|

Srpen 2012

hiatus again.

14. srpna 2012 v 22:44 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Moc se omlouvám, ale je to tak. Já vím že jsem napsala že napíšu v neděli, ale přijela jsem až k večeru, takže jsem to nestihla. Včera jsem sice měla čas, ale musím přiznat že se mi opravdu moc nechtělo. No a dneska jsem byla s taťkou a sestrou na výletě, pak jsem se vrátila a šli jsme do kina na Dobu Ledovou 4 (jo a včera jsem byla na Batmanovi :P) a pak jak jsem se vrátila jsem se jen sbalila, osprchovala no a teďka jsem doplnila fotky do galerie. Takže se vám omlouvám že jsem nenapsala. V červenci jsem tu byla celkem dost jelikož jsem měla volno, ale naštěstí aspoń srpen mám nabitý a musím říct že se mi to líbí jak odněkud přijedu, akorát se stihne vyprat a usušit oblečení a už zase někam jedu :) Tentokrát jedu k prababičce, takže určitě ani nenapíšu. No užívejte si prázdnin, přijíždím v neděli, ale v pondělí asi pojedem někam na výlet jelikož má taťka dovolenou a v úterý jedem do Prahy, tak se prosím nedivte pokud napíšu až třeba ve středu :)

>> hlasuj v best of comic-con zde
>> hlasuj v oufit of the month zde
>> pokud máš nějakou otázku zeptej se zde

Latest News

14. srpna 2012 v 21:45 | Ems |  News & Info
mám pro vás takový sourh novinek. Já vím že je to nic moc, ale nechce se mi to dávat do milionu článků, takže tak. Navíc stejně zítra zas odjíždím, takže to bude bohužel opět hiatus ... jinak 1 část se týká tak nějak všeho, 2 twitter fotek, 3 fotek z The Vampire Diaries, 4 z TVD + Gabby Douglas a 5 jen info :)
 • objevily se 4 nové fotky ze zákulisí focení photoshootu pro časopis FASHION Magazine s novými záběry zde
 • ze zákulisí focení tohoto photoshootu se objevilo i video s novými záběry zde
 • objevila se jedna nová fotka s fanynkou zde

 • Claire Holt (Rebekah) přidala na twitter fotku na které je ona, Candice Accola a Nina zde
 • Kat Graham zveřejnila na twitter novou fotku jí, Claire Holt a Niny z bazénu zde

 • objevilo se 23 nových fotek z natáčení 3.série The Vampire Diaries - 3 z dílu 3x11 Our Town zde, 2 z dílu 3x02 The Hybrid zde a 18 z dílu 3x22 The Departed zde
 • objevilo se bohužel né moc kvalitní video ze zákulisí natáčení podvodní scény v TVD z dílu 3x22 The Departed zde
 • objevila se jedna fotka Niny s fanynkami z natáčení TVD z dílu 4x03 zde

 • cast The Vampire Diaries natočilo video kde gratulují gymnastce Gabby Douglas ke zlaté medaili a zároveň přejí jí a Aly Raisman hodně štěstí zde
 • video reakce Gabby Douglas na video od TVD castu zde

 • zpěvačka Kelly Clarkson navštívila společně se skupinou The Fray natáčení The Vampire Diaries
 • televizní stanice Nova odvyílá příští rok 3.série The Vampire Diaries, a pak i s velkou pravděpodobností 4.sérii

hiatus 6.-12.8.

6. srpna 2012 v 9:03 | Ems |  Info ~ site&webmiss
No jsem ráda že konečně někam jedu :) Bohužel to znamená že tu bude muset být hiatus. Za chvilku odjíždím a vracím se v neděli, někdy k večeru, takže snad napíšu ještě ten den :) Takže mějte se pěkně a užívejte si prázdnin! :)

P.S. Jen vás chci upozornit že 11.sprna by se měla Nina objevit na Wizard World Comic-Conu v Chicagu, takže jak přijedu přidám fotky :)

>> hlasuj v best of comic-con zde
>> hlasuj v oufit of the month zde
>> pokud máš nějakou otázku zeptej se zde


Oufit of the Month #1

5. srpna 2012 v 22:20 | Ems |  Oufit of the Month
Rozhodla jsem se že ještě přidám ten "Oufit of the Month". Nevím jak často budu tuto anektu přidávat, pokusím se každý měsíc. ;) I přesto že prázdniny už jsou za půlkou hlasovat budete o letní oufit :)

Twitter #18

5. srpna 2012 v 21:44 | Ems |  Twitter
Mám tu pro vás ještě jednu zprávu z twitteru. Jak to tak vypadá tak Nina je poslední dobou hlavně asi díky Olymiádě do toho sportu někam zapálená :D Na twitter totiž dala video mužské gymnastiky. I když toto možná nemá ani tak moc dělat se sportem celkově jako spíš s gymnastikou lkterou Nina jako mladší dělala a zavítala s ní i do České Republiky, a očividně k ní má stále nějaký vztah .) Já nevím, né že by se mi to nelíbilo, je to vážně něco, jak jsou sehraní nebo tak, ale že bych z toho byla někam unešená ... :D no podívejte se sami ;)
"Mužská skupina moderní gymnastiky - toto je opravdu neuvěřitelné."

The Vampire Diaries: Julie Plec about Delena & Stelena

5. srpna 2012 v 17:56 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
Mám tu pro vás nějaké nové spoilery o milostném trojúhelníkl, tedy o Deleně a Steleně. Já už se teda strašně těším!! :)
"Všechny ty věci co zažila Elena s Damonem i Stefanem pro ni budou mít jiný význam teď, když je upírkou" řekla Julie. "Okolnosti jsou docela děsivé, protože se všichni začnou starat víc o sebe, a všechno bude více intenzivní. Milovat jak jen je možné."
Damon se ale vrací na jinou cestu z minulého období. "Rozhodně to není konec Deleny, pokud jste se strachovali" řekla Plec. "Ve skutečnosti je to v jistém smysl začátek začátku."
Ale to že si Elena bude pamatovat Damonovo vyznání lásky a to že ho poznala jako pvníhp neznamená, že bude litovat toho že si vybrala Stefana. "Necheme aby to byla tak velká změna" prozradila Julie. "Nicméně když se podívte na přátelství a vztah mezi Elenou a Damonem, vezmete si nové informace, je jasné že jsou na velmi důležité cestě."

Candids Updates

5. srpna 2012 v 17:55 | Ems |  Gallery Update
Dál se objevily nějaké nové candids, sice né nějak moc ale něco jo :)
Jako první tu pro vás mám naprosto dokonalé nové fotky z LA když Nina někam šla. Byla naprosto nádherná! Měla krásné oufit - měla buď šaty nebo květovaný top a k tomu tmavš růžovou sukni. Krásně to ladilo, a k tomu to jednobarevné krémové sáčko + ty balerínky ... prostě dokonalá <33 Bohužel fotky se objevily jenom 4, tak snad se jich objeví víc a nejslíp v lepší kvalitě ;)
Candids > 2012 > JULY 2 - Out & About Los Angeles [4x]

No a pak se objevily ještě další 3 candids fotky, ale tyto jsou ještě z hotelu v San Diegu, kde se konal Comic-Con. Dvě fotky už se od tam objevily, jen v opravdu špatné kvalitě. Teďka se objevily další, tkeré sice taky nejsou nějak extra kvalitní, ale určitě víc jak ty předtím. Nina tam byla jako vždy krásná :)
Candids > 2012 > JULY 13 - Inside the hotel in San Diego [2 + 3x]

Twitter #17

5. srpna 2012 v 16:41 | Ems |  Twitter
Omlouvám se že jsem tu včera nebyla :) Teďka tu mám zprávy z twitteru. Je fajn že se furt Nina hlásí k Bulharsku :) No jsem zvědavá jestli ju na té olympiádě v roce 2016 fakt uvidím :P :D

"Sledovat @christiana jak hraje je jako sledovat dospělého který bere dítěti sladkost. Musí být těžké být nejlepší na světě."

"Dnes jdu zase plavat #olympics2012 lol"

"Gratuluju Gabby!!! Na Olympiádě jsi to zabila, zlatá medaile! Nepřestávej se usmívat holka!!!!"

"Bulharsko má oficiálně nejstaršího gymnastu na kruhy na Olympijských hrách. Jordan Jovtech. Toto jsou jeho 6. hry! Teďka je to něco co bych nazvala celoživotní úspěch. Měl by dostat cenu! Budu ti držet palce a fandit Jordane! Hodně štěstí! Nepřesávej dělat nás, Bulgary, pyšné!"


No a pak ještě jedna zpráva která se netýká olympiády :) Doufám že si to Nina užila ;) Hnedka bych se přidala :D
"Čas na Sushi! Právě teďka pořádám u mě doma susho večeři. Mistr sushi @yum88 nás učí jak udělat rolky. Mňammmmmm"

Photoshoots Update

3. srpna 2012 v 15:21 | Ems |  Gallery Update
Ještě tu pro vás mám dva update photshootů.
Určitě si vzpomínáte na video ze zákulisí focení pro Fashion Magazine, a potom na fotku z tohoto photoshootu která se objevila nedávno. No a teďka se objevila další, naprosto dokonalá fotografie! Tuhle už jsme mohli vidět na tom scanu z titulky Fashion Magazínu, ale teďka je to samostatná fotka a to ještě k tomu v dobré kvalitě! Nina je na ní naprosto úžasná, navíc má dokonalý vlasy, nevím jestli je to tím světlem, ale příjde mi jako by je měla nabarevený. Nevím jak vy, ale já už se nemůžu dočkat dalších fotek! :)
Photoshoots > 2012 > J White 2012 [1 + 1x]

No a pak se ještě objevily další fotky z photoshootu pro TV Guide který byl focený na letošním Comic-Conu v San Diegu. Zatím se objevily dvě docela kvalitní fotky, a teďka k tomu přibylo další 6 fotek, všchny naprosto dokonalé, jen bohužel s tagem a né moc kvalitní, ale aspoň něco. Strašně se mi líbí ty společné, všichni jsou tam takoví zlatí, ale aji ty s Paulem a ianem jsou skvělé. No doufám že se objeví v lepší kvalitě ;)
Photoshoots > 2012 > M Muller 2012 [TV Guide] (2 + 6x)

a jinak se omlouvám, ale nějak se mi trochu seká photoshop, takže tu není titulka

VOTE for best couple!

3. srpna 2012 v 15:04 | Ems |  News & Info
Ještě jsem nějaký ty novinky našla, no :D stránka teen.com zveřejnila anketu o nejlepší pár! No a Nina s Ianem tam samozdřejmě nesmí chybět! Hlasovat můžete vždy pro pět párů, a až na pět párů kliknete, dáte Submit Votes :) No a pak můžete znovu kolikrát chcete. Takže pokud se nudíte ... :D


Ask Me #3

3. srpna 2012 v 14:01 | Ems |  Ask Me
Opět nejsou moc novinky, tak přidám další odpovědi na Ask Me :) Teďka půjdu oběhnout affs a pak se asi půjdu dívat na Lying Game :)
Pokud se chcete taky na něco zeptat můžete TADY :)

Janis: Tenhle blog je tvůj kolikátý??
Tak to je docela těžká otázka :D Opravdu nevím, měla jsem těch blogů opravdu strašně moc. Skoro o každé celebritě kterou jsem měla ráda, ale jen na pár znich jsem opravdu nějakou dobu vydržela. Můj první blog byl prvně zaměřený na všechno možný a pak jsem ho soustředila jen na Avril Lavigne. Pak jsem měla blog o Miley Cyrus, pak další zaměřený na Selenu, Miley a Ashley. Pak jsem měla znovu blog o Avril a zároveň i o Emmě Watson, ale ani jeden mi moc dlouho nevydržel. Pak jsem měla blog o Seleně, který mi vydržel přes rok. A pak jsem měla pár měsíců blog o Ashley Tisdale a pak pár měsíců o Demi Lovato, no a pak tenhle :D Bloguju už asi tak 5.rok, nevím přesně ... no a pak jsem měla nějaké ty blogy které jsem měla jen jakože na chvilku, že jsem tam přidala pár článků a už mě to nebavilo, že jsem ho vlastně ani pořádně nerozjela - ten jsem měla třeba o Vanesse Hudgens, High school Musical, Iron Maiden (:D), o grafice (tomu se ani nedalo říkat grafika :D) no a já ani nevím, no :)


Kiley: Jak jsi přišla na blog?
Já ani nevím :) Někdo s tím přišel do třídy, a pak ho postupně měla skoro každá holka, ale jen asi mě a ještě jedné to vydrželo :D
Jak se máš?
Fajn, díky :D :)
Co jsi dělala?
No právě jsem se naobědvala :D

Nina, Ashley Greene and Donna Karan discuss DKNY's FW12 Collection

3. srpna 2012 v 13:45 | Ems |  Videos
Dneska nejsou opět žádné novinky kromě jednoho staršího rozhovoru který se objevil. Je to rozhovor pro net-a-porter.com a únorového Fashion Weeku (Módního týdne) v New Yorku. Nina tam společně s Ashley Greene a samotnou Donnou Karan komentují její nejnovější módní kolekci. Jestli náhodou nevíte kdo je Donna Karan, tak je to Ninina oblíbená módní návrhářka s kterou na FW dělala rozhovory, a ty krásné rudé šaty co měla na cenách Emmy nebo ty černo-stříbrné z Met-Ballu, tak ty jsou od ní :)
P.S. A ještě jedna věc - nevadí vám že mám všechny videa v jedné rubrice? Napadlo mě že bych je přetřídila jako na candids videa, rozhovory, apperances videa atd., možná by to pak bylo přehlednější :)

Delena scene?

1. srpna 2012 v 21:41 | Ems |  The Vampire Diaries ~ Other & News


Mám pro vás ještě jednu takovou krátkou novinku :) Trip McNeely, jeden z komparsistů v The Vampire Diaries napsal na twitter, že právě pracoval na scéně s Ninou & Ianem! Což znamená že nás nejspíš čeká nějaká Delena scéna ;) A taky mám pro vás ještě jedno info, a to že včera se dotočila 2.epizoda 4.série :)

"Bláznivé pracování s Ianem a Ninou. Víc smíchu než práce."

The Vampire Diaries: Season 4 - spoilers

1. srpna 2012 v 12:36 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
Dneska nejsou nějak moc novinky jen se objeivlo strašně moc spoilerů. Jenže některé už známe, nebo je to jenom prostě takové rozebírání furt toho, co se stalo v posledním díle 3.série, takže jsem vybrala jen ty co mi přišly nějakým způsobem nové nebo zajímavé, které jsme ještě neslyšeli :)
 • čeká nás zajímavý moment mezi Damonem a Elenou
 • objeví se otázka jakou krev má Elena vypít - Damon jí ale nabídne opravdovou čerstvou krev, které Elena samozdřejmě neodolá, a Stefan z toho nebude nijak nadšený
 • v díle 4x04 nás čeká flashbeck s "velkým tajemstvím", ktrerý kompletně změní běh událostí
 • v prvních dílech uvidíme nekoho z Bonniiné minulosti
 • když bude Elena na začátku 4. série v procesu transformace, bude to vypadat že už ji nemůže potkat nic horšího - a to horší právě příjde
 • ve 4.sérii se objeví nová záporná postava. Měl by to být lovec, který si vyhlédne právě čerstvě přeměněnou upírku Elenu.
 • Potom, co Alaric Salzman řekl radě o upírech a detaily o některých lidech, nastane ve 4.sérii "velmi nečekaný řetězec smrtí při premiéře"