|

Červen 2012

Season 4 Premiere Date of The Vampire Diaries

29. června 2012 v 15:06 | Ems |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Jak asi víte CW přesunula začátek nové sezóny vysílání ze září na říjen, a teďka se už objevilo datum začátku vysílání nové série! Datum připadá na 11.října na 20:00 jejich času. Po tom bude místo The Secret Circle, seriálu který bohužel zrušily, nový seriál Beauty and the Beast. Datum začátku natáčení 4.série je stanoveno na 8.července, což je už za 9 dní!!

2012 PopSugar 100 List (Most Favorite Stars)

29. června 2012 v 14:59 | Ems |  News & Info

Stránka PopSugar.com zveřejnila seznam 100 nejoblíbenějších hvězd tohoto roku, a Nina se objevila na krásném 69.místě! Její přítel Ian Somerhalder se umístil na 88.místě. Já osobně si teda myslím že se mohla umístit i výš, ale i tak je to skvělé, určitě lepší jak v minulém roce kdy byla na 93.místě.

"Nina Dobrev letos dokončila další série CW hitu The Vampire Diaries. Prácě je pro ni také zábavou protože má příležitost natáčet se svým přítelem Ianem Somerhalderem. Když nenatáčejí tak milují společné cestování. Letos ji také uvidímě na velkém plátně ve filmu The Perks of Being Wallflower.

Během posledního roku se stala jednou z elegantním hvězd jejíchý styl stojí zato sledovat - její šaty na Met Ballu od Donny Karan se objevily na několika žebříčcích nejlépe oblékaných celebrit. Nina si také odnesla další ocenění - vítězství v kategorie Nejoblíbenější TV Drama herečky na People's Choice Awards 2012."

Nina on dinner with friends

28. června 2012 v 13:15 | Ems |  News & Info
Nina byla v pondělí na večeři se svými kamarádkami, mimo jiné i s Liz Tingelaar, svojí kolegyní z The Vampire Diaries (šerifk Forbesová) a výkonou producentkou TVD Julií Plec. Z večeře se objevila jedna fotka kterou dala na twitter právě Liz ;)
K fotce napsala: "Krásné folky, úžasný večer."


New Upcoming photoshoot? / Twitter #16

25. června 2012 v 20:37 | Ems |  Twitter
Dneska se objevila jen jenda novinka, a to o novém photoshootu který Nina fotila (zase!! :D). Já nevím, ale zpráva o tom že Nina fotí nový photoshoot se objevila už tak třikrát, a už je to aji nějaká doba, na twitteru je z toho vždycky poprask, a pak fotky žádný. Zajímalo by mě jestli se vůbec někdy nějaký objeví. :D No jsem zvědavá :)

"Právě jsem dokončila úžasný photoshoot na dokonalém ranči v Thousand Oaks, teď jsem na dlouhé cestě zpátky do LALA!"

A ještě jedna věc - do sekce TV v hlasování na Teen Choice Awards přibylo 6 kategorií, a ve třech z nich jsou nominovaní další z TVD: Villain - Joseph Morgan (Klaus), Scene Stealer Male - Michael Trevino (Tyler) a Scene Stealer Female - Candice Accola (Caroline). Takže určitě nezapomeňte hlasovat pro ně a aji za ostatní v dalších kategoriích (TVD, Ninu, Iana ať to vyhrají)! :)

Diary #1

24. června 2012 v 20:49 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Už asi milion let se odhodlávám k tomu napsat zápis do deníčku který už tu mimochodem docela dlouho nebyl a nikdy se k tomu nedostanu.. jinak je to Diary číslo jedna protože ty ostatní jsem nedávala do žádný rubriky takže se mi je nechce někde v archivu hledat, takže tohle je číslo 1 :D
Za prvé bych se vám chtěla omluvit za to jak tu teďka nejsem, ale opravdu jsem teďka neměla moc možnost - u taťky máme jenom jeden počítač na kterým teďka taťka neustále pracuje, takže jsem tu opravdu nemohla být.

Včera jsem navíc byla aji docela dost venku - u nás jsou hody, takže jsme byli na kolotočích, taky jsme zalívali na zahradě, byli se projet na kole ... jen to horko už je opravdu unavující. Taky teďka docela hodně čtu - za poslední tři dny jsme přečetla knížku 'Alchimista' od M. Scotta. Opravdu jsem byla příjemně překvapená, vážně mě hodně bavila a už se moc těším až si přečtu další díl, určitě doporučuju! No a dneska jsem začala číst nějakou detektivku kterou jsem dostala k vánocům - jmenuje se to 'Duchova sonáta', už jsem skoro v půlce, a jde to, no..
Tento týden už se neučíme - pondělí úterý jsou sportovní dny, ve středu úklid třídy, ve čtvrtek den naší školy a v pátek vysvědčení - tentokrát nebude zrovna slavný, ale co se dá dělat. Jaký bude to vaše? Musím říct že na prázdniny se vůbec netěším - nebo možná trochu, ale stejně, nemám co dělat, všichni jsou různě na dovolených takže nikdo nemá čas ... Docela jsem nad nima přemýšlela - zjistila jem že mám prakticky celý červenec volný. Asi sem tam půjdu s babičkou nebo taťkou na koupák, možná na nějaký výlet, předpokládám na nějaký zámek nebo hrad, ale tím to asi tak končí. Od 22.července jede sestra na tábor s dramaťákem, který vede moje teta a babička tam jede vařit, a řekla jsem že tam s nima pojedu, ale vůbec se mi tam nechce - stejně nikoho s těch děcek neznám, a tak. No snad se z toho nějak vykroutím. V srpnu už to bude snad lepší. No to je jedno, už jsem napsala hotovou slohovku, takže už radši půjdu :D

JUNE 20 - Nina & Ian in Santa Monica Pier, California

24. června 2012 v 20:46 | Ems |  Gallery Update

Moc se vám omlouvám za moji nekativitu, ale opravdu jsem teďka neměla možnost být na pc. Každopádně Nina a Ian byli spatřeni na pobřeží Santa Monicy. Jak možná víte tak na tomhle pobřeží se nachází cetrum zábavy pro široké okolí - spousta atrakcí atd., kam právě Nina a Ian vyrazili. Fotili se spolu na mole (řekla bych :D), a pak spolu šli i na ruské kole. Grozně jim to spolu slušelo, jsou spolu takoví úplně zlatí, vypadají šťastně a zamilovaně, moc jim to přeju! ♥ :)


Nina & Ian will appear together at the Maldives?

19. června 2012 v 18:09 | Ems |  News & InfoObjevila se skvělá zpráva a to že Nina s Ianem plánují další společnou dovolenou .Tentokrát mají jet na Maledivy a Ian tam má jet kvůli jeho nadaci IS Foundation. Agentura PR Asia - Publicity Asia - o tom napsala na twitter:

"Herec @iansoemrhalder je také očekáván na návštěvě v @DusitThaniMV na Maledivách ve spolupráci se svojí nadací IS Foundation společně se svojí přítelkyní @ninoudobrev."

Jinak mimochodem DusitThaniMV je oficiální účet luxusního hotelu na Maledivách! Já mám radost že si Nina ještě odpočině společně s Ianem před natáčením 4.série ;)

Nina's participation at the Teen Choice Awards confirmed?

19. června 2012 v 18:00 | Ems |  News & Info
Objevila se informace podle která nám tak trochu potvrzuje že se Nina zúčastní Teen Choice Awards, ještě to ale není jasné. Na twitter to napsala Ninina stlistka Ilaria Urbinati:

"Gratuluju mým úžasným kamarádkám a klientkám @kristenritter a @ninadobrev za jejich nomanace na Teen Choice Awards 2012. Jsem ráda že vám můžu oblíkat."

Předávání cen Teen Choice Awards se koná 22.července v LA, a já jenj doufám že se tam objeví, protože bude určitě vypadat fantasticky jako vždy, a že vyhraje svoji kategorii stejně tak seriál The Vampire Diaries a Ian :)
INFORMACE O HLASOVÁNÍ | HLASUJ ZDE! (musíš být zaregistorvaný/á)

Ian Somerhalder & Nina Dobrev Dinner for Two June 6, 2012

18. června 2012 v 21:29 | Ems |  Videos
Moc se vám omlouvám že tu teďka moc nejsem jen není nějak čas, chuť a hlavně aji možnosti protože máme hrozně pomalej net. Mám pro vás jednu video z Soho restaurace kde byla Nina s Ianem. Slušelo jim to spolu jen bylo vidět že prostě nemají nějak náladu, že jsou přepracovaní a unavení, Ian tam těm fotografům aji nakonci říkal jak vyšli z tý restauraci ať ji nechají že je unavená. Celkově že to těm paparazziům není blbý jak tam vyšli z tý restaurace je takhle otravovat ...


Back..

15. června 2012 v 14:22 | Ems |  Info ~ site&webmiss

Tak jsem se vám vrátila :) Měla jsem se naprosto dokonale! Miluju naši třídu, už se mi stýská :D Bylo hrozná sranda, spolužák furt někoho zavíral do skříně že prej ho dostane do Narnie ... ach jo :D a pak jsme taky kluky učili tancovat - beznadějné :D a pak ještě spousta dalších věci, celkově prostě super to bylo :)Bohužel počasí nám zrovna nepřalo ale co se dá dělat, stejně sme si to užili :)
A tak ono by se tomu dalo říct škola v přírodě ale byl to prostě takový delší výlet nebo jak to říct .. jinak nějak se mi seká internet, tak se možná půjdu podívat ještě na nějaký film abych se odreagovala a tolik na ten výlet nemyslela a a to že už skončil atd ... :D Minulý týden nebyli skoro žádné novinky a samozdřejmě teďka Nina byla na nějaké akci atd. No nevím jestli to přidám ještě dneska, uvidím. Mějte se pěkně :)

A teďka ještě písnička který se prostě nemůžu zbavit, jelikož spolužačka s kterou jsem byla na pokoji ji pouštěla nonstop :D - klik na obrázek :)


Škola v Přírodě (11.-15.6.)

11. června 2012 v 8:00 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Nadpis mluví za vše, tenhle článek je přednastavený, teďka už jsem někde na cestě, sraz jsme měli o 6:40 (nechápu kdo to vymyslel, takový čas! :D). Žádný záskok nebo tak jsem nesehnala a ani nějak nechcu, za tento týden byly tak 4 nebo 5 novinek, takže teď jich bude milion :D Vrátím se někdy kolem poledne v pátek, pryč budu teda jen pět dní a v pátek nejpozději v sobotu už tu budu :) Přístup k netu tam určitě mít nebudu, takže do té doby platí hiatus.
Takže přežijte poslední nebo poředposlední týden těch oprav a písemek a všeho, mějte se pěkně :)
xoxo Ems

Layout #06

10. června 2012 v 21:49 | Ems |  Past layouts
Jak jste si možná všimli, tak ode dneška (10.června) je tu nový layout. Moc nevím co bych k němu řekla. Jediný důvod proč jsem ráda že jsem tu poslední dobou tolik nebyla kvůli škole, byl ten layout, protože bych neměla čas udělat nový a tam ten předtím by mi lezl ještě mnohem víc na nervy jako teď. Tam ten byl na mě už opravdu moc přeplácaný, a tenhle mi vlastně udělal radost. Konečně takový menší, a hlavně jednoduchý. Není to nějaký extra grafické, ale jsem ráda že je aspoń trochu barevnější jak obvykle layouty které dělám :) A hlavně jsem ráda že mi nastavování nedělalo nějaké extra problémy, většinou mi to nesadí natolik že musím předělávat samotný layout, ale tady ne, z čehož mám radost :) Ještě ho nakóduju. Takže celkově .. no jsem spokojená tak napolo, ale líbí se mi víc jak ten minulý layout. Hlavně ty fotky se mi líbí moc <33 Jak se layout líbí vám? :)

DELENA Fanclub (Become a Fan)

10. června 2012 v 17:50 | Ems
Rozhodla jsem se udělat Delena fanclub, moc jich není. Takže pokud ječíte nadšením při každém pohledu nebo polibku Deleny, určitě se zapiště! :D :)

> Přezdívka
> Blog / Web

> No a pak bych byla ráda kdyby jste si na blog někam, kamkoliv umístili tuhle ikonku, ale samozdřejmě pokud to dělá nějaký problém tak se nic nestane ;)


~DELENA's Fanlist~

Media

10. června 2012 v 15:23 | Ems
 • 001. VIDEOS
  • rozhovory a další videa s Ninou

Site

10. června 2012 v 15:15 | Ems
 • 004. STATISTICS
  • návštěvnost kterou mi děláte radost

Projects

10. června 2012 v 14:16 | Ems (záskok)
 • MOVIES
  • filmy ve kterých si Nina zahrála
 • TV SHOWS
  • televizní seriály ve kterých se objevila
 • MUSIC VIDEOS
  • videoklipy, ve kterých Nina účinkovala
 • OTHER PROJECTS
  • ostatní projekty kterých se účastnila a kampaně které podporovala

Nina Talks Becoming A Vampire & Big Changes Next Season Next Season

10. června 2012 v 10:02 | Ems |  Videos
Objevilo se ještě jedno video z CW Upfrontu, kde Nina mluví o The Vampire Diaries, konkrétně o tom jak byla překvapená když se dozvěděla, že se Elena stane upírkou, o tom jak to bude brát a celkově o ostatních postavách a změnách ve 4.sérii :)

VYHODNOCENÍ KONTROLY AFFS

9. června 2012 v 10:48 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Kontrola už tu je víc jak dva týdny takže jsem se rozhodla ji vyhodnotit navíc už nějakou dobu se tam nikdo nezapsal tak co ... no moc se vám nezpsalo z těch affs co mám ale zase hodně vác zkončilo a mezi ty co mažu jsem ni nenapsala ty co už třeba několik měsíců nepřidávají, ty jsem si prostě smazala ... jinak ti přešrtnutí jsou ti které si nechávám ale nezapsali se.

Ian & Nina have a somber dinner at Shima

8. června 2012 v 22:56 | Ems |  Gallery Update
Konečně se objevily nějaké normální fotky než jen třeba z twitteru, a celkově nějaké pořádné novinky! :) Jak asi víte Nina byle ještě začátkem tohodle týdne ve svém rodném městě v Sofii, v Bulharsku. Ale momentálně se už nachází v Bulharsku. Ian byl zase v Brazílie na setkání s fanoušky a teďka už zase odletěl do Evropy, do Neměcka (což není tak daleko :)). Stejně bych řekla že do LA dost možná letěl jen proto aby se mohl vidět s Ninou. Zašli si do japonské restaurace Shima.Očividně už to bylo k večeru takže už asi byli dost unavení a měli toho dost, vypadali bez nálady, možná jsou aji přepracovaní a navíc to nekonečné cestování přes oceán ... fotky nejsou nějak moc kvalitní ale aspoň nějaké. Nině to moc slušelo, jako vždycky :) Měla docela jednoduchá oufit, ale krásný - pruhovaný černo-šedý svetřík, černé legíny a černou koženou bundičku a doplnila to stříbrnými balerínkami a červenou kabelkou :)A pak se objevily ještě dvě fotky Niny s fanoušky kteří měli takové štěstí a zastihli Ninu v Coffe Bean & Tea Leaf v LA. Nině to moc slušelo ;)
Miscellaneous > With Fans [+ 2x new]

P.S. Nezapomeňte se zapsat do KONTROLY AFFILIATES! :)

The Vampire Diaries Cast at San Diego Comic Con 2012

8. června 2012 v 22:51 | Ems |  News & Info

Mám pro vás skvělou zprávu, a to že Nina se jako každý rok objeví na Comic Conu v San Diegu! Comic Con je něco jako setkání s fanoušky, každý seriál má svůj panel kde odpovídají fanouškům na otázky čímž vlastně prozrazují nějaké nové spoilery a celkově sse propaguje seriál. Navíc právě v San Diegu by se měla objevit první ukázka z prvního dílu 4.série The Vampire Diaries, takže jsem zvědavá! :)
Panel pro TVD by měl být 14.července a potvrzeni jsou společně s výkonnými producenty Julií Plec a Kevinem Williamsonem aji samozdřejmě Nina, a pak Ian Somerhaler a Paul Wesley :)

Twitter #15

8. června 2012 v 22:51 | Ems |  Twitter
Nina opět aktualizovala svůj twitter :) Opět tam zmínila kampaň Got Milk a její soutěž pro matky a dcery ve které můžou vyhrát nafocení reklamní kampaně. Určitě si pamatujete ty fotky které Nina fotila pro Got Milk se svojí maminkou :)

"Ty & tvoje máma můžete být hvězdy v reklamní kampani @MilkMoustache! Řekněte nám jak se navzájem podporujete k šanci na výhru!"

New Upcoming Photoshoot ~ News

8. června 2012 v 22:39 | Ems |  News & Info
Mám tu pro vás konečně nějaké pořádné novinky co se za tenhle týden objevily. :) Prvně ještě nějaké tweety týkající se photoshootu který Nina fotila včera, už jsem vám o tom jednou psala. Jsem ráda že jsme se dozvěděli pro jaké je to časopis a kdy má vyjít číslo s Ninou na titulce :) Příjde mi totiž že Nina už nějaké ty photoshooty fotila, jakože to bylo zmíněno na twitteru, že fotí, ale pak nic, fotky nikde, jakoby se po nich slehla zem :D Už se na ty fotky strašně těším! :)
Jinak první tweet je od majitele Siren Studios ze včerejška a druhý je od Nininy stylistky Ilarii Urbinati, a Riawna je Ninina vlasová stilistka ;)

"Připravuju se na setkání s 'Elenou' z #The Vampire Diaries v @SirenStudios. @ninadobrev - pojďme dnes nafotit nějaké ty skvělé titulní fotky!'"

"Focení s @NinaDobrev pro zářijové číslo časopis Ocean Drive. Dior, Gucci, Vuitton, Posen, Monique, Cavalli, bože! @riawna dělá vlasy!"No News

6. června 2012 v 22:39 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Ahojte :) Chtěla bych se vám omluvit za moji nektivitu, protože teďka je tý školy opravdu hodně, ještě se dopisují a opravují poslední písemky atd., a co se týče školy tak nevím co dřív. Ale zase kdyby byli novinky tak bych semka na chvilku na oddych od učení zašla, alye to je to, nejsou žádné novinky. Jsou jen dvě takový krátký to jeden Ninin tweet který se mi ani nechce přidávat a pak informace žev říjnu se bude prodávat DVD 3.série TVD, anglicky samozdřejmě ... takže tak, zítra se budu učit na opravu písemk z matiky ze které jsem dostala 5 a musím to opravit nejhůř na 3 ... ani moc nevím co psát, prostě jsem jen chtěla napsat aby to tu nestálo s furt tím stejným článkem, i když musím říct že teďka se mi do blogování ani moc nechce jak nejsou žádné novinky, radši když mám čas tak se na něco dívám.
Takže se mějte pěkně, přežijte ty poslední dny písemek a učení atd., pokud se zítra něco důležitějšího objeví tak to přidám ;)

New photoshoot this week?

4. června 2012 v 21:50 | Ems |  News & Info
Objevila se ještě jedna skvělá novinka! Steve Erle, spolumajitel Siren Studios které se nacházejí v Hollywoodu, napsal na twitter zprávu o tom že ke konci tohodle týdne bude s Ninou fotit nový photoshoot! Bude ho fotit v LA, z čehož je jasné že koncem týdne už Nina nebude v rodné zemi v Bulharsku ale právě v LA. A jinak bez urážky, ale mě příjde že Nina fotí photoshootu docela často, už tak nejmíň dvakrát v poslední době někdo napsal na twitter že s Ninou bude fotit nebo fotí photoshoot, a už je to aji nějaká doba, a fotky žádný :D No doufám že už se nějaké konečně objeví :D A tady samotná zpráva :)

"Připravování na shoot s úžasnou @ninadobrev v @SirenStudios na konci tohoto týdne ~ Bude hodně dobrý!"

The Perks of Being a Wallflower ~ trailer

4. června 2012 v 21:35 | Ems |  Videos
Dneska nejsou nějak moc novinky, jen jedna, ale zato docela důležitá! :) Objevila se totiž konečně nějaká novinka k filmu The Perks of Being a Wallflower kde hraje Nina menší roli, Candace, a hraje tam po boku Logana Lermanna a Emmy Watson. Objevil se trailer a to, že se trailer objeví, bylo zveřejněno už dřív, a to v souvislosti s MTV Movie Awards, kde byl odvysílán a kam Nina bohužel nedorazila protože momentálně je se svojí rodinou v rodné zemi v Bulharsku. :)

Premiéra filmu je stanovena na 14.září, což už není za tak dlouho. Trailer vypadá skvěle, už se hrozně těším! Nina je tam v cca 4 scénách, sluší jí to tam, v té poslední v černých šatech mi připomíná Katherine :) Jak se líbí trailer vám? ;)