|

TVD Gallery Update

28. dubna 2012 v 14:00 | Ems |  Gallery Update
Tak už jsem tady s těma novinkama co jsem za týden zameškala! :) Je jich docela dost, což je jenom dobře :D Objevily se stillsy a fotky z natáčení k dílům 3x19 a 3x20, a k tomu ještě jedna nová promo fotka + nový plakát ;)


Tohle je to nejnovější - stillsky k dílu 3x22 The Departed, poslednímu dílu 3.série, který nás čeká už za dva týdny! Ta první už se objevila, ale malá a ve špatné kvalitě, a teďka ju tu máte krásně velkou a v HQ :) Ta druhá je taky nová opět v HQ, je očividně flashbecková, protože je na ní Elenina mám a teta Jenna, který už jsou obě po smrti. A ta poslední je s Elenou a Caroline ;)
The Vampire Diaries > Season 3 > The Departed ~ Stills [1+3]

Pak se objevily tři nové stillsky z dílu který se objevil včera, všechny v HQ, a k tomu se objevily ty tři, které už jste mohli vidět, ale taky v HQ :) Mě se hrozně líbí ty s tím drdolem, Nině to hrozně moc sluší! :)
The Vampire Diaries > Season 3 > 3x19 Don't Go Gentle ~ Stills [6x]

Pak se objevil jeden plakát k TVD, na kterém je pouze Nina (/Elena). Je krásný, mě se teda moc líbí :) A poté se bojevila i nová promo fotka, což je vlastně ten plakát, jen bez nápisu, ale aspoň něco. Obě jsouv HQ ;)
The Vampire Diaries > Season 3 > Advertisement [21+1]
The Vampire Diaries > Season 3 > Promoshoot [26+1]

A nakonec dvě fotky z natáčení TVD. Člověk by řekl že ta první bude z nějaké dovolené, ale tahle je z natáčení TVD z dílu 3x22 The Departed, kde uvidíme autonehodu při které se zabili Elenini rodiče. A druhá je z dílu 3x20 Don't Go Gentle, která se objevila včera ;)
The Vampire Diaries > Season 3 > On the Set
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama