|

1st B-day ~ Poznáš díl TVD?

13. ledna 2013 v 14:00 | Ems |  B-day
Tak a máme tu další soutěž, tentokrát o vaše znalosti týkající se TVD. chci po vás aby jste mi napsali o jaký díl The Vampire Diareis se podle popisu jedná. Je mi jedno jestli to budete psát názvem dílu nebo tipem 4x00 (příklad) :)

1.
Když se dva z přeživších upírů Frederick a Bethane rozhodli pomstít bratrům Salvatorovým, musel Stefan Bethane zabít a tak chystá Fredrick odvetu. Jeremy má však jedno přání, a to stát se upírem, ale Anna se zdráhá. Stefan vyčerpán nedávným bojem s upíry v lese shání potravu, když je přepaden Frederickem a jeho bandou. Damon si začíná dělat starosti a tak se vydává do domu Pearl. Jeho obavy se naneštěstí naplní a je nucen sledovat, jak je jeho bratr mučen, a tak spolu s Elenou hledají pomoc u Alaricka.

2.
Stefan ukryl rakve, které skrývají těla Klausovi rodiny, a tak se Klaus hned uchýlí k násilí, aby přesvědčil Damona a Elenu, že nikdo nebude v bezpečí, dokud nenajde Stefana a nedostane rakve zpět. Po děsivém incidentu má Elena a Alaric stále větší obavy o Jeremyho postoj a koneckonců i jeho vlastní bezpečí. Alaric potkává krásnou doktorku Fellovou, kterou velmi zaujme jeho úžasná schopnost se uzdravovat.

3.
Elena se snaží vyrovnat s extrémními změnami, které jsou součástí upírství a Stefan a Damon se téměř poperou, když se hádají o tom, co je pro Elenu nejlepší. Damon se rozhodne pomoct Eleně po svém a požádá ji, aby to Stefanovi neříkala. Connorovy činy rychle přesvědčí Stefana, že mají co dočinění s nebezpečným lovcem upírů. Na městském shromáždění nad sebou Elena téměř ztratí kontrolu, ale Caroline zasáhne a pomůže jí. Nakonec se Damon svěří se svými city nečekanému příteli.

4.
Stefan a Damon se rozhodnou uskutečnit nový plán, jak se vypořádat s Katherine na Lockwoodském maškarním bále. Katherin volá své staré známé, Lucy, aby ji na bál doprovodila. Bonnie, Jeremy and Alaric dělají vše proto, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ale Katherin má nečekaný plán, který nikdo nomohl předvídat. Věci změní směr, když si Matt začne dobírat Tylera.

5.
Zatímco se střední připravuje na "Decade Dance 1960," Elena začne dostávat znepokojující zprávy od Klause prostřednictvím neobvyklého zdroje. Bonnie se snaží znovu uklidnit Jeremyho, že je na pomoc Eleně dost silná, ale starostlivý Jeremy žádá Stefana o radu. Poněvadž očekávají, že se Klaus na tancovačce ukáže, Damon se taktéž účastní jako doprovod, ale Klaus, momentálně v těle Alarica hraje složitou hru, která je drží na hraně. Konečně, Damon přichází s novým akčním plánem, který šokuje a rozruší všechny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lexi | Ian-Somerhalder.blog.cz Lexi | Ian-Somerhalder.blog.cz | Web | 13. ledna 2013 v 14:10 | Reagovat

1x07
3x10
4x02
2x07
2x18

2 Claire [I-MF] Claire [I-MF] | Web | 13. ledna 2013 v 14:17 | Reagovat

1, 1x07
2, 3x10
3, 4x02
4, 2x07
5, 2x18

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama