|

Květen 2012

Apologize

29. května 2012 v 15:15 | Ems |  Info ~ site&webmiss

Ahojte. Moc bych se vám chtěla omluvit za moji nekativitu. Opravdu teďka na blog nemám moc čas. Co se týče mého volného času, tak toho moc nemám, ale když už se nějaký najde mezitím učením, školou, cvičením na klavír a já nevím čeho ještě, tak radši jdu ven, nebo se dívám na nějaký hloupý seriál v televizi prostě na odreagování. A o víkendu .. jako kdybych moc chtěla tak tu jsem, ale zase radši jsem pomáhala na zahradě atd. Ale to je tak moje jediná chyba, nebo jak to říst, protože jinak mám té školy opravdu hodně - dneska jsme psali latinu, včera fyziku, zítra informatika, pozítří zeměpis a v pátek matematiku, a příští týden píšem chemii, francouzštinu a dějepis. Je toho opravdu hodně a některé moje známky nejsou zrovna nějaká sláva. No a pak přes týden jsme u taťkovy přítelkyně, která má sice počítač ale internet je hrozně pomalý, nemám tam ps a hlavně je tam omezený počet stahování dat, takže nemůžu ukládat obrázky, nic stahovat ani se dívat na videa a pomalu ani nic kopírovat, takže to je opravdu na nic. Dneska sjem v informatice uložila nějaké candids a apperances, tenhle článek vám píšu od babičky a na pc jsem stejně jenon proto že sipotřebuju vytiskou vzorovou písemku do matiky a ještě něco do informatiky. Tento týden tu tu teda moc nebudu, o víkendu se aspoň trochu posnažím, ten další týden to asi taky nebude nějaká sláva ale snad to bude lepší jak tenhle no a pak o víkendu tu už budu naplno! :)
Takže ještě jednou se moc omlouvám, ale s tím kolik toho mám do školy a s tím počítačem opravdu nic nenadělám, tak doufám že to pochopíte, moc se vám omlouvám za to že to tady tak stálo, kdyžtak mě prosím omluvte z kontrol atd. Mě samotnou mrzí že tu nemůžu být a že ty fotky z Francie kde teďka Nina je/byla doplním až pozdějc, že to nemůžu sledovat a přidávat jako novinky, ale co už, už se těším až tu budu moc pořádně být :)

Omlouvám se za takový malý sloh, držte mi palce při písemkách :D :)

Jo a nezapomeňte se zapsat do KONTROLY AFFILIATES :)

The Vampire Diaries in Czech Republic!

24. května 2012 v 19:55 | Ems |  News & Info
Mám pro vás jedno takové menší info, né zrovna nějak podstatná, ale to nevadí :D
ZDE jsem vám psala o tom že seriál The Vampire Diaries se po názvem Upíří Deníky objeví od 31.května na Nově. No a samozdřejmě všechny možné televizní progamy a magzíny toho musely využít, takže ve spoustě nejnovější českých televizních programů teďka najdete stránku nebo dvojstránku zaměřenou na Upíří Deníky!

Já jsem na to narazila ve dvou, a to v TV Magazínu (týdenní, 9 Kč) a v TV Star (dvoutýdenní). Co se týče scanů, tak se je pokusím dodat později, momentálně nemám možnost. A nebo pokud to někdo máte a máte možnost to oskenovat tak budu moc ráda :)
Podle mě jako receznzi mnohem líp popsali v TV Magazínu, každého herci chválily (o Ianovi napsaly že je to 'naprostý sympaťák' :D), jen mě mrzí že udělali překlep v Ninině jméně a napsali Nina Dobevová (místo Dobrevová), navíc tam napsali jména všech hlavních herců. Taky tam napsalay že se to nepodobá Stmívání, a věci proč se to diváklm nejspíš líbí víc než Twilight. Další věc co mě trochu mrzí je že tam daly jen fotky na terých někdo někoho kouše nebo je tam krev, ale to je jen detail :D
Zase v TV Star, kde bych čekala že to bude kvalitnější, to popsali podle mě né zrovna dobře, já si myslím že kdyby si to nějací rodiče přečetli tak že by jim nedovolili se na to dívat ... nevím no, moc mě to tam nepotěšilo. Příjde mi že tam ani nic moc nevychválily, ani herce ani seriál, navíc vybrali docela nekvalitní fotku ...


No a tím to ještě nekončí. Na nově už dávají i reklamu na Upíří Deníky! Já osobně jsem ji teda neviděla, ale už jsem o dot lidí kteří to viděli slyšela že je to hrozný, co se týče dabingu ... no jsem na něj zvědavá teda, doufám že aspoň vybrali dobré ukázky, co se týče záběrů :)
I když kolikrát ta propagace není zrovna nejlepší, tak mám radost že to vůbec nějaká je, a doufám že nějací ti fanoušci přibydou ;)

Nezapomeňte se zapsat do KONTROLY AFFILIATES!

New Photo On the Set from The Vampire Diaries: 3x22 The Departed

24. května 2012 v 19:33 | Ems |  Gallery Update
Objevila se jedna nová fotka z natáčení posledního dílu 3.série The Vampire Diaries, 3x22 The Departed. Nina je tam s herci kteří hráli Eleniny adoptivní rodiče, Graysona a Mirandu Gilbertovi. Nina tam má mokré vlasy takže je to nejspíš z natáčení scény pod vodou. Je tam zlatá :)

The Vampire Diaries > Season 3 > On the Set #2

A jinak teďka se objevilo hodně nových scanů z různých časopisů, které už teďka taky všechny najdete v galerii, a to ZDE :)

KONTROLA AFFILIATES

24. května 2012 v 18:21 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Nerada to dělám, ale někdy za čas to musí být tak teďka. V affs ani nějaký zmatek nemám, spíš mi příjde že někdo vůbec neobíhá ... no snad se zapíšete všichni .. :) stačí vyplnit jen tohle:
  • Přezdívka
  • Blog / Web

... jinak tohle je jenom pro stálé affs, pokud affs nejsme a máte zájem být, zapiště se TADY ...

Nina will be i Cannes, France tommorow!

23. května 2012 v 19:51 | Ems |  News & Info
Mám pro vás skvělou zprávu! Nina se totiž objeví už zítra v Evropě, a to ve Francii, přesněji v Cannes :) Potvrdila to na svém twitteru, kam také Ninina stiliska Ilaria urbinati napsala že s Ninou vybírá šaty. V Cannes se koná celosvětové známý filmový festival, vždy na jaře tentokrát od 16. do 27.května, takže s velkou pravděpodobností jede do Cannes právě kvůli tomu.

No a pak taky tenhle víkend je v Paříži setkání fanoušků The Vampire Diaries, prostě autogramiády, panely, konference atd., a Nina tam potvrzená teda není , ale Ian Torrey a Paul jo. V tweetu napsala že pojede aji po Paříže, a já si myslím že to není jen tak nějaká náhoda že tam bude právě ve stejnou dobu, a řekla bych že nás, stejně jak to bylo u setkání s fanoušky v Barceloně, překvapí a den před tím svouji účast potvrdí :) No a já teďka už jen doufám že to tak bude aji v polovině června s Vídní :)

Já už se teda hrozně těším na fotky, doufám že ty šaty byly právě kvůli téhle události, takže se hrozně těším, navíc ve Francii bude i Ian tak doufám v nějaké společné fotky :)

"Právě jsem dobalila svůj kufr na další zámořní výlet.Zítra jedu do Cannes, pak do nádherné Paříže a tak daleko..."

Teen Choice Awards 2012 Nominations

23. května 2012 v 19:34 | Ems |  News & Info

Už se objevily nominace na Teen Choice Awards, a Nina byla nominovaná v kategorii TV na Nejlepší televizní Fantasy / sci-fi herečku! No a dále byl nominován i seriál The Vampire Diaries za nejlepší TV Fantasy / sci-fi Show. Jen mě trochu mrzí že v kategorii ve stejné kategorii jako je Nina je nominovaná aji Kat Graham, a obě bohužel vyhrát nemůžou a v kategorii TV Sci-fi / Fantasy herec je nominován jak Ian, tak Paul. No a pak ještě v OTHER je nominován i Ian na Mail Hottie. Takže určitě hlasujte nejlíp každý den a podpořte je aby si odnesli i tento rok jejich vítězné prkno pokud možno za všechny kategori ve kterých byli nominovaní :)


A jinak co se týče hlasování tak se musíte zaregistrovat, ale to snad není nějaký problém, a pak vám ještě musí být pod 18, ale pokus někomu není tak tam prostě zadejte že vám pod 18 je :)

TV:
FANTASY/SCI-FI: The Vampire Diaries
ACTRESS FANTASY/SCI-FI: Nina Dobrev, Kat Graham

HLASOVAT MŮŽEŠ ZDE


EDIT [25.6.]: Do sekce TV v hlasování na Teen Choice Awards přibylo 6 kategorií, a ve třech z nich jsou nominovaní další z TVD: Villain - Joseph Morgan (Klaus), Scene Stealer Male - Michael Trevino (Tyler) a Scene Stealer Female - Candice Accola (Caroline). Takže určitě nezapomeňte hlasovat pro ně a aji za ostatní v dalších kategoriích ať to vyhrají)! :)

Official synosips of Season 4

21. května 2012 v 22:32 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers

Objevilo se něco jako oficiální spiler k 4 sérii, spíš teda k prvním dílům, a navíc to už většinou všechno víme,a normálně bych vám to semka už asi nedávala, ale toho je oficiální, takže vám to semka dávám ;)

"Čtrvtá série začíná s tím že se všechno změní. Mezitím co se Elena společně s přáteli stali součásstí maturitního ročníku a ukončení školy, rozptýlí se do různých měst, a jejich vztah k Mystic Falls bude mít hlubší smysl když se objeví nový nepřítel který se je rozhodne zničit."


No a pak se objevila ještě jedna novinka, kterou už jsem vám semka psala, ale to to ještě nebylo oficiální, ale teďka už je - stanice CW opravdu posunula vysílání další sezońy o měsíc, takže nový díl The Vampire Diaries 4x01 nečekejte v září, ale až v říjnu, o měsíc později. Ale zase snad nebudou takové pauzy ve vysílání ;)

The CW Upfront 2012 ~ Videos

20. května 2012 v 14:58 | Ems |  Videos
Omlouvám se vám že tu teďka moc nejsem, ale nějak nestíhám .. Objevila se spousta videí z CW Upfrontu. Nina byla úplně dokonalá! Tomhleto video je z příchodu na After Party. Nina se podepisovala fanouškům a pózovala fotografům. :)
VÍCE V CELÉM ČLÁNKU ;)

The CW Network's 2012 Upfront

17. května 2012 v 21:59 | Ems |  Gallery Update
Mám tu pro vás slibované fotky z CW Upfrontu, na který jsem vás sice včera zapomněla a zároveň nestihla upozornit, ale zase jsem vám to psala tak před měsícem av menu pod Calendar to už máte taky nějakou dobu ;) Každopádně Nina byla dokonalá!Líbí se mi jak líbí styly - jak rovné/vlnité vlasy, tak jemné/výraznější líčení a aji šaty! Tentokrát to zase změnila, a dala si trochu výraznější rtěnku a k tomu uplné šaty. Jsou úplně nádherné, a já bych si je asi nasebe nevzala, ale jen proto že nejsem tak hubená jako Nina :D Vzala si k tomu vínové lodičky, a byla prostě úplně dokonalá, moc se mi líbila, ale jí to sluší vždycky! :) I když zase mi příjde jestli se neoblíkla moc elegantně, protože na fotkách z předchozích Upfrontů má vždycky takové volnější šaty, navíc Ian tam tento rok měl džinovou bundu a ryfle, ale zase ono je to jedno :D
Uložila jsem vám jenom kvalitní a velké fotky. Jenom mě teda trochu mrzí že nemá fotky z červeného koberce s nikým s TVD, hlavně že nemá s Ianem, ale co se dá dělat, možná se ještě objeví :) ...a jinak teďka jsem na pc bez ps, takže titulku dodělám pozdějc :)

The Vampire Diaries: Spoilers about 4 Season

17. května 2012 v 17:09 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
Dneska nejsou žádné novinky, jen tyhlety spoilery o 4.sérii, které vyzradila Julie Plec, výkonná producentka TVD. Dočtete se tam něco o milostném trojúhelníku, o Eleně a její přeměně. Dozvíte se i něco o prvním dle 4.série a nějaké odpovědi na zásadní otázky z posledního dílu 3.série. Já bych řekla, že Julie celkem jasně naznačuje, že nakonec bude Elena s Damonem :D

A jinak pro vás mám ještě dvě informace - už před nějakou dobou jsem vám psala že se Nina objeví na CW Upfrontu, který se koná dneska, takže tak večer nebo spíš až zítra čekejte nové fotky. :)
No a pak jedna celkme blbá zpráva, a to že CW začne nejspíš vysílat další sezońu né v září, jak se předpokládalo, ale až v říjnu! Přesněji/víc by jsme se to měli dovědět z dnešního Upfrontu.

Elena dokončí proměnu. Nechce být upírem, takže zkusí spoustu věcí, aby tomu zabránili, ale stane se. Bude to pro ni velký boj, hodně ji to změní, bude to těžké, ale nakonec, cituji, povstane jako šampión. Dozvíme se, jak dlouho jí bude trvat, než se stane funkčním upírem, pokud vůbec. Každopádně bude první díl sledovat Eleniných 24 hodin, než se tak stane.
Stefan a Elena spolu chvíli budou. To, že si vzpomene na to, co ji Damon ovlivnil zapomenout, neznamená, že se hned ve své volbě rozmyslí. Ovlivní to její city k Damonovi a víc mu porozumí, ale je to součást delší cesty. Dostane se jí to pod kůži a bude na to myslet, ale je se Stefanem a tomu je oddaná, i když jim to způsobí menší problémy.
Když Stefan brečí nad Eleniným tělem, neví, že si ho vybrala, ale ví, že bude upírem. Brečí proto, že to není to, co Elena chtěla.
Stefanova volba, koho vytáhnout, ho bude pronásledovat a naštve Damona. Trochu je to rozdělí, protože spolu budou silně nesouhlasit.
Dozvíme se, jestli Elena věděla, že má v sobě upíří krev, když donutila Stefana, ať zachrání nejdřív Matta.
Za článek děkuji the-vampirediaries.cz

Got Milk Campaign ~ videos

16. května 2012 v 14:51 | Ems |  Videos
Objevily se dva rozhovory z akce Got Milk, kterou Nina společně se svojí maminkou :) Nina tam mluví o té kampani a soutěži Like Her Like Me, což je soutež pro mamky s dcerami kterou pak Nina a její maminka vyhodnotí, a pak o The Vampire Diaries ;)
Layout #05

16. května 2012 v 14:13 | Ems |  Past layouts

No a teďka už jsem se konečně dostala k tomu novému layoutu. Musím přiznat že se mi vůbec nelíbí! Jakože najdu tam něco co se mi líbí, jako třeba to sladění barev celkem jde, hlavně se mi strašně líbí ty fotky, hlavně jsem tam jako vždy zase všude kam to šlo vecpala Ninu & Iana (vím, jsem hrozná, ale nemohla jsem si rpostě pomoct no :D) :D Aspoň jsem ráda že je světlý, protože nejsem na tmavý layouty zvyklá a tehle už tu byl celkem dlouho :D Ale jinak je hrozný, přeplcaný, naprostá splácanina, prostě hnus a hrůza!! A hlavně to menu, mám ho nějak divně posunutý, nebo jakože myslím že text v menu nejde úplně zarovnat na střed, ale spravovat to už nebudu, protože na to fakt nemám nervy! :D
P.S. Jo a moc vám děkuju za pochvaly layoutu, moc mě těší že se vám líbí, i když mě teda ne no :D


Layout #04

16. května 2012 v 14:10 | Ems |  Past layouts

Z tohodle už jsem měla trochu lepší pocit. To se mi moc často nestává :D Líbí se mi tam docela to sladění barev a aji písma, a jsem ráda že je to skoro všechno z jednoho photoshootu. Hlavně jsem ale ráda že byl tmavý, protože já tmavé layoutu skoro vůbec nedělám, takže jsem ráda že to nevypadá zas tak hrozně ... i když ... :D

Layout #03

16. května 2012 v 14:06 | Ems |  Past layouts
No tohle byl pokud o jarní layout :D Nevím jestli se to povedlo, ale e to nic moc, žádné sladění ani barev, ani písma, ani nějaké konkrétní fotky třeba z jednoho photoshootu, prostě nic moc no (jako vždy :D). Ale tak nějak to jde, není to nejhorší, podle mě aspoň lepší jak to minulý ;)

Layout #02

16. května 2012 v 14:03 | Ems |  Past layouts

Druhý layout byl v takové mjaksi zimním stylu. Tenhle se mi moc nelíbil takový až moc jednoduchý, nebo spíš nijaký, nic moc no. Jen ty fotky tam jsou dokonalý! :)


Layout #01

16. května 2012 v 14:01 | Ems |  Past layouts
Rozhodla jsem se že začnu přidávat layouty, nebo spíš já už jsem je přidávala, ale nikdy né do téhle rubriky, a ta ty starší články už se mi určitě někde stratil na blogu, takže to dopřidám až teďka :)
Tenhle layout není nic moc, byl jen tak na chvilku aby tu něco bylo :) Vlastně aji díky němu jsem tento blog založila, protože už dlouho jsem chtěla mít blog o Nině, milovala jsem TVD, a tak no, a pak jsem měla chuť dělat nějaký layout, tak jsem udělala s Ninou, a pak jsem si řekla že teďka když mám aji layout tak proč ne? :)
Já nevím, mě se ani moc nelíbí, takový divný, žádný sladění barev a tak, ale zase není to nejhorší, ale když jsem ho dělala tak jsem s ním byla dost spokojená, protože jsem vždycky dělala takový ty úzký layouty bez horního menu, nikdy jsem nedělala takový ty velký se spoustou odkazů, takže tohle byla moje tak trochu premiéra ;)


Twitter #12 / Nina was photographed for a new photoshoot!

15. května 2012 v 20:10 | Ems |  Twitter
Mám pro vás skvělou zprávu, a to že Nina fotila nový photoshoot! Nina to sama napsala na twitter :) Fotila to pro @wearetheendings, což jsou fotky které ukazují chvíle po ukončení vztahu. Já už se hrozně těším, Nina bude určitě vypadat fantasticky! :)

"V Brooklynu s @caitcronenberg pro @wearetheendings - zamračeno, prší... nemohlo by to být víc perfektní pro naše focení"

Twitter #11

15. května 2012 v 20:04 | Ems |  Twitter
Omlouvám jsem že jsem tady teďka nebyla, ale nějak jsem nestíhala, a taky jsem se ptalala s tím naprosto otřesným layutem, takže tak :) Nina mezitím docela dost aktualizovala svůj twitter, a to hlavně fotkami + zprávami Niny, kdy trávila Den matek v NY společně se svojí maminkou :)
"Pozdní snídaně s @paintworld na Den Matek!"

"Procházka po HighLine ... "

"Podívejte se na světlo mezi budovami! Pěkná fotka pořízena @paintworld"

"Teď, když už odvysílali finále TVD, je to venku a můžu svobodně říct: Jsem upír na druhou. Ha! Další série bude zajímavá..."

Nina for MTV

15. května 2012 v 18:24 | Ems |  Videos
Objevily se dvě videa pro MTV z akce Got Milk. Jedno už jsem vám přidávala, a teďka teda další dvě :) V tomhletom komentuje Elenino rozhodnutí v TVD.

Objevila se informace, že by fanoušci chtěli aby se Nina objevila ve filmu 'Fifty Shades'. Reportérka MTV se jí tam na to ptá, ještě ve spojitosti s Ianem. Nina pak lae říká že by bylo lepší aby tam hrál jen jeden z nich, že by je tam všichni viděli jako Damona & Elenu. Pak ještě řekla že by bylo lepší kdyby tam hrál Ian, že doufá že to dostane. Já si teda myslím že by to bylo fajn vidět je spolu hrát jinak než jako Damona & Elenu :)

Let's Talk About ~ The Vampire Diaries: 3x22 The Departed

12. května 2012 v 23:09 | Ems |  Let's Talk About
A další diskuze. Sice je sobota, a nový díl se objevil teprve včera, ale zase tohle je poslední díl série, takže myslím že každý správný fanoušek nebo ten, kdo to chtěl vidět, už ho viděl :) Budu ráda za každý příspěvek do diskuze, a pokud jste nový díl ještě neviděli, tak si to opravdu nečtěte! Takže diskutujte, reagujte...:)


The Vampire Diaries na Nově!

12. května 2012 v 21:30 | Ems |  News & Info
Jak možná víte, tak Nova už hodně dlouho slibuje, že bude seriál The Vampire Diaries vysílat na Nově s českým dabingem, a před třemi roky už tento seriál i koupila, ale stejně to vypadlo že se čeští fanoušci nedočkají. Jak možná víte, tak slovenská Markíza, což je něco jako česká Nova, Upíří Deníky už vysílají a momentálně končí 2.sérii. No a teďka se dočkají i čeští fanoušci, a to již tenhle měsíc!!!
Nova se totiž rozhodla zařadit do vysílání tento seriál pod názvem Upíří Deníky, který bude vysílat od 31.května, a to každý všední den od 15:30!!
Co se týče dabingu, tak Ninu bude daboval Martina Kechnerová, která dabovala třeba Ashley Tisdale v seriálu "Sladkýživot Zacka a Codyho". Já osobně se na to asi dívat nebudu, protože přece jenom na originál nic nemám, a myslím že bych to nadabované nevydržela :D Ale pokud se na TVD nedíváte, a chcete začít, nebo pokud vám dabing nevadí, tak se určitě dívejte :) Já mám teda aspoň radost, že bude TVD ještě o něco populárnější v Česku, když to teďka budou dávat na Nově ;)


A ještě jedna věc - CW oficiálně potvrdila, že The Vampire Diaries budou vysílat zase ve čtvrtek, tak jako tomu bylo dosud. Budou ho vysílat společně s novým seriálem Arrow. Více bychom se měli dozvědět na CW Upfrontu, který se koná 17.května, kde by se měla Nina objevit :)

Nina Dobrev Reacts to President Obama's Gay Marriage Stance

12. května 2012 v 21:13 | Ems |  Videos
MTV se Niny ptala, co si myslí o tom, že americký prezident Barack Obama podporuje sňatky geyů. Nina to samozdřejmě hodnotila pozitivně ;) Video nejde vložit, na stránku se dostanete kliknutím na obrázek.
Nina for US Weekly about Elena's Future

12. května 2012 v 21:13 | Ems |  News & Info
Příjde mi že po posledním díle 3.série se v jednom kuse objevují rozhovory :D Tenhle mi zrovna přišel celkem zajímavý, takže vám ho překládám :)

Po třech sériích se Elena konečně - a náhodně - stala nesmrtelnou ve čtvrtečním finále The Vampire Diaries. Když se postava Niny Dobrev, Elena, topila, prosila Stefana Salvatora (Paul Weasley), aby prvně zachránil Matta Donovana (Zach Roerig) - její přátelé se tedy domnívají, že je mrtvá. Nevěděli totiž že v sobě Elena měla upíří krev, takže se brzy připojí k Stefanovi, Damonovi (Ian Somerhalder) a Caroline Forbes (Candice Accola) jako upír.

23-letá herečka Nina Dobrev v pátek navštívila kanceláš US Weekly v New Yorku aby s námi mluvila o úžasné proměně a nadcházející 4.sérii The Vampire Diaries, seriálu který se na podzim tohoto roku vrátí na obrazovky kanálu CW.

"Líbilo se mi být jako člověk i jako upír, protože jsem se tak dostala do obou světů a mohla jsem dělat víc věcí." řekla Dobrev, která hraje i upírku Katherine Pierce. "Ale na druhou stranu to teďka pro mě bude něco jiného, bude to vázva. Budu objevovat nový svět."
"Rozhodně uvidíte celou přeměnu Eleny v upíra. Nezanedbáte to, jak jsme to udělali s něčím jiným. Když se stanete upírem, všechno se zdvojnásobí..stejně tak u Eleny, u které víme že má vychování, stará se o ostatní lidi. Jaká tedy bude Elena, když se všechno zdvojnásobí? "


Bonnie Bennet (Kat Graham) z Eleniné proměny v upíra
nebude nějak nadšená.
"Jejich vztah bude pravděpodobně dost napjatý. Je to její nejlepší kamarádka, která ji ochraňuje a bojí se o ni. Bude to zajímavé.".

Než zemřela, tak se Elena rozhodla, že si vybere
Stefana místo Damona.
"Je to pocit, jakože jste zklamali polovinu lidí. Ale tímto tipem příbehů vždycky zklamete polovinu lidí. Myslím že jsme fanouškům dali nejvíc co jme mohli, není to jako tak že bysme se vyhýbali nebo ignorovali to, co chtějí."

Got Milk Gallery Update

12. května 2012 v 16:35 | Ems |  Gallery Update

Objevily se dva reklamní plakáty pro kampaň Got Milk :) První už jsme mohli vidět, ale tentokrát je mnohem větší a HQ, a druhý je taky HQ a jsou na něm nějaké nové fotky z focení :) Nina je všude nádherná! :)

image host image host
Other Projects > 2012 > Got Milk - Ads [2x]

The Vampire Diaries: 3x22 The Departed ~ On the Set

12. května 2012 v 14:54 | Ems |  Gallery Update
Úplně jsem zapomněla přidat dvě fotky z natáčení posledního dílu 3.série The Departed. První je pravděpodobně z natáčení té scény ve vodě. :) Už jste viděli poslední díl? :)

image host image host
The Vampire Diaries > Season 3 > On the Set