|

Let's Talk About ~ The Vampire Diaries: 4x07 My Brother's Keeper

2. prosince 2012 v 17:30 | Ems |  Let's Talk About
No a máme tu diskuzi ... jsem opravdu zvědavá na vaše názory :)


V tomto díle se mi opravdu nelíbil Stefan. Copak je tak těžký pochopit že by něco Elena mohla cítit i k Damonovi? Teda pokud ovšem, jak říkala Caroline, nemá zatemněly mozek nebo co ... Copak když se s ním rozešla tak ji prostě nemůže nechat jít? A ještě to že ji musí napravit ... no aspoň mu no Elena hezky řekla co si myslí a měla úplnou pravdu :)
No a pak se mi tu moc nelíbila Caroline, jak se chovala k Eleně. Je její kamarádka, tak by se měla snažit ji pochopit a pomoct jí, a snažit se najít na Damonovi nějaké plus, a né říkat Stefanovi ať se k ní furt cpe tak.

No se mi ale v tomhle díle líbilo moc byla Caroline s Klausem. Prostě oni se k sobě ták hodí :D Nejlepší bylo jak se tam Caroline háadla s Elenou a Klaus prej na ni "uklidni se lásko, děláš scénu" :D u toho se prostě nemůžu přestat smát! :D

Teďka ještě musím začít litovat Jeremyho .. (:D). Né, prostě chudák že ho to postihlo, teďka ani nemůže bydlet se svojí sestrou, když se ju snaží zabít a tak. Ale nevím proč, prsotě mě hrozně potěšilo že Mattt bydlí s Jeremym. Nějak se mi teďka líbí víc než předtím :)

Nesmím zapomenout na Tylera a Hayley. Já mám Phoebe jako herečku ráda, a tak jsem ani nějak nepřemýšlela nad tím že by tam byla s nějakými vedlejšími účely než se odpověděla na inzerát či co a prostě pomáhala kamarádům .. No a vida :D Nechápu že mě to nenapadlo, nebo že jsem prostě nezačínala pochybovat, a upřímně mě překvapilo když se tam objevila s tím profesorem Shanem (furt mi je nesympatický). Teďka už mi jako postava teda není moc sympatická, ale jsem ráda že je tam nějaká další mrcha ještě s Rebecou (která mi tam btw. moc chybí). Každopádně jsem zvědavá co chystají, ale běda jim jestli se Klausovi něco stane :D

No a nakonec velké finále :D Tak jelikož jsem fanynka Deleny tak asi znáte můj názor :D
Prostě 'aaaaw' a 'konečněě' :D Na jednu stranu už se to dalo čekat ale já jsem tak ráda že se to stalo ♥ Každopádně nesmím zapomenout na to, na co přišla Caroline se Stefanem. Jako .. WTF? Tak zaprvé, to vážně musí všechno padnout na Elenu? A jako zadruhé ... né, Plecka vůůbec nefandí Steleně asi :D Popravdě mě to naštvalo, konečně šance a tak, a teďka tohle. A v TVD má všecko nějaké vysvětlení, tak kde je to proč Elena musí pít krev jen z žíly (zvlášť když Katherine taky jako dvojnice nemusí)? Samozdřejmě to bude pravda .. Ale zas je pravda, že Damon jí možná řekl že může pít krev jen z žíly a tak, ale by ho milovala .. ? To ne. A i když byl tyler připoutaný ke Klausovi, sice dělal co Klaus chtěl, ale rád ho neměl. Takže tak. prostě oni budou spolu, musí :D

Tak to je všechno, omloouvám se že tentokrát je to tak dlouhý ... JAK SE DÍL LÍBIL VÁM? ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Em. | © shaymitchell-daily Em. | © shaymitchell-daily | Web | 2. prosince 2012 v 18:17 | Reagovat

Asi bych se jen opakovala, souhlaím s tebou. :) A jsem zvědavá na pokračování, jestli je tedy Elena opravdu připoutána k Damonovi. :)

2 PiggynQa:) a Sisi PiggynQa:) a Sisi | Web | 2. prosince 2012 v 19:23 | Reagovat

Ahoj Catherine:-) Chceli by sme sa ťa opýtať a zároveň ťa poprosiť, aby si sa zapojila do našej vianočnej súťaže - Christmas Wishes:-)
Viacej informácií tu - http://unlimited-selenag.blog.cz/1211/christmas-wishes
Ak sa zúčastníš, ďakujeme vopred♥
S pozdravom,
PiggynQa:) a Sisi

3 PiggynQa:) a Sisi PiggynQa:) a Sisi | Web | 2. prosince 2012 v 19:24 | Reagovat

Ahoj Ems:-) Chceli by sme sa ťa opýtať a zároveň ťa poprosiť, aby si sa zapojila do našej vianočnej súťaže - Christmas Wishes:-)
Viacej informácií tu - http://unlimited-selenag.blog.cz/1211/christmas-wishes
Ak sa zúčastníš, ďakujeme vopred♥
S pozdravom,
PiggynQa:) a Sisi

[2]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama