalují celebrity, a musím říct že většinou dost originálně a vtipně :D V tomto pořadu (v této sérii) už byly napáleny celebrity jako třeba Taylor Swift, Dianna Agron nebo Miley Cyrus, a podle všeho k nim přibyde i Nina!

Samozdřejmě to není potvrzené, takže se budeme muset překvapit, ale Ninu by měla napálit známá britská skupina One Direction, který tam budou jako hosti, a společně s Ninou by měli napálit i Ashley Benson a Britt Robertson. Epizoda, ve které má být Nina napálena, se má vysílat 17.května.

Já moc doufám že to bude pravda a Nina tam opravdu bude, myslím že by to mohlo být vtipný, navíc ještě k tomu když by ji napalovala skupina One Direction :D Budeme si ale muset počkat jestli tam opravdu bude ;)

Let's Talk About ~ The Vampire Diaries: 3x20 Don't Go Gentle

29. dubna 2012 v 13:08 | Ems |  Let's Talk About
Konečně začínám s pvní diskuzí! ;) Takže jdeme na to! Budu moc ráda za každý váš komentář, postřeh, názor nebo tak :) Jinak pokud jste nový díl ještě neviděli tak si to nečtěte! :)

Twitter #07

29. dubna 2012 v 12:11 | Ems |  Twitter
Dneska nejsou žádné novinky, jen dvě zprávy + fotky, které Nina přidala na twitter :) Fotky jsou úžasné, myslím že si to Nina užila a relaxovala :) Jen si myslím že na té večeři v Bílém Domě nakonec nebyla...no co se dá dělat :)
A jinak za chvilku čekejte tu diskuze, neboli Let's Talk About na nejnovější díl TVD! :)

"Nic není nad den uměleckého vyjádření s prsty v písku..."

"A výsledek! Jackson Pollock mě inspiroval! Teda nejsem žádný JP ale na hraní není nic špatného.. :P Lol ale podívejte se na moji nohu"

Nina will be at Late Night with Conan O’Brien

28. dubna 2012 v 16:16 | Ems |  News & Info
Objevila se ještě jedna novinka ;) Jak to tak vypadá, tak Nina to bude mít v květnu opravdu nabité! 9.května, den před odvysíláním posledního dílu 3.série TVD, se Nina objeví v populární talk show s názvem "Conan". Já už se teď nemůžu dočkat, Nina bude určitě vypadat fantasticky, a jsem taky ráda že se po dlouhé době objeví i v nějaké televizním pořadu ;)

Seznam všech nadcházejících akcí Niny najdete v menu pod Calendar :)


At Fred Segal in West Hollywood, California

28. dubna 2012 v 15:47 | Ems |  Gallery Update
A jako další novinku tu mám fotky z předvčerejška ze Západního Hollywoodu. Nina tam je s nějakou kamarádkou, se kterou byla v nějaké kavárně/restauraci nejspíš na polívce, dále fotky jak vystupuje z auta, a pak jedna fotka jak si v nějakém obchodě zkouší řetízek ;) Hlavně byla hrozně krásná! Vždycky Ninin styl hrozně obdivuju, takové krásné oblečení, a všechno to k sobě ladí a ještě k tomu jí to ohromně sluší! Tentorkát měla celkem obyčejné, ale nádherné modro-vílé šaty a k romu nádherné lososové baleríny. Doplnila to hendou kabelkou a náušnicemi ve tvaru lístečků ;)

The Vampire Diaries: 3x21 Before Sunset ~ Webclip

28. dubna 2012 v 15:18 | Ems |  TVD - webclips
Objevil se už i webclip k nadcházející epizodě 3x21 Before the Sunset. Skoro nemůžu uvěřit že třetí série už končí! No co se dá dělat...Každopádně v tomto webclipu je Stefan, Damon a Jeremy, a příjde tam Klaus, je to u Jeremyho & Eleny doma. Bohužel Ani Elena ani Katherine tam není, ale aspoň něco. Já už se teda hrozně těším, hlavně jak to všechno dopadne ;)


Nina will be at The White House Correspondents Association & Met Ball

28. dubna 2012 v 15:14 | Ems |  News & Info
Objevily se dvě akce, na kterých je potvrzená Nina účast, takže vám je dám do jednoho článku :)

Jako první se objevila informace, že se Nina & Ian objeví na The White House Correspondents Association, neboli na večeři v Bílém Domě, na twitter to napsala Katie Frederick. Nina & Ian byli potvrzeni na party, která se konala včera, a aji na večeři, která se má konat dneska. Takže já jen doufám že se tam objeví, protože před 8 hodinami přidala Katie Frederick tweet, který jsem teda popravdě moc nepochopila...:
"@ninadobrev jméno prohrálo při prvním pozmněňování. Party... opravdu tě chci potkat! #smutný den"
_______________________________________________________________________


No a pak se objevila informace potvrzená od Nininé stylisky Ilarii Urbinati! Nina se má totiž objevit na Met Ballu, což má být něco jako ples, a bude hostem Donny Karan! Pokud nevíte kdo to je, tak je to ta návrhářka, která navrhla ty šaty které měla Nina Na Emmy (tyčervené), nebo ta, se kterou dělala Nina Rozhovor na fashion Weeku v NY (11.ledna 2012). Akce se bude konat už 7.května. Já už se teda hrozně těším, Nina bude určitě vypadat skvěle!! :)
"Oznámení! @ninadobrev se zúčastní Met Ballu jako host Donny Karan! Tak se těším na ZKOUŠENÍ ŠATŮ!"

Jinak v menu v Calendar najdete seznam všech Nininých nadcházejících akcí! ;)

The Vampire Diaries: 3x21 Before Sunset ~ Trailers

28. dubna 2012 v 14:32 | Ems |  TVD - trailers
Objevily se dvě proma k nadcházejícímu dílu, předposlednímu dílu 3.série, který se jmenuje Before Sunset. To první je normální pro stanici CW, a to druhé je kanadské promo - pro kanadskou CW. Přidávám je semka i přesto, že jsem je ještě neviděla, protože se za chvíli jdu podívat na ten nový díl TVD, takže se na to podívám až pak ;)

Nina Dobrev Interview - IS Foundation Event #2

28. dubna 2012 v 14:14 | Ems |  Videos
Objevil se ještě jeden rozhovor z IS Foundation Event ;) V tomhletom je Nina nádherná (jako v kžadým :D), a řekla bych že už ji docela unavuje jak pořád, když se jí lidi ptají na TVD, musí odpovídat to samé, protože nic vím říct nemůže aby něco neprozradila, a řekla bych že teďka byla ráda že se jí na TVD ani jednou nezeptali a ptali se aji na jiné věci :)


TVD Gallery Update

28. dubna 2012 v 14:00 | Ems |  Gallery Update
Tak už jsem tady s těma novinkama co jsem za týden zameškala! :) Je jich docela dost, což je jenom dobře :D Objevily se stillsy a fotky z natáčení k dílům 3x19 a 3x20, a k tomu ještě jedna nová promo fotka + nový plakát ;)


Tohle je to nejnovější - stillsky k dílu 3x22 The Departed, poslednímu dílu 3.série, který nás čeká už za dva týdny! Ta první už se objevila, ale malá a ve špatné kvalitě, a teďka ju tu máte krásně velkou a v HQ :) Ta druhá je taky nová opět v HQ, je očividně flashbecková, protože je na ní Elenina mám a teta Jenna, který už jsou obě po smrti. A ta poslední je s Elenou a Caroline ;)
The Vampire Diaries > Season 3 > The Departed ~ Stills [1+3]

Pak se objevily tři nové stillsky z dílu který se objevil včera, všechny v HQ, a k tomu se objevily ty tři, které už jste mohli vidět, ale taky v HQ :) Mě se hrozně líbí ty s tím drdolem, Nině to hrozně moc sluší! :)
The Vampire Diaries > Season 3 > 3x19 Don't Go Gentle ~ Stills [6x]

Pak se objevil jeden plakát k TVD, na kterém je pouze Nina (/Elena). Je krásný, mě se teda moc líbí :) A poté se bojevila i nová promo fotka, což je vlastně ten plakát, jen bez nápisu, ale aspoň něco. Obě jsouv HQ ;)
The Vampire Diaries > Season 3 > Advertisement [21+1]
The Vampire Diaries > Season 3 > Promoshoot [26+1]

A nakonec dvě fotky z natáčení TVD. Člověk by řekl že ta první bude z nějaké dovolené, ale tahle je z natáčení TVD z dílu 3x22 The Departed, kde uvidíme autonehodu při které se zabili Elenini rodiče. A druhá je z dílu 3x20 Don't Go Gentle, která se objevila včera ;)
The Vampire Diaries > Season 3 > On the Set


The Vampire Diaries: 3x20 Don't Go Gentle ~ Producer's Preview

28. dubna 2012 v 13:52 | Ems |  TVD - trailers
Ještě opožděne přidávám Producer's preview k dílu 3x20. Julie Plec, výkonná producentka tam mluví o tomto díle, a je to proložené scénami, ke tkerým bych tak předevčírem napsala "které se ještě neobjevily", ale nenapíšu, protože celý díl jsme mohli vidět už včera :D


Omluva

27. dubna 2012 v 21:54 | Ems |  Info ~ site&webmissMoc bych se vám chtěla omluvit za moji neaktiviu. Vím že přidávat článek v deset hodin večer, ještě k tomu když teďka ani nejdu nic na blogu udělat, asi nemá cenu, ale jen prostě aby tady nebyl furt ten stejný článek který tu už je od úterý. Jen jsem teďka poslední dobou nějak nestíhala, musela se docela dost učit, protože moje poslední známky nejsou žádná sláva, a stejně mám teďka nějakou takovou smůlu protože i když se učím mám pořád špatné známky. Každopádně teďka je víkend, pondělí úterý volno, a ve středu a ve čtvrtek jsou maturity, takže jdeme na nějaký exkurze a nebudeme se učit. Takže slibuju že během zítřa popř. pozítřka doplním všechny novinky a fotky, které jsem během týdne nepřidala, a hlavně oběhnu affs! taky už hodlám (konečně :D) začít tu diskuzi k dílům TVD, neboli "Let's Talk About...". Takže to bylo jen takové vysvětlení, a teďka už dobrou noc :)

Fan Video [Delena]

24. dubna 2012 v 14:03 | Ems |  Fan Videos
Jelikož to dneska s těma novinkama nebylo nějaké slavné, tak aby to tu trochu oživila, přidávám jedno krásné Delena fan video, které jsem našla :) Je dělané až po tomhle díle, takže tam jsou scény z tohodle dílu, a ještě k tomu je to na song Never Let Me Go od Florence+Machine! ♥ Určitě se podívejte, stojí to zato ;)

P.S. Přemýšlela jsem o tom že bych konečně začala s tím "Let's Takl About...", prostě diskuze na díly TVD, až zkončí 3.série tak popř. i na něco jiného, už jsem vám o tom jednou psala. Co na to říkáte? :)

Nina Dobrev Interview - IS Foundation Event

24. dubna 2012 v 13:59 | Ems |  Videos
Dneska nejsou žádné novinky kromě tohoto rozhovoru pto Clevver TV. Nina je tam krásná, určitě se podívejte ;) Mluví tam o Ianově nadaci, a vlastně i o Ianovy, jak je to úžasné, a že v tom Iana podporuje atd., pak taky říkala něco o TVD, a nakonec o šatech které si bere na červený koberec ;)


Nina Dobrev at IS Foundation's Influence Affair Red Carpet ~ Interview

23. dubna 2012 v 18:35 | Ems |  Videos
A jako už asi poslední novinku tu pro vás mám rozhovor z akce IS Foundation's Influence Affair z červeného koberce. Nina je v něm úplně krásná a milá, nakonci se krásně směje, rozhodně doporučuji se podívat :) Jinak na začátku mluví o té akci na které je, a pak o TVD, aji o polibku Deleny <3 :)
Jinak TADY se můžete podívat aji na rozhovor s Ianem. Ten tam mluví hlavně o té akci, protože to pořáda jeho nadace, a pak o polibku Deleny. Hodně se mi tam líbí jak tam řekne že nejnovější epizodu neviděl, a pak taky ten konec :D :D A TADY se můžete podívat na rozhovor s Claire (Rebekah), který je o jejích letních plánech a pak hlavně o TVD ;)


The Vampire Diaries: 3x19 Heart of Darkness ~ On the Set

23. dubna 2012 v 18:31 | Ems |  Gallery Update

Objevily se dvě fotky z natáčení dílu 3x19 Heart of Darkness, který jsme mohli vidět v pátek. Fotky přidal na svůj twitter režisér The Vampire Diaries, Chris Grismer. První fotka je ze scény před domem Mary (Damon, Elena a Jeremy), a druhá fotka je scéna z natáčení polibku Deleny <3 :)
The Vampire Diaries > Season 3 > On the Set

ISF The Influence Affair

23. dubna 2012 v 18:07 | Ems |  Gallery Update

Konečně jsem se dostala k fotkám z akce ISF The Influence Affair. :) Jak už z názvu akce můžete poznat, tak akci pořádala Ianova nadace Ian Somerhalder Foundation, takže tam Nina nemohla chybět ;) A samozdřejmě jako ždy byla úplně dokonalá! Jak jsem psala v minulém článku, o líčení a vlasech ani nemluvím, to je dokonalý úplně vždycky! K tomu jednoduché, ale přesto dokonalé černé šaty s bílými puntíky které Nině neuvěřitelně slušely, ostatně jako všechny šaty! :) Šaty prý patří Nině, koupila si je na Hawaii ;) K tomu měla ladící stříbrné boty na podpatku s otevřenou špičkou, a doplnila to svým oslňujícím úsměvem, a jako vždy byla dokonalá! Bohužel žádné fotky s Ianem se neobjevily (jen z After Party), některé fotky jsou v HQ, další jsou míň kvalitní.


Dále se objevily ještě tři fotky z After Party. Konečně nějaké fotky Iana & Niny <33 :) Ta první je krásná, jak se na sebe usmívají, a ta druhá je ještě s nějakými lidmi. :) A ta třetí je podle mě úplně stejná jako ta druhá, jen je přiblížená tak že je tam jen Nina a Ian. Ale krásné jsou ;)

April 21 - The Influence Affair in Belair ~ videos

22. dubna 2012 v 21:28 | Ems |  Videos
Teď jsem tu jen na chvilku, takže přidám jen tyhle videa a už hnedka zas půjdu. Jsou to tři candids videa jak Nina přijíždí společně s Julií Plec na akci pořádanou ISF (Ian Somerhalder Foundation), nadací patřící jejímu příteli Ianu Somerhalderovi. Akce se jmenovala The Influence Affair. Nině to tam ohromně slušelo, o líčení a vlasech nemluvím to je vždycky dokonalý, ostatně oblečení taky. Měla jednoduché šaty, černý s bílýma puntíkama, ale Nině to moc slušelo, jako všechno! A doplnila to krásnýma stříbrnýma lodičkama. :) Fotky z akce i z After Party, které se objevily před chvilkou, přidám zítra ;)
New Personal Photos #1

22. dubna 2012 v 16:42 | Ems
Dneska je novinek poměrně dost :) Jako další tu mám tři nové osobní fotky. Ta první je úplně nejdokonalejší, je na ní Nina & Ian společně, sice zezadu, ale myslím že v tomhle případě to vůbec nevadí, jsou spolu úžasní! ♥
Další přidal na twitter přidal Jared Eng, a třetí přidal na twitter Rembrandt Flores ;)

Miscellaneous > Personal Photos

Jinak moc se omlouvám, ale už musím jít, takže fotky z akce 'ISF The Influence Affair' a oběhnutí affs budu muset nechat na zítřek, snad se nezlobíte ;)

Nina at "Let's Get Dirty"

22. dubna 2012 v 16:17 | Ems |  News & Info
Nina se zúčastnila akce "Let's Get Dirty", což je kampaň která je součásti Ianovy nadace ISF (Ian Somerhalder Foundation). Nina, Ian a spousta dalších lidí uklízeli pláž v Danta Monice. To že tam Nina byla víme jen ze dvou tweetů, a to z jednoho, který napsala Julie Carroll a pak z dalšího který napsala sama Nina :) Dále se objevila jedna fotka kterou zveřejnila Julie. Přidávám vám ji semka i přesto že na ní bohužel není Nina ale jen Ian. Aspoň něco no ;)
"@IS_Foundation bylatak inspirující a krásná událost. Gratuluji každému který se zúčastnil, takový úspěch!"

"@iansomerhalder @ninadobrev @Vamp_Diaries skvělá práce inspirující nás k udržování našich pláží a platy čisté! Děcka miluju vás!"

Twitter #6

22. dubna 2012 v 16:06 | Ems |  Twitter
Nina si opět zatweetovala a napsala nějaké zprávy ke kterým přidala i fotky. Podle mě ty fotky určitě fotil Ian, který tam ale bohužel nikde není. Ty fotky jsou opravdu skvělý, určitě si to užili! :D
"Ahhhhhh!!! To byla výzva ..Skoro jsem ztratila končetinu!"

"#TFride v @UniStudios Hollywood! Bláznivě skvělé!"

"Opravdu se cítite jako Shia na misi kde zachraňujete svět!"

":("


"Pravda, ale pořád to miluju!"

The Vampire Diaries: 3x20 Don't Go Gentle ~ webclip

22. dubna 2012 v 15:45 | Ems |  TVD - webclips
Tenhle webclip jsem chtěla přidat už včera, ale nějak jsem na to zapomněla :D V tomto webclipu bohužel ani Elena ani Katherine není. Je to rozhovor mezi Alaricem a Damonem. Já už se stejně hrozně těším ;)