|

Prosinec 2012

Šťastný nový rok! ♥

31. prosince 2012 v 13:34 | Ems |  Info ~ site&webmiss
A je to tady ... Rok 2012 končí, a zato něco nového začíná. Nevím jestli je to mnou, ale mě příjde jak před chvilkou co jsme slavili poslední silvestr, pamatuju si co všechno jsem dělala a tak, a teďka už je u konce.

Co se týče tohoto blogu, tak jsem tady dosáhla pro mě nevídaných úspěchů. Já vím že spoedlní dobou aktivita aji návštěvnots klesá, ale to je těma vánocema, takže prostě po novém roce vešchny fotky doplním, bude tu snad i nový layout a hlavně oslava jednoho roku tohoto blogu! Jsem strašně ráda že mám tento blog, baví mě to tady a doufám že i vás :) Dlužím vám velký dík za to, že semka chodíte, protože bez vás bych si tu mlela sama pro sebe. Moc vám děkuju a doufám že semka budete chodit i nadále ♥ :)

Takže tak, a já vám přeju šťastný nový rok, hodně štěstí, zdraví, úspěchů jak v životě tak na blogu. A vykročte do toho nového roku s 13 nakonci tou správnou nohou! :)

Šťastný nový rok! ♥


Last days Candids

29. prosince 2012 v 13:30 | Ems |  Gallery Update
Tak jsem zpátky od babičky. Omlouvám se že jsem nic nepřidala už včera, ale opravdu jsem se snažila, jenže ten počítač byl tak zasekaný že se to prostě nedalo! A navíc nechápu, proč když jsem tu furt tak novinky žádný a pak na tři dny odjedu a fotek milion! :D No teďka tu rp vás mám candids z posledních dní :)

Fotky ještě z Ameriky z LA z letiště když Nina společně s Ianem odlétali do Číny :)
image host image host image host image host

Fotky už ze samotné Shangaie z letiště. Nině to moc slušelo :)
image host image host image host image host

Nina byla v restauraci FirsThai :)
image host image host
Candids > 2012 > DECEMBER 28TH - Thai lunch at FirsThai in Shanghai [2x]

... a jaké byly ty vaše Vánoce?

25. prosince 2012 v 22:27 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Vím že diary ani nic podobného moc často nepíšu, ale dneska mě napadlo že bych mohla :)
Takže jaké jste měli vánoce? Já jsem měla skvělé vánoce! Včera jsem ještě dobalovala dárky, dívala se na pohádky, pomáhala s večeří ... A taky jsme pouštěli skořápky a rozkrajovali jablíčka
No a zítra jedem k prababičce na Vysočinu, ale vrátíme se v pátek, což není na moc dlouho, každopádně s články do té doby nepočítejte.

Takže jaké byli ty VAŠE vánoce? Co jste dostali? ;)

A nakonec pár random fotek z mých Vánoc :)
... pouštění skořápek ...

... Betlémské světlo za oknem ...

... cukroví ...

... kosmetiky jsem dostala opravdu požehnaně (samozdřejmě jsem dostala i jiné věci!) ... :D

News & Vote for Nina

25. prosince 2012 v 22:10 | Ems |  News & Info
No, jelikož se mi nechcou všechny ty odkazy na hlasování a info o tom v jakém žebříčku se Nina objevila na jakém míste dávat do několik článků, dávám to všechno do jednoho ;)

  • Stránka Teen Vogue zveřejnila svůj seznam se 100 nejvyhledávanějšími hvězdami roku 2012. A na krásném 15.místě se objevila i Nina. Celý seznam si můžete prohlédnou zde.
  • Další známa stránka, tentokrát JustJared.com zveřejnila svůj žebříček 50 nejoblíbeněšjích článků roku 2012. Na 14.místě se objevil článek o tom, jak byla Nina na festivalu Coachella v doprovodu svého přítele Iana Somerhaldera. Na celý žebříček se můžete podívat zde.
  • Určitě znáte stránku HollywoodLife.com, která také zveřejnila svůj seznam, tentokrát Nejvíce sexy TV hvězdy 2012. Nina je na 9.místě, ale stále pro ni můžete hlasovat tady.
  • HuffinghtonPost oznámila seznam aktivnosti hvězd na twitteru, kde byla Nina označena za nejlaskavější hvězdu. Níže najdete twitter, kde odůvodňují toto rozhodnutí:
"@ninadobrev moc ráda přidává vtipné obrázky, retweetuje tweety svých fanoušků a odpovídá jim na ně. Její zprávy jsou pozitivní a na rozdíl od jiných celebrit, to co píše se vždy zdá být pravda."

Na celý seznam se můžete podívat zde.
  • Britská stánka FleckingRecords před nějakou dobou zveřejnila hlasování o Televizní herečku roku a hnedka na 1.místě se objevila Nina! Hnedka za ní je Lucy Hale a Zooey Deschanel. Na celý seznam se můžete podívat zde.

Twitter #24

25. prosince 2012 v 22:09 | Ems |  Twitter
I přes vánoce Nina aktualizovala svůj twitter, a to převážně vánočními příspěvky včetně fotek. :)

"Můj kamarád si právě otevřel restauraci v NYC - @willowroadnyc - vážně skvělé. Doporučuji zkusit ;) willowroadnyc.com"

"Veselé Vánoce od mého Malého Santy Klause... "

"Cítím se slavnostně"

""Toto období v roce je tam magické... "

"Veselé Vánoce Twitterverse! Tohle je pro vás všechny, moji přátelé... Jsem tak šťastná a vděčná že vás mám... "Nejvíce průlomové hvězdy 2012

25. prosince 2012 v 21:14 | Ems |  News & Info

Tak a už je tu i období různých žebříčků, vyhlášení atd., kde Nina samozdřjmě nemůže chybět. No a právě Red Carpet Fashion Awards vyhlásil nejvíce průlomovou hvězdu tohoto roku, a tou je právě Nina! No a kromě toho k tomu napsali i krátký text o Nině:

Nina Dobrev je horké zboží a šlape na paty další upírce, Kristen Stewart, vedle které si Nina našla vlastní cestu.
Má krásného přítele, Iana Somerhaldera, hraje ve skvělé show The Vampire Diaries a další projekty, jako je filmová i televizní tvorba jí přineslo průlom a pozice na vrcholu všech možných žebříčků.
Ale atuální otázka na Ninu je teďka i téma módy. Nina oslňuje na červeném koberci ať už sofistikovaně od Elie Saaba, vyzívavě od Reem Acra nebo sexy od Zihair Murada.
Každopádně i to se mění a teďka Nina září na červeném koberci na 2012 Met Gala v šatech s odhalenými zády a impozantní vlečkou od Donny Karan.

The Vamprie Diaries: 4x10 After School Special ~ Synopsis

22. prosince 2012 v 19:55 | Ems |  4 Season ~synosips
Omlouvám se, že tu nejsem, ale zaprvé jsou vánoce, které opravdu neohodlám prosedět u pc, a za druhé, kdyby nějaké novinky byli, přidám je ... Ale ony žádné nejsou! Nina si teďka s Ianem a nejspíš i rodinou užívá volno a vánoční svátky, takže se tak maximálně objeví nějaká zpráva z twitteru nebo nějaká maličkost ohledně TVD, to je všechno.

REBEKAH JE ZPĚT. A I S POMSTOU - Rebekah, která se nečekaně objeví na Mystic Fallské střední, nemarní časem a snaží se vynutit od Stefana, Eleny a Caroline odpověď na otázku, jak jde pátrání po léku, což vede k šokující zprávě od Eleny. Když Bonniin otec, Rudy Owens, přijme roli zastupujícího starosty, stanoví si prioritu ochránit svou dceru, která s jeho náhlou potřebou sehrát roli v jejím životě, není tak úplně spokojená. Profesor Shane dál povzbuzuje Bonnie v důvěře ve své schopnosti, ale brzo se ocitne v nebezpečí, když odhalí příliš mnoho nesprávné osobě. Později Caroline dělá, co může, aby po násilném střetu utěšila Tylera. Mezitím, u jezera, Damon a Matt trénují Jeremyho, čímž se ho snaží připravit na cestu lovce, ale Klaus je s jejich pokrokem netrpělivý a tak se do toho vloží, aby celý proces urychlil.Salt Lake City International Airport

20. prosince 2012 v 18:09 | Ems |  Gallery Update
No novinky nejsou vůbec žádné, jen jedna fotka z letiště, když Nina jela do té Číny což jsem vám psala v minulém článku :) Je doprovázena Ianem, za což jsem moc ráda

image host

Twitter #23 / Nina's coming to China!

18. prosince 2012 v 19:30 | Ems |  Twitter
Mám pro vás novou zprávu, a to že Nina odjíždí do Číny! Mám ru pro vás pár tweetů, které jsou vlastně o tom samém - že Nina balí věci právě do Číny, což vám sice v žádném tweetu neprozradí, ale proto přidávám video, které Nina přidala na čínskou sociální síti :)


"Balení balení balení. Rezervuju let. Jsem v plánovacím režimu. Moje hlava nejspíš vybuchne!"

"Stále balím ... Ano je to pravda. začínám vidět trojitě."

"Za 5 hodin budu nasedat do letadla do zimního království. Je tu světlo na konci tunelu...."


The Vampire Diaries: 4x09 O Come, All Ye Faithful ~ Rehash

18. prosince 2012 v 19:17 | Ems |  TVD - other videos
Mám tu pro vás další souhrn předešlé epizody The Vampire Diaries, tentokrát 4x09 O Come, All Ye Faithul. Uvaděla to jako vždy Arielle Kebel, a to naprosto úžasně! <33


Ask Me #4

15. prosince 2012 v 22:06 | Ems |  Ask Me
Nejsou žádné novinky, a tak mě napadlo to tady trochu oživit pár odpověďmi z Ask Me :) Pokud se taky chcete zeptat, můžete tady ;)

actresses: Děláš grafiku?
Jojo :)
Jak dlouho?
No už hodně dlouho i když to tak nevypadá :D Strašně dlouho jsem se sekla na jedné úrovni v Photo Filteru, protože jsem ani neměla nějakou touhu se naučit gafiku líp, a prostě mi to nešlo. Každopádně to, co by se dalo nazvat grafika děláš v phooshopu, asi tak dva roky? Ta nějak :) No a s photofilterem jsem začala tak před 4 roky ..
Kterou postavu z TVD nesnášíš?
Tak to je celkem těžká otázka, vážně nevím! :D Na každé postavě se mi něco líbí a něco ne, navíc jednou se zachová tak a mám ju ráda a jednou zad tak a pak se mi zas moc nelíbí no ... i když občas se mi spíš nelíbí to jak se chová t postava a né postava samotná. Každopádně abych se přiznala, moc nemusím Stefana. Prostě mi příjde že vždycky musí všechno mít on a ani nechce aby byl Damon na chvilku šťasný. Jako třeba teďka ji musel nechat jít aby se Elena mohla svobodně rozhodnout o jejích citech ke Stefanovi. Občas se mi prostě nelíbí jak se chová ale že bych ho nesnášela, to ne ... No a pak taky moc nemusím Tylera a pofesora Shena ... Po tomhle díle se mi aji dost znelíbila Hayley, takže kdybych měla prostě vybrat jednu postavu kterou nesnáším, tak je to buď žádná nebo Hayley :D

nian-fan:
Děláš layouty na přání?
No sem tam mi někdo napíše jestli mu neudělám, ale většinou odpovídám ne, protože opravdu nemám hlavně poslední dobou moc času .. Ale tak zkusit mi napsat můžeš, třeba zrovna budu mít čas :)
Proč jsi zamilovala TVD - kvůli čemu?
Kvůli všemu :D Kvůli příběhu, napětí, milostnému trojúhelníku ... Kvůli tomu že je tam všechno - napětí, akce, láska, vtip ... prostě všechno. Navíc jsou tam skvělí herci kteří to skvěle hrají ... Prostě kvůli všemu no :D :D
Jsi Stelena nebo Delena tým?
Delena! Nejsem ale takový ten fanoušek, který říká na Stelena scény fuj a tak, aji Stelena je skvělá, má svoje klady i chvíle a tak, ale postě Delena .. To je vášeň, to jak se Damon kvůli Eleně změnil, navíc si taky zaslouží být na chvilku šťastný, né všechno jen Stefan. Celkově mi příjde, že od té doby co je Elena upírka se mnohem víc hodí k Damonovi, navíc Damona mám prostě radšej jak Stefana :D

> Pokud se taky chcete na něco zeptat, můžete tady :)

The Vampire Diaries: 4x10 After School Special ~ Extended Trailer

14. prosince 2012 v 21:25 | Ems |  TVD - trailers
A nakonec ještě prodloužený trailer na další díl, který ale bohužel uvidíme až 17.ledna ... Už se těším§ :)
The Vampire Diaries: 4x10 After School Special - Spoiler

13. prosince 2012 v 20:18 | Ems |  The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers
A nakonec to pro vás mám jeden spoiler od TV Guide o díle 4x10 After School Special, který uvidíme až 17.ledna po vánoční pauze.


Nějaký spoiler o tomjak to bude až se TVD vrátí zpět na obrazovky?
"První epizoda po přestávce bude odrážet Breakfest Club (film) s několika postavami, které uvíznou ve školní knihovně a nakonec o sobě odhalí věci, které měli zůstat ukryté. Ale myslím, že to bude temnější a smutnější než nějaký veselý tanec v hale. Nakonec to donutí Elenu a Stefana k upřímnému rozhovoru, který by mohl navždy změnit jejich vztah."

Vampire Diaries Cast reads fanfiction

13. prosince 2012 v 20:04 | Ems |  TVD - other videos
Objevilo se jedno video, kde The Vampire Diaries cast čte fanfiction, neboli povídku právě o TVD. Určitě se na to podívejte, je to super, nejlepší ta candice na konci :D


The Vampire Diaries: On The Set of 4x09 O Come, All Ye Faithful

13. prosince 2012 v 20:03 | Ems |  Gallery Update
Objevily se dvě fotky z natáčení dílu 4x09 v, který uvidíme už zítra! :) Scéna je natáčená na mole u domku o jezera, a je na ní Elena, Damon a profesor Shane :)
The Vampire Diaries > Season 4 > On the set [+ 2]


The Vampire Diaries Hiatus

13. prosince 2012 v 19:55 | Ems |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Jak asi víte, na vánoce je ve vysílání The Vampire Diaries pauza vždycky, a ani tento rok nás to nemine. Po odvysílání zítřejšího dílu "O Come, All Yeah Faithul", bude 5-ti týdenní pauza ... teda pokud jsem to spočítala správně :D Prostě nový díl, který se jmenuje "After School Special" a ve 4.sérii je to v pořadí 10.díl, bude odvysílaný 17.ledna.

The Vampire Diaries: 4x09 O Come, All Ye Faithful ~ Webclip #2

11. prosince 2012 v 20:05 | Ems |  TVD - webclips
Objevil se už druhý webclip! Teďka to jde nějak rychlo :D Tento je s Caroline a Klausem :) Už se strašně těším! <3


The Vampire Diaries: 4x09 O Come, All Ye Faithful ~ Webclip

11. prosince 2012 v 14:44 | Ems |  TVD - webclips
Objevil se webclip k nadcházející epizodě ... Je tam Bonnie a Jeremy, pak tam přijede Elena s Damonem a nakonci je tam i profesor Shane ... No už se těším :)


Twitter #22

10. prosince 2012 v 20:27 | Ems |  Twitter
Omlouvám se že jsem tu o víkendu moc nebyla ... No dneska nejsou žádné novinky jen pár zpráv z twitteru :) Nina ho poslední dobou moc neaktualizovala, takže ta první je z 6.prosince, ale taky vysvětluje proč - chdák Nina měla chřipku :( No snad už je jí líp, a pokud ne tak snad co nejdřív bude ;) A tou druhou zprávoutak nepřímo přeje Ianovi k narozeninám :D

"Jsem vděčná Netfixovi, to je ta jediná věc která mě dokáže dostat skrz touhle chřipkou. Nespočet hodin úžasných filmů ... skoro jsem zapomněla že jsem nemocná!"

"Odesílání vy víte jakého druhu přáníček vy víte komu. Pssst! Přísně tajné""

Oooo? Jak jsi mě dostala? :) '@JenyNikolova: Kones třetího kola dnešních vánočních nákupů. Nemůžu se dočkat až budu nakupovat pro Brodieho."Happy B-day, Ian!

8. prosince 2012 v 14:50 | Ems |  News & Info
Dneska slaví své 34.narozeniny Ninim herecký kolega a záreveň přítel, Ian Somerhalder! Takže bych mu moc ráda popřála hodně štěstí, zdraví, nabídky na dobré role, ať je spokojený jak v osobním tak v pracovním životě :) A taky aby mu ten krásný vztah s Ninou vydržel! ♥ :D

No a teďka ještě jedno krásné fan video Niny & Iana ♥


The Vampire Diaries: 4x09 O Come, All Ye Faithful ~ Extented Trailer

8. prosince 2012 v 13:50 | Ems |  TVD - trailers
Omlouvám se že to přidávám až dneska. každopádně ten trailer je úžasný, už se tak strašně těším! <33 Delena ♥