|

Září 2012

Info

14. září 2012 v 18:19 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Ahojte, moc bych se vám chtěla omluvit za moji neaktivitu, ale rozbil se mi počítač. Byl v opravně ale naštěstí u známého, takže to bylo jen na chvíli, oproti normální opravně, ale i tak jsem tu nebyla 5 dní, za což bych se vám chtěla omluvit ale opravdu za to nemůžu. Jinak teďka půjdu oběhnout affs a pokusím se doplnit věci do galerie. Štve mě že se musel rozbít zrovna teďka, když je za spousta novinek, což mě za prvé baví přidávat, navíc vím že až se vrátím ze školy že na mě budou čekat nějaké krásné fotky Niny, a taky toho teďka musím strašně moc doplňovat ... Což asi nestihnu, protože volno mám jen zítra, v neděli je rodinná oslava a od pondělí do pátku jedu na proj ektový týden. To je akce školy, je to povinné, naštěstí jsme si aspoń mohli vybrat předmět - zsv, fyzika a zeměpis s biologií, jdu na biologii :) Takže tak, opravdu se moc omlouvám, že to tady tak vázně. No mějte se krásně, užijte si víkend ;)
Ems


The Perks of Being a Wallflower TIFF 2012 Q&A

9. září 2012 v 21:02 | Ems |  Videos
Ještě tu mám poslední novinku (ty nové fotky přidám až zítra nejspíš), a to videa ze vnitřku premiéry The Perks of Being a Wallflower. Je tam celý hlavní cast Perks, včetně Niny, a odpovídají fanouškům na otázky ;) Bohužel si to musíte dát hodně nahlas protože je to dost potichu, teda aspoń já jsem měla ... Jo a mám pro vás ještě jedno info a to že na premiéře perks byl i Ian! <3

The Vampire Diaries: Season 4 new info

9. září 2012 v 20:57 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
Objevily se ještě nějaké nové fotky z Toronta, ale omlouvám se, už se mi moc nechtějí přidávat, možná ještě pozdějc, ale teďka se dívám na HIMYM, a nechce se mi to na tak dlouho přerušovat :D Aspoň pro vás mám nové spoilery ohledně 4.série The Vampire Diaries ;)

Ve finále 3 série si Elena (Nina Dobrev) vybere Stefana (Paul Wesley) místo Damona (Ian Somerhalder) a obětuje svůj život aby zachránila Matta (Zach Roerig). Zemřela, ale zase se probudila díky přeměně na upírku. Teď se - i se svojí empatií a schopnosti rozdělit se pro druhé, musí rozhodnout mezi bratry Salvatory.
"Stefan se domnívá, že pokud Elena někoho zraní tak to sama neunese" řekla Julie Plec. "Damon si ale naopak myslí že je to nevyhnutelné a pokud si někdo myslí že není, tak klame sám sebe".

Nový upíří lovec (Todd Williams) má záhadnou minulost o kterou se bude zajímat Klaus (Joseph Morgan). Objeví se již v 2.epizodě 4.série a to trochu zkomplikuje situaci.

"Elena si musí být velmi dobře vědoma že je velice těžké když nemáte žádnou kontrolu nad svými emocemi". řekla její představitelka Nina Dobrev. "Právě to jí zavede do několika nečekaných situací."

The Perks of Being a Wallflower Premiere

9. září 2012 v 13:45 | Ems |  Gallery Update
Konečně jsem pouložovala tu hordu fotek z premiéry Ninina nového filmu The perks of Being A Wallflower, který měl premiéru včera a Nina si tam zahrála s takovými hvězdy jako jsou Logan Lerman a Emma Watson(s kterou se aji vyfotila :))! Fotky jsou dokonalé, opravdu jsem z nich nemohla! Měla krásné bílé šaty s černým potiskem které doplnia černými lodičkami s otevřenou špičkou a zajímavým designem. Moc se mi líbí jak vypadala přirozeně, s tím volnějším drdolem a pramínky vlasů které jí splývaly kolem obličeje, a s tím jemným líčením jí to podle mě slušelo ještě víc jak předevčírem! Ty fotky mi opravdu vyrazily dech, byla nádherná!

Fotek je tentokrát docela dost, bohužel kvalitta je minimální. Naštěstí ne u těch hlavních ze samotné premiéry, což jsou právě tyto! Fotek je před 80 a všechny v HQ! Nina byla opravdu dokonalá, a aji se vyfotila s Emmou! :)
image host image host image host image host

U dalších fotek už to bohužel platí - všechny jsou opravdu velice nekvalitní! Aji tady se Nina fotila s Emmou, ale musím říct že ty fotky orpavdu za nic nestojí, kvalita je opravdu strašná. Myslím že prostě pokud chcete vidět jak o Nině slušelo tak stačí aby jste se podívali na ty první :)
image host image host image host image host


A nakonec ještě jedny candids. Fotek je před 50 a opět - kvalita strašná. Jsou to fotky jak Nina přichází na premiéru, podepisuje se fanouškům a tak. No snad se objeví nějaké kvalitnější no ...
image host image host image host image host

K těmto candids se objevilo i jedno videa, kde je Nina vidět prvně jen zezadu jak se podepisuje fanouškům a pak jak odchází.

Twitter #19

9. září 2012 v 11:27 | Ems |  Twitter
A teďka už twitter i nějakými fotkami :) Tady už můžete trochu vidět jak Nina vypadala na premiéře jejího nového filmu The Perks of Being A Wallflower, který měl premiéru včera - fotky přidám za chvilku :)

"Připravuju se n premiéru @perksofbeingawallflower" na #tiff (Toronto International Film Festival)"
image host


"V autě na cěste na #WallflowerMovie #tiff"
image host

"Připravená #tiff #perksofbeingawallflower"
image host


No a pak se objevily ještě dvě fotky. První je od Nininé vlasové stilistky, napsala k tomu: "Náhled Niny než to uvidíte na koberci" a pak druhá je focená po rozhovoru který jsem vám už dnes přidávala (zde). Nakonci v tom rozhovoru jste mohli vidět že jí něco darovali tak tady je fotky Niny i s plackou kterou dostala :) Fotku přidala na twitter stránka teen.com a napsali k ní "S @ninadobrev" :)
image host image host

Nina Dobrev Interview - The Perks of Being a Wallflower

9. září 2012 v 10:38 | Ems |  Videos
Tak jsem tu s novinkama! :) Popravdě jsem ráda že můžu přidávat postupně, kdyby ne tak by se mi to teda pěkně nahromadilo :D Toto je rozhovor který byk točený nejspíš předevčírem, Nina tam mluví hlavně o herectví, třeba o tom jak to s ním bylo když byla na sřední a co na o její rodiče nebo třeba kdy si řekla že herectví je to, čemu se bude chtít v životě věnovat i něco o Loganu Lermanovi. Je tam úplně zlatá, hlavně jak se tam na konci směje, kdo má zájem určitě se podívejte ;)


2012 Toronto International Film Festival

8. září 2012 v 22:18 | Ems |  Gallery Update
Jsem tu s novými fotkami z filmového festivalu který se konal v Nininém domovském městě, v Torontu. Nina byla jak jina než nádherná! Tentokrát zvolila trochu odvážnější barvy i šaty. Teda nejsem si jistá jestli jsou to šaty nebo kostýmek, ale to je jedno, stejně to vypadá skvěle! Nině sluší všechny střihy, styly i barvy, takže je to jedno ;) Tyto rudé šaty doplnila šedými páskovými boty na klínku a rudou rtěnku která se k tomu neuvěřitelně hodila a Nině krásně sedla, celkově líčení které bylo tentokrát trochu výraznější, zvolila skvěle. No a o vlasech ani nemusím mluvit, rozpuštěné a vlnité se k tomu skvěle hodily! :) Jinak Nina dělala včera spoustu rozhovorů, takže se máme na co těšit ;)

Fotek bohužel není moc ale co se dá dělat, aspoň že jsou kvalitní :). 5 fotek z premiéry filmu Argo (to že se tam Nina dostaví potvrdila na twitteru Ninina stylistka Ilaria Urbinati), který natáčel režisér Ben Affleck.
image host image host image host image host

A pak další bohužel jen 2 fotky (zato kvalitní) z party Greye Goose Vodky která se konala v Soho House jak jinak než v Torontu :)
image host image host

A nakonec ještě jedna fotka z Argo after party ;)
image host


Dále se objevily ještě další fotky tentokrát z candids z letiště v Torontu. Fotek je oproti ostatním docela dost zato né všechny kvalitní. Nina byla opět nádherná - jednoduché černé tílko skombinovala vzorovanou sukní s vyším pasem, černo-bílými páskovými sandálky, a doplnila béžovou taškou před rameno a černými brýlky. Jako vždycky jí to strašně slušelo a krásně ladilo! :)
image host image host image host image host


No a pak tu pro vás mám ještě fotky z úplně jiného soudku, které se objevily už včera jen jsem je nestihla přidat :) Jsou to fotky z natáčení The Vampire Diaries, konkrétně z dílu 4x05 a 4x06 :)
image host image host image host image host
The Vampire Diaries > Season 4 > On the Set [+ 5x new]


4x02 New Episode Stills

6. září 2012 v 21:54 | Ems |  Gallery Update
Sice jsem si řekla že už půjdu, ale já jsem prostě musela! :D Objevila se totiž nová stillska k druhému dílu 4.série Memorial! Sice není moc kvalitní, ale už je z ní něco víc vidět co se týče dějě. Z Eleny jde poznat že je upírka, sedí řekla bych že v kostele z jedné strany vedle Metta a z druhé vedle Stefana (WTF kde je Damon? :D) a očividně se něco děje. Řekla bych že jsou na Alaricově pohřbu. No já se těším ještě víc pokud je to vůbec možné! :D :)

image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x02: Memorial ~ Stills [1x]


Kontrola Affiliates

6. září 2012 v 20:55 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Bohužel to musá být. Vím že je to blbé že jsem tady tři týdny nebyla a hnedka si vás budu kontrolovat jestli semka chodíte, ale předevčírem jsem se vrátila a a ještě tu moc affs nebylo, takže takhle kontrola budu trvat dlouho (3 týdny až měsíc) jen abych prostě věděla, kdo je stále mé affiliates a kdo už ne, protože hodně lidí skončilo, možná si mě někdo vymazal ...

Gallery Update

6. září 2012 v 20:50 | Ems |  Gallery Update

Jsem ráda že jsem se vrátila protože už mi to blogování chybělo :) Mám tu pro vás takový menší update galerie.
Možná si pamatujete jak byla Nina ve Francii na filmovém fstivalu v Cannes a jak tam měla ty krásné tmavě modré flitrové šaty. Konkrétně tam byla na akci amfAR's Cinema Against AIDS, a k té přéležitosti se fotil i photoshoot. Fotka je nádherná, líbí se mi aji jak je upravená do černo-bíla, jen škoda že není moc kvalitní a je jen jedna ... ale aspoň něco :)
image host
Photoshoots > 2012 > amfAR's 2012 Photoshoot [1x]

Pak se objevila jedna fotka z natáčení 4.série The Vampire Diaries. Když byl odvysílán poslední díl 3.série tak jsem si říkala že toa si nevydržím a najednou už je to skoro tu! Já už se tak nemůžu dočkat! :D
image host
The Vampire Diaries > Season 4 > On the Set

A nakonec ještě jeden další scan ze Seventeenu, jehož říjnovou obálku zdobí právě Nina :) Ta fotka je nádherná, taková svěží, Nina je tam nádherná! :) Už aby se objevila jako photoshoot :)

Everything's Complete ;)

5. září 2012 v 20:48 | Ems
Tak, všechny novinky už jsem doplnila :) Semka je doplňovat nebudu, jako co se týče twitter zpráv, a těch pár videí a tak to se mi ani nechce přidávat :D Ale v galerii všechny ty fotky najdete takže se můžete podívat zde. Teďka půjdu oběhnout afss a napíšu vám že už jsem zpět, a v nejbližší době čekejte asi kontrolu, aby jsem věděla jak jsem na tom s affs, protože si mě možná někdo z vás ta ten prodloužený hiatus smazal nebo tak ... a moc děkuju za trpělivost :)
Ems


Back ;)

4. září 2012 v 20:52 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Moc se omluvám že jsem tady VŮBEC nebyla. Já vím jse strašná. Tak já bych tady stejně nebyla, ale že jsem nenapsala. Poslední týden prázdnin jsem byla na dovolené - sice v česku ale i tak to bylo super - takže bych tu i tak nebyla. Teďka už začíná škola, ale ještě nejsou naštěstí žádné úkoly ani písemky a kroužky začínaj až příští týden takže mám celkem volno tak se pokusím doplnit co jsem zameškala do galerie a možná přidám nějaký souhrn nejdůležitějších novinek ale všechno to přidávat nebudu, to bych se zbláznila :D Takže tak, opravdu se omlouvám, ale já jsem o těch prázdninách na ten blog ani neměla moc chuť. Teďka už půjdu, ale zítra mám čas takže oběhnu affs a všem vám napíšu že jsem zpět :)
Mějte se krásně a dobrou
Ems
P.S. už nějakou dobu mám ještě jeden blog, je to takový můj osobní blog zaměřený na mě, módu a kosmetiku, takže pokud máte zájem můžete tady: vienas.blog.cz :)