|

Říjen 2012

The Vampire Diaries: 4x04The Five - Webclip

29. října 2012 v 19:50 | Ems |  TVD - webclips
A objevil se už i druhý webclip na 4.díl čtvrté série, které bude Haloweenský! Je tam Damon a Stefan a mluví o tom lovci a tak :) Damon je tam jako vždy úžasný :D A pak jak tam řekne Stefanovi že pojede s Elenou na ten výlet, tak ten Stefanův výraz, moc nadšený teda nebyl :D Já už se nemůžu dočkat! <33


Návštěvnost ~ 22.10. 2012 - 28.10. 2012

29. října 2012 v 19:45 | Ems |  Statistics
Pondeli: 75
Utery: 69
Streda: 67
Ctvrtek: 136
Patek: 246
Sobota: 74
Nedele: 128

Celkem: 795

:OO Nemůžu tomu uvěřit, jste vážně zlatí!! Když jsem zakládala tento blog tak by mě nikdy v životě nenapadlo že budu mít tak úžasnou návštěvnost, aspoň pro mě! <3 Stráášně moc vám děkuju, moc si vážím toho že semka aspoň trochu rádi chodíte! Moc děkuju!! <3

The Vampire Diaries: 4x04 The Five - Webclip

27. října 2012 v 16:15 | Ems |  TVD - webclips
No a nakonec tu pro vás mám webclip k příští epizodě The Vampire Diaries, která bude v pořadí 4. a bude Halloweenská! Ten webclip je vážně skvělý, takový pozitivní a Damon je tam skvělý :D Už se toho dílu vážně nemůžu dočkat, myslím že bude jeden z nejlepších vůbec! <3
Jinak máte zájem o diskuzi na minulý díl (4x03 The Rage)?

Y Tsui Photoshoot Update

27. října 2012 v 16:10 | Ems |  Gallery Update
No a dále se objevily tři fotky z nádherného photoshootu foceného pro Seventeen! Ty fotky jsou vážně nádherné, je to jeden z mých nejoblíbenějších shootů! Nina je tam překrásná ♥ Bohužel to není moc velká kvalita, ale aspoň něco. Každopádně doufám že dřív či později se objeví ve větší kvalitě ;)

image host image host image host
Photoshoots > 2012 > Y Tsui 2012 [Seventeen] (6+3x)

Nina on MTV's 10 on Top

27. října 2012 v 16:01 | Ems |  News & Info
Mám pro vás skvělou zprávu, a to že už zítra se Nina objeví v halloweenském vysílání pořadu 10 On Top na MTV! Bude tam společně s Adamen Lambertem a Bridfit Mendler. Já už se teda moc těším :)
Bohužel mi nejde photoshop takže tweet jsem vám neoskenovala ale pouze přepsala:

"Halloween s @ninadobrev @adamlambert @bridgitmendler @MTV_JerseyShore v sobotu 27.10. v 12:30 na @10onTop!"

"Vampire Diaries" Cast Teases Love Story

27. října 2012 v 14:36 | Ems |  TVD - other videos
Objevilo se jedno video z natáčení 4.série The Vampire Diaries, kde mluví Nina, Ian a Paul o svých postavách a o vztazích mezi ostatními hlavními postavami :)


Nina on Ryan Seacrest

26. října 2012 v 12:10 | Ems |  Videos
Objevil se jeden rozhovor pro Ryana Seacresta. Bohužel se tam nemohla dostavit tak aspoň telefonem. Rozhovor si můžete poslechnout a dole máte překlad :)


Zemře v této sérii nějaká hlavní postava?
"Ano, docela dost. Zatím je jasné že jedna nebo dvě, ale to se stále mění, dokud se natáčí."

Políbí Elena Damona?
"Budou tam určitě momenty pokušení! Momentálně prochází takovou emocionální fází jak na horské dráze, když je teď upírka. Její city k Damonovi byli předtím potlačeny, a teď, když je upírka se znovu hromadí a jsou zvýšené. Takže podlehne pokušení nebo ne? Uvidíme!"

Bude mít někdo upíří dítě?
"Pokud ano, tak doufám že to nebudu já! Nechci mít vycpaný břichno, prosím! A je to příliš podobné Twilight. Stalo se to jen tam a my se chceme trochu lišit."

Proč šla Nina k doktorovi? Je těhotná?
"Jsem v pohodě. Byla to jen roční kontrola, jen tak pro jistotu jestli nejsem nemocná."

Jak je to s Ianem?
"Jsme v pohodě. Všechno je dobré."

The Vampire Diaries: 4x04 The Five - Extended Trailer

26. října 2012 v 11:51 | Ems |  TVD - trailers
A už se objevil i trailer na další epizodu. Tohle je rovnou ten prodloužený, takže si myslím že ani není nutné semka dávat ten normální. Příští epizoda bude Halloweenská, a nevím jak vy, ale já už se teda nemůžu dočkat! :) Jo a ještě jedna věc - máte zájem aby jsem tady dělala diskuzina díly TVD? Protože mám pocit že se do ní moc nezapojujete tak ajestli to nedělám zbytečně ...

EDIT: V předchozím článku najdete už i link na download 4x03 s čekými titulky :)The Vampire Diaries: 4x06 We All Go A Little Mad Sometimes - Synopsis

25. října 2012 v 21:39 | Ems |  4 Season ~synosips
ELENINA NOVÁ NOČNÍ MŮRA - Otřesné halucinace, kterou zanechávají Elenu zmatenou a vyvedenou z míry způsobí, že učiní nebezpečnou chybu. Potom, co předá Stefan určité znepokojující zprávy o Eleně, bere Klaus věci do vlastních rukou. Profesor Shane odhaluje příběh starodávného čarodějnictví Damonovi a Bonnie. S Klausovou a Stefanovou pomocí, začíná Jeremy novou kapitolu svého života. Nakonec učiní Elena bolestivé osobní přiznání Stefanovi a Matt sdělí Damonovi nové překvapivé informace o profesoru Shaneovi.

Gallery Update #3

25. října 2012 v 21:37 | Ems |  Gallery Update
titulku doplním

Tak a teď už fotky, objevilo se jich docela dost :) Jako první tu mám 6 fotek z photoshootu který se fotil v červenci na Comic-Conu! Fotky jsou opravdu nádherné, takové pozitivní, svěží, Nina je tam taková přirozená! Bohužel jsou docela špatné kvalitě tak snad se objevi lepší, ale aspoň něco :)

image host image host image host image host


No a pak se objevily tři stillsy a to z dílu 4x04 a 4x05. Tu ze 4.epizody už jsme mohli vidět na scanu z TV Guide ale i tak je parádní a já už se nemůžu dočkat, zvlášť když je Halloweenská! :)
image host image host image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x04 The Five [1x]
The Vampire Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x05 The Killer [2x]

The Vampire Diaries. 4x03 The Rager - Canadian Trailer

25. října 2012 v 20:52 | Ems |  TVD - trailers
Objevil se i kanadský trailer pro zítřejší epizodu. Bohužel je jako vždy ve špatné kvalitě natáčený z televize, ale i tak to vypadá parádně, nemůžu se dočkat! :)


The Vampire Diaries: 4x03 The Rager - Webclip #2

25. října 2012 v 20:50 | Ems |  TVD - webclips
Už se objevil i druhý webclip k zítřejšímu dílu. V tomto je Stefan a Damon. Už se nemůžu dočkat! :)


People's Choice Awards 2013 Nominee Selections

25. října 2012 v 20:49 | Ems |  News & Info

Moc se omlouvám že na vás tak kašlu ale opravdu jsem tento týden neměla moc času. No každopádně jako každý rok i tento se bude konat předávání cen People's Choice Awards. Minulý rok se ukázalo jaký má Nina obrovský fanklub se spoustou věrných fanoušků, protože i přes to že nebyla nominovaná, tak fanoušci ji napsali do okénka 'Other' tolikrát, že nakonec vyhrála! Tentokrát už se poučili (:D), a Ninu už můžete normálně zaškrtnout :) Kromě toho můžete hlasovat i pro TVD Family, což je podle mě úžasné, takhle můžeme ukázat kolik nás, TVD fanoušků je :) Pak je tam samotný seriál TVD a a ještě k tomu tam je i Nini nový film The Perks of Being a Wallflower, tak za ten určitě hlasujte taky! ;) Tohle je zaím ten předvýběr, takže můžete vybrat i víc oblíbenců a hlasovat klidně až do aleluja :D
Níže jsem vám vypsala všechny kategorie ve kterých je někdo z TVD:

FAVORITE DRAMATIC TV ACTRESS
Nina Dobrev

FAVORITE SCI-FI(FANTASY TV SHOW
The Vampire Diaries

FAVORITE TV FAN FOLLOWING
TVD Family

FAVORITE DRAMATIC MOVIE
The Perks of Being A Wallflower

FAVORITE DRAMATIC TV ACTOR
Ian Somerhalder, Paul Wesley

HLASUJ ZDE
Gallery Update #2

23. října 2012 v 20:52 | Ems |  Gallery Update
Moc se omlouvám, ale opravdu vůbec nestíhám, té školy mám až nadhlavu! Momentálně bych měla číst knížku 'Bylo nás 5', mám to do zítřka a jsem těsně za půlkou, ale nebaví mě to :D teda docela mě to bavilo ale teďka ta dtuhá půlka už moc ne ... :D To je fuk :D Mám tu pro vás pár nových fotek :)

První jsou tři nové stillsky z filmu The Perks of Being a Wallflower. Bohužel nejsou nějak extra kvalitní ale poasˇnněco ;) Doufám že ten film budem moct vidět co nejdřív :)
image host image host image host
Movie Production > The Perks Of Being A Wallflower (2012) > Stills [4+3]

No a další fotky jsou z natáčení 4.série The Vampire Diaries! + tu pro vás mám menší info a to že bude Vánoční epizoda! Měl by to být 10.díl a taková tu ještě nebyla takže se máme na co těšit! Ale nebylo by to Mystic Falls kdyby to byly nějaké poklidné vánoce že :D ale určitě to skončí nějak hezky a dojemně když už budoi ty vánoce :D ♥ No budem se muset nachat překvapit, z těch fotek toho moc nevyčtem :D :)
image host image hostimage host image host
The Vampire Diaries > Season 4 > On the Set [+ 13x]

Návštěvnost ~ 15.10. 2012 - 21.10. 2012

22. října 2012 v 20:43 | Ems |  Statistics
Pondeli: 53
Utery: 53
Streda: 59
Ctvrtek: 91
Patek: 114
Sobota: 144
Nedele: 68

Celkem: 582

Moc vám děkuju, ta návštěvnost je nádherná! ♥ Sice trochu klesla ale to je tím že jsem se před víkend musela učit takže jsem tu nebyla. Ale i tak moc děkuju, je vážně nádherná ... hlavně ta sobota!! :)

The Vampire Diaries: 4x03 The Rager - Webclip

20. října 2012 v 11:49 | Ems |  TVD - webclips
A objevil se už i webclip :) Je v něm Matt a Rebekah, která šla za ním. Mě osobně je sive Rebeky líto, kvůli jejímu bratrovi a tak, a mám ji ráda, vlastně zachránila Eleně život v prvním díle (i když lvastně by to ani dělat nemusela kdby neshodila to auto z mostu), ale zas tohle mi přišlo už moc, vždyť ho málem zabila a díky ní je elena upírka, a ona za ním jako by nic? Jako by mě zajímalo co si vlastně myslela :D

The Vampire Diaries: Season 4 - New Generic Promo

20. října 2012 v 11:42 | Ems |  TVD - trailers
Objevil se ještě jeden trailer, který není na třetí díl, ale na začátek 4.série, tudíž je tam bohužel jen ejdna nová scéna. Ta vám ale určitě neujde, protože je na ní Elena se Stefanem jak jedou na motorce. Elena je tam krásná, líbí se mi jak vypadá šťastně, už se na tu scénu moc těším! :)The Vampire Diaries: 4x03 The Rager - Trailers

19. října 2012 v 15:30 | Ems |  TVD - trailers
A teď tu pro vás mám i trailer na další díl! Já osobně jsem ho ještě neviděla, protože jsem právě přišla ze školy a podívám se na něj až po tom dnešním díle :)
The Vampire Diaries: 4x05 The Killer - Synopsis

18. října 2012 v 19:20 | Ems |  4 Season ~synosips
LOVCOVO PROHLÁŠENÍ - Stefan a Klaus uzavřou složité spojenectví, aby se pokusili a zadrželi nebezpečí, které Connor pro město představuje. Když Connor vezme Jeremyho, Matta a April jako rukojmí, které drží v Grillu, Stefan a Damon se neshodnout na tom, jaký by byl nejlepší postup a Elena je opět chycena mezi dvěma bratry. Situace rychle nabere násilný obrat, když Klaus pošle Deana, jednoho ze svých hybridů, aby se Connorovi postavil. Caroline je překvapená, když v Lockwoodské vile najde Hayley. Mezitím profesor Shane pracuje s Bonnie, aby ji pomohl překonat její strach a vinu.

19th Annual ELLE Women at Four Seasons Hotel In Hollywood - Videos #2

18. října 2012 v 19:18 | Ems |  Videos
A ještě se objevily dvě videa z akce Women in Hollywood :)

Na to první vám semka dávám jen odkaz, je to rozhovor s novinářkou, která Nině říká že si fanoušci myslí že by byla skvělá na roli hlavní hrdinky ve filmu Fifty shades od Grey. Na video se můžete podívat ZDE :)

A to druhé je z červeného koberce jak Nina pózuje fotografům. Úplně se jí divím že to vydrží jak na ni furt řvou ať se otočí tak a pak zas tak ...

Gallery Update

17. října 2012 v 21:37 | Ems |  Gallery Update
Kromě té spousty videí se objevilo i pár fotek. Jestli si pamatujete na scan z časopisu SELF, kde byl úplně nový photoshoot, tak právě ten už se konečně objevil! Objevily se sice jen tři fotky a není to nějaká extra kvalita, ale aspoň něco :)

image host image host image host
Photoshoots > 2012 > E Watts 2012 [SELF] (3x)

Pak se objevila ještě jedna fotka a to právě z focení pro časopis SELF :)
image host
Miscellaneous / Others > Personal Photos

No a nakonec se objevil jeden scan z časopisu TV Guide, ze kterého už jsme vám jeden přidávala, a opět, stejně jako u toho minulého scanu, je tam nová fotka! Tahle ale není z 3.dílu, ale z 4.Halloweenského dílu ze kterého jsem vám semka před chvilkou dávala ten nekvalitní trailer. Já užse teda strašně těším! :)
image host

The Vampire Diaries: 4x04 The Five - Trailer

17. října 2012 v 21:24 | Ems |  TVD - trailers
Z nějakého důvodu se objevil trailer na Halloweenskou epizodu která se jmenuje The Five a je čtvrtou epizodou ve 4.sérii. Je to takové zvláštní, protože ještě nebyl odvysílaný ani 2.díl, a už se objevuje trailer na 4 ... Bohužel je to natáčené z televize, takže to není skoro vůbe slyšet (pod videem překlad) a kvalita taky není kdoví jaká. Navíc podle mě to uniklo omylem, vzhledem k tomu jak je brzo na tenhle trailer, a navíc tam má Elena takové ty černé tečky, které tam jsou před tím než to upraví a dají jim takové ty upíří "žilky".


Stefan: Musíš být opatrná. Krev. Krmení se. Je lehké do toho spadnout.
Damon: Jde o to nezabít ho ... Eleno!
Elena: Já chci víc.