|

Leden 2013

The Vampire Diaries: 4x11 Catch Me If You Can ~ Rehash

28. ledna 2013 v 22:56 | Ems |  TVD - other videos
Jak jsem psala, nové fotky dneska už přidat opravdu nestihnu, ta škola mě jednou zabije. Než půjdu spát abych byl aspoň trochu vyspaná na tu zítřejší drsnou písemku :/ No, aspoň se na zlepšení nálady určitě podívejte na tenhle úžaný souhrn poslední epizody TVD. Arielle je tam opět úžasná, vždycyk se zasměju, je tam taková úplně živá, to se mi tam strašně líbí! :) Bohužel nakonec řekla že příště tam bude někdo jiný a ona se zas objeví až ji budeme nejvíc čekat. No nevím nevím, po tom co jsme si zvykli na její úžasný projev, tak jsem zvědavá jestli i zvykneme na někoho jiného, ale já osobně bych teda byla moc ráda kdyby se tam objevil třeba Matt Davis alias Alaric <3

Entertainment Weekly Pre-SAG Party hosted by Essie and Audi - Videos

28. ledna 2013 v 22:48 | Ems |  Videos
Omlouvám se že jsem nestihla přidat ty nové nádherné fotky, ale dneska jsem se ža do noci učila chemii :/ Jedno pololetí je uzavřené a hnedka zas písemky a všechno na to další ... No každopádně tu pro vás mám aspoň dvě videa z před-party pro Actors Guild Awards. Nina byla nádherná, strašně jí to slušelo <3 V jednom videu dělá rozhovor a v druhém se podepisuje fanouškům :)


Nina's attending 7th Annual DIRECTV Celebrity Beach Bowl

26. ledna 2013 v 20:10 | Ems |  News & Info
Mám pro vás jednu parádní zprávu! Možná si vzpomínáte, jak se Nina minulý rok zúčastnila 6. Celebrity Beach Bowlu. A možná si taky vzpomínáte na to, jak tak byla s Candice a jak byli ve týmech proti sobě. No tak ta dobrá první zpráva je, že Nina se zúčastní opět! Ale už ne s Candice, ale se svým přítelem Ianem Somerhalderem (což je btw. ta druhý dobrá zpráva)! Akce se bude konat 2.února v New Orleans a kromě Niny a Iana se jí zúčastní i například Snoop Dog, Chace Crafword, Jush Hutcherson atd ..
Já osobně už se teda na fotky moc těším a už jsem aji trochu doufala že by se mohla objevit zpráva jestli tam Nina opět pojede nebo ne. Nina tam byla úplně zlatá a ještě k tmu jak tam byla s Candice, tak jsem strašně zvědavá jak to bude teďka zvlášť když bude s Ianem ♥

The Vampire Diaries: 4x14 Down the Rabbit Hole ~ Synopsis

26. ledna 2013 v 19:58 | Ems |  4 Season ~synosips
CHARLIE BEWLEY ZE "STMÍVÁNÍ" JAKO HOSTUJÍCÍ HVĚZDA JEDNOHO Z PĚTKY - Na ostrově Damon sdílí ošklivou hádku s lovcem jménem Vaughn a uvědomuje si, žě to je jeden z Pětky. Stefan přiznává Eleně své opravdové pocity o tom, jaké by to bylo stát se zase člověkem. Když je najednou odhalen nový kus informací, týkajících se léku, tak se pro všechyn mění sázky. Jeremy pomáhá Bonnie rozpoznat, co je skutečnost a co jenom iluze a Shanea utěšuje žena z jeho minulosti, Caitlin. Zpět v Mystic Falls, Caroline a Tyler zjišťují, že jejich pokusy rozluštit kód na Lovcově Meči, je bez Klausovi pomoci beznadějné, ale ten má vlastní důvody, proč to chce vyřešit.The Vampire Diaries: 4x12 - A View To A Kill ~ webclip

26. ledna 2013 v 19:36 | Ems |  TVD - webclips
A k další epizodě se neobjevily pouze dva trailery, ale i webclip. V tomhle je Stefan, který tam ale jen tak postává, a pak Rebeka s Klausem. Už se těším <3

The Vampire Diaries: 4x12 - A View To A Kill ~ Australian Trailer

26. ledna 2013 v 19:31 | Ems |  TVD - trailers
Objevil se i autralský trailer. No už se těším na další díl :)

The Vampire Diaries: 4x12 - A View To A Kill ~ Extended Trailer

26. ledna 2013 v 19:23 | Ems |  TVD - trailers
Já vím, moje (ne)aktivita je přímo strašná, ale co už ... Každopádně objevil se trailer na další díl TVD. Já už se teda moc těším, Kola moc ráda stejně tam vůbec není tak by mi ani nevadilo kdyby ho zabili. :DThe Vampire Diaries: 4x13 Into the Wild - Synopsis

20. ledna 2013 v 8:06 | Ems |  4 Season ~synosips
ZÁHADNÝ OSTROV - Shane vede výpravu na opuštěný ostrov na pobřeží Nova Scotia, kde, jak věří, je ukryté tajemství léku. Během cesty na ostrov Rebekah a Elena pokračují v jejich nenávistném soupeření, zatímco Stefan dělá co může, aby udržel mír a Damon obviní Shanea, že je vede do pasti. Bonnie a Jeremy se snaží přijít co se skrývá za poselstvím na loveckém tetování, zatímco Shane odhaluje více z historie Silase a Qetsiyah, spolu s vlastní osobní historií. Zpět v Mystic Falls se Tyler postaví Klausovi a Caroline se ocitá uprostřed násilí, které následuje.

Nina Dobrev for Femina Magazine

20. ledna 2013 v 8:01 | Ems |  Videos
Jak jsem řekla (nebo spíš napsala), dneska se pokusím doplnit aspoň něco co jsem zameškala. Tak aspoň tohle video ze zákulisí focení pro Femina Magazine s Číny. Ten photoshoot bude určitě úplně nádherný, protože Nina je tam úplně zlatá a strašně jí to tam sluší! ♥


Apology

19. ledna 2013 v 19:46 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Ani nevím co napsat. Tak asi omlouvám se. Za moji neaktivitu. Ale víte, první půlka týdne byla opravdu hard-core. Každý den několik písemek, učení do noci ... A to musím přiznat, že jsem si na ten blog ani nevzpomněla. No a druhá půlka týdne, kterou myslím čtvrtek a pátek, ta byla zas taková odměňovací. Jo, sice mě ještě jedna písemka čeká + nějaké ty úkoly a referáty, ale většinu už mám za sebou, ať už úspěšně nebo ne, a to je to hlavní. Takže ve čtvrtek jsem byla s kamarádkou na Bídnících, a ještě teďka mě z toho filmu úplně mrazí nadšením - ten příběh, herecké výkony, písničky .. Prostě wau. No a včera jsem byla nakupovat nové boty. Což nebylo tak odměňovací protože nikde neměli žádné co by se mi líbily a k tomu by splňovali požadavky jako aby byli teplé a tak, takže takové menší peklo, ale nakonec jsme jedny našli, takže paráda. No a hádajte co jsem asi dělala dneska .. Učila se! A už se z toho asi zcvoknu.
Opravdu teďka nestíhám, dneska jsem se dost dlouho učila matiku a zítra mě nečeká nic jiného, jen abych neměla 4 na vysvědčení .. A pak ještě nějaký pitomý pokus do chemie a referát do hudebky a mám jakš-takž vystaráno.

Ale dost o mě. Prostě se vám omlouvám za moji neaktivitu a v průběhu zítřka se pokusím aspoň něco trochu doplnit. Uvidím, a prostě kdyby tady nic nepřibývalo, tak to prosím vemte jako hiatus a prosím nemažte si mě ze seznamu affs a omluvte z kontrol, pokud budete tak hodní. :) Takže tak, já za tu školu opravdu nemůžu (a kdo jo? ..)

1st B-day ~ Vyhodnocení I. (výsledky soutěží)

14. ledna 2013 v 7:01 | Ems |  B-day
Vyhodnocení soutěže jsem dala záměrně až na druhý den, aby jste se mohli ještě zapojovat do soutěží :) Toto vyhodnocení je pouze první vyhodnocení, ve kterém se můžete podívat na výsledky soutěží, pokud jste si nebyli nějak jisti nebo něco nevěděli. Během dneška maximálně zítřka tu bude další vyhodnocení, to druhé, ve kterém už vyhodnotím ty, kterým se v soutěžích dařilo nejvíce ;)

Pravda / Lež ?
1. lež
2. pravda
3. pravda
4. lež
5. pravda
6. lež
7.pravda

Poznáš díl TVD?
1. 1x17 Let the Right One In
2. 3x10 The New Deal
3. 4x02 Memorial
4. 2x07 Masquarade
5. 2x18 The Last Dance

Na co myslím?
1. The Poet
2. Got Milk?
3.The Perks of Being A Wallflower
4. Merry Madagaskar
5. Kayla Ewell

Nina on Golden Globes

14. ledna 2013 v 6:55 | Ems |  News & Info
Jak dost možná víte, dneska se v Americe předávali prestižní ceny Golden Globes, neboli Zlaté Glóbusy. No a Ninina stylistka Ilaria Urbinati potvrdila Nininu účast. Já bohužel ty fotky teďka ráno už vážně přidat nestihnu, takže až večer :)

"@NDobrevEsp: @ilariaurbinati příjde Nina na Golden Globes party? ilariaurbinati: Ano :)"

Galley Update #3

14. ledna 2013 v 6:51 | Ems |  Gallery Update
Jak jsem psala, chtěla jsem novinky přidat už včera večer, ale nechtěla jsem rušit tu oslavu 1.narozenin blogu.

Jako novou fotku tu pro vás mám fotku z photoshootu který Nina fotila v Číně. Ta fotka je úplně luxusní, Nina je tam nádherná ♥ Už se nemůžu dočkat více fotek! :)
image host

Dále se pak objevila ještě jedna fotka z Nininy oslavy 24.narozenin :) Nina je na ní se svojí kamarádkou a maminkou z filmu The Perks of Being a Wallfower, Kate Walsh. :)
image host
Public Apperances > 2013 > Celebrating 24th Birthday [2x+1]

A nakonec se objevily ještě další dvě fotky z Asie. Obe dvě jsou parádní :)
image host image host
Miscellaneous / Others > Nina & Ian at Asia [+ 2x]


The Vampire Diaries: 4x10 After School Special ~ webclip

14. ledna 2013 v 6:43 | Ems |  TVD - webclips
Omlouvám se že jsem to nepřidala hnedka v sobotu co se tent webclip objevil, ale neměla jsem čas a včera tu byla na party tak se mi do toho nechtělo zasahovat :) Webclip je z domku u jezera kde Damon s Mattem pomáhají Jeremymu. Už se na tu epizodu těším uvidíme ji již za pár dní, v pátek! <3


1st B-day ~ Ukončení

13. ledna 2013 v 22:13 | Ems |  B-day

Tak a máme tu konec, bohužel. Ani nevím co teďka napsat, jen to že vám moc děkuju že už je to tento blog celý rok (no dobře, až za tři dny :D) a že to tu funguje jen a jen díky vám. Kdyby jste semka nechodili, melu si tu sama pro sebe. Takže vám moc děkuju za to že semka chodíte. Ani nevítě jakou radost jste mi třeba udělali když tu jeden týden bylo 1000 lidí. Nebo za každou pochvalu blogu, layoutu ... opravdu mi děláte obrovskou radost a já jen doufám, že si to budeme moct za rok zas zopakovat. Kdoví co bude za rok, ale byla bych moc ráda kdyby jsme tu za ten rok mohli oslavit i 2.narozeniny. Ale to konec konců nezáleží jenom na mě, ale i na vás.
No doufám že jste se bavili a líbilo se vám to dneska, opravdu vám moc děkuju za každou účast, komentář, za všechno ♥

Takže tak. A teďka k soutěžím. Zítra kolem sedmé hodiny přidám vyhodnocení soutěží, ale myslím tím výsledky soutěží. A to druhé vyhodnocení, kterým myslím ty, kteřým se v soutěžích dařilo nejvíc, tak tohleto vyhodnocení tu bude asi taky zítra, ale až k večeru, a nebo možná až pozítří, podle toho jak to stihnu.
A jestli si teda říkáte zda-li pak se tu dá něco vyhrát nebo tak, tak nebojte, dá :) Na prvním místě se umístí ten, kdo měl ve všech soutěžích nejvíc věcí správně. S tím se domluvím na nějaké drobnější grafice + reklama ne nějakou dobu. Stejně tak to bude i s 2 a 3. místem, jen reklama bude na kratší dobu. A ti co byli nejlepší v jednotlivých soutěžích dostanou diplom ;)

A nezapomeňte že soutěžit můžete pořát až do zítřejšího rána! :)

1st B-day ~ Anketa o nejlepší layout blogu

13. ledna 2013 v 15:00 | Ems |  B-day
12 měsíců 9 layoutů. Není to sice moc, ale podle mě ani nijak málo. No ale to co by mě zajímalo je, který z těch 9.layoutů byl podle vás nejlepší? Ani jeden z layotů není nic extra, prost nic moc, ale i tak bych byla ráda, kdyby jste se podělili o vás názor a hlasovali dole v anketě popř. dole pod článek napsali vás názor ;) Layouty jsou číslovány tak, že první layout je ten, co byl na tomto blogu opravdu první atd. Moc děkuju za každý hlas i názor :)
Pokud vás zajímají moje názory na jednotlivé layouty, najdete je v rubrice Past Layouts ZDE

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1st B-day ~ Na co myslím?

13. ledna 2013 v 14:30 | Ems |  B-day

A o co že v této soutěži jde? Jde o to uhodnout na co myslím. Ať už je to nějaký Ninin film, cena, kamarádka ...

1.
Myslím na Ninin film, ve kterém si zahrála židovskou dívku jménem Rachel. Rachel je zamilovaná do vojáka Oskara, se kterým otěhotní. Když se ale schyluje k 2.světové válce, pro milence to znamená neodvratné odloučení. Nakonec se ale nečekaně setkají na útěku na ruské frontě.

2.
Myslím na projekt, pro jehož kampaň nafotila Nina photoshoot společně se svojí maminkou Michaelou.

3.
Myslím na film který měl teprv nedávno premiéru a Nina si v něm zahrála vedlejší roli po boku Logana Lermana a Emmy Watson.

4.
Myslím na animovanou pohádku, která se vysílá na vánoce a Nina v ní dabovala Cupida v podobě srnky.

5.
Myslím na Nininu kamarádku, se kterou v době natáčení 1.série The Vampire Diareis byla Nina dokonce spolubydlící a trávili společně hodně času. Bohužel teďka už spolu tolik času netráví.


Jinak na padlo mi vám připomenotu jak se to nakonec vyhodnotí tyhlety všechny soutěže a co že tu můžete vyhrát. Na prvním místě se umístí ten, kdo měl ve všech soutěžích nejvíc věcí správně. s tm se dopluvím na nějaké drobnější grafice + reklama ne nějakou dobu. Stejně tak to bude i s 2 a 3. místem, jen reklama bude na kratší dobu. A ti co byli nejlepší v jednotlivých soutěžích dostanou diplom ;)

1st B-day ~ Poznáš díl TVD?

13. ledna 2013 v 14:00 | Ems |  B-day
Tak a máme tu další soutěž, tentokrát o vaše znalosti týkající se TVD. chci po vás aby jste mi napsali o jaký díl The Vampire Diareis se podle popisu jedná. Je mi jedno jestli to budete psát názvem dílu nebo tipem 4x00 (příklad) :)

1.
Když se dva z přeživších upírů Frederick a Bethane rozhodli pomstít bratrům Salvatorovým, musel Stefan Bethane zabít a tak chystá Fredrick odvetu. Jeremy má však jedno přání, a to stát se upírem, ale Anna se zdráhá. Stefan vyčerpán nedávným bojem s upíry v lese shání potravu, když je přepaden Frederickem a jeho bandou. Damon si začíná dělat starosti a tak se vydává do domu Pearl. Jeho obavy se naneštěstí naplní a je nucen sledovat, jak je jeho bratr mučen, a tak spolu s Elenou hledají pomoc u Alaricka.

2.
Stefan ukryl rakve, které skrývají těla Klausovi rodiny, a tak se Klaus hned uchýlí k násilí, aby přesvědčil Damona a Elenu, že nikdo nebude v bezpečí, dokud nenajde Stefana a nedostane rakve zpět. Po děsivém incidentu má Elena a Alaric stále větší obavy o Jeremyho postoj a koneckonců i jeho vlastní bezpečí. Alaric potkává krásnou doktorku Fellovou, kterou velmi zaujme jeho úžasná schopnost se uzdravovat.

3.
Elena se snaží vyrovnat s extrémními změnami, které jsou součástí upírství a Stefan a Damon se téměř poperou, když se hádají o tom, co je pro Elenu nejlepší. Damon se rozhodne pomoct Eleně po svém a požádá ji, aby to Stefanovi neříkala. Connorovy činy rychle přesvědčí Stefana, že mají co dočinění s nebezpečným lovcem upírů. Na městském shromáždění nad sebou Elena téměř ztratí kontrolu, ale Caroline zasáhne a pomůže jí. Nakonec se Damon svěří se svými city nečekanému příteli.

4.
Stefan a Damon se rozhodnou uskutečnit nový plán, jak se vypořádat s Katherine na Lockwoodském maškarním bále. Katherin volá své staré známé, Lucy, aby ji na bál doprovodila. Bonnie, Jeremy and Alaric dělají vše proto, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ale Katherin má nečekaný plán, který nikdo nomohl předvídat. Věci změní směr, když si Matt začne dobírat Tylera.

5.
Zatímco se střední připravuje na "Decade Dance 1960," Elena začne dostávat znepokojující zprávy od Klause prostřednictvím neobvyklého zdroje. Bonnie se snaží znovu uklidnit Jeremyho, že je na pomoc Eleně dost silná, ale starostlivý Jeremy žádá Stefana o radu. Poněvadž očekávají, že se Klaus na tancovačce ukáže, Damon se taktéž účastní jako doprovod, ale Klaus, momentálně v těle Alarica hraje složitou hru, která je drží na hraně. Konečně, Damon přichází s novým akčním plánem, který šokuje a rozruší všechny.

1st B-day ~ Pravda / Lež?

13. ledna 2013 v 13:00 | Ems |  B-day
A teďka jedna soutěž. Do komentářů pitě buď pravda nebo lež. Myslím ž je to celkem jednoduché, ale je tam i chyták, tak si dejte pozor ;)

1. Nina se narodila v Kanadě 9.ledna 1989 a dětství strávila v Bulharsku
2. Nina mluví plynně bulharsky, anglicky a francouzsky
3. V roce 2009 získala roli Eleny Gilbert v seriálu CW stanice The Vampire Diaries
4. Nina je jedináček
5. V tomto roce natočila pouze jeden film - The Perks of Being a Wallflower po boku Emmy Watson a Logana Lermana
6. V roce 2011 Nina moderovala akci nadace Free the Chilren společně s Nickem Jonasem
7. Nina chodí se svým herecký kolegou Ianem Somerhalder

1st B-day ~ The best of Nina

13. ledna 2013 v 11:00 | Ems |  B-day
Teďka tu pro vás mám takový kvíz. Nebo vlastně ani ne kvíz, protože každá odpověď je správná ;) Zajímalo by mě totiž, co považujete za Ninin nejlepší úspěch, a nejen to ...

1. Ninin nejočekávanější projekt v roce 2012
a) film The Perks of Being A Wallflower
b) 4.série The Vampire Diaries
c) Photoshooty pro různé magazíny

2. Nejúspěšnější projekt roku 2012
a) Ninou pořádaná akce v Shangai
b) film The Perks of Being A Wallflower
c) 4.série The Vampire Diaries

3. Nejkrásnější vztah s Ninou v roce 2012
a) Ian Somerhalder
b) Candice Accola
c) máma Michaela

4. Nejúspěšnější projekt/kampaň, který Nina podporuje
a) Ian Somerhalder Foundation
b) Free the Children
c) Puma Pink Project

Vyber:
The Perks of Being A Wallflower x The Poet
Degrassi: Next Generation x The Vampire Diaries
Elena Gilbert x Katherine Pierce

1st B-day ~ Napiš co nejvíc ...

13. ledna 2013 v 10:30 | Ems |  B-day
A máme tu první soutěž! :) V této po vás chci aby jste napsali co nejvíc toho, co po vác budu chtít:

Napiš co nejvíc ...
1. názvů filmů, které Nina natočila
2. zemí, které Nina navštívila
3. kluků, se kterými Nina chodila
4. dílů The Vampire Diaries
5. co nejvíc slavných Nininých kolegů (je jedno jestli hereckých nebo při moderování)