|

Březen 2013

The Vampire Diaries Hiatus

30. března 2013 v 12:53 | Ems |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Mám pro vás špatnou uprávu. Jak jste podle nadpisu určitě pochopili, čeká nás další pauza ve vysílání The Vampire Diaries. Naštěstí je ale jen 3-týdenní, takže nic zas tak hrozného, oproti těm pauzám, které byli minulý rok. Tím pádem další díl, který je ve 4.sérii v pořadí 19., nás bude čekat až v půlce dubna, přesněji 18. Aspoň ale pro vás mám jednu lepší zprávu, a to že byli zveřejněny názvy dalších dvou dílů, a to 4x20 a 4x21. :)

18.04. 2013: 4x19 Picture of You
25.04. 2013: 4x20 The Originals
2.05. 2013: 4x21 She's Come Undone


The CW Promo: TV Now

30. března 2013 v 12:52 | Ems |  TVD - trailers
CW zveřejnila další promo TV Now, kde jsou záběry ze všech seriálů, které vysílá. Tím pádem samozdřejmě nesmí chybět ani The Vampire Diaries. Sice tam není jediná nová scéna, a celkově jich tam TVD zas tak moc nemají, ale mě se ty proma vždycky líbí, protože to majé parádně udělaný :)

The Vampire Diaries: 4x19 Pictures of You ~ synosips

30. března 2013 v 12:41 | Ems |  4 Season ~synosips
MATURITNÍ PLES V MYSTIC FALLS - Po rozhodnutí, které rozzuří Klause, přijde Elijah s výzvou, která by změnila Rebecce život. Caroline zjistí, že její pečlivě připravené plány pro perfektní maturitní ples, jsou narušeny Elenou, a tak se kvůli řešení obrátí na pobaveného Klause. Damon a Stefan oba navštíví ples kvůli odhodlání dostat se k Eleně, ale večer se i přes jejich úsilí začne vymykat kontrole. Když se Elena začne ohánět takovým způsobem, který nikdo nečekal, Matt se obrátí o pomoc k Rebecce. Nakonec Bonnie učiní děsivý objev a Klaus obdrží zprávu, která by mohla všechno změnit.


Message to Kayla Baker

30. března 2013 v 12:06 | Ems |  Videos
Nina a Ian jsou prostě úplně úžasní! ♥ Natočili totiž video pro dívku jménem Kayla, která jako malá měla rakovinu a teďka má zas plicní fibrózu a čeká ji transplantace plic. Mimochodem té holce je 14 let a samozdřejmě je obrovskou fanykou TVD. Takže jí Nina s Ianem natočili video, kde jí říkají že Elena nikdy nebude tak silná jako ona a že jí příjdou navštívit do nemocnice v Torontu, kde pravděpodobně tráví Velikonoce. ♥

TVD: 4x19 Pictures of You - Episode Stills

29. března 2013 v 16:18 | Ems |  Gallery Update

K dílu 4x20, tkerý nese název "Pictures of You" a který nás bohužel čeká až za tři týdny, se objevilo 5 nádherných stillsek! Jak to tak vypadá, opět se bude slavit. Každopádně Nina je na těch fotkách úplně perfektní a já se na ni nemůžu vynadívat! Ty nádherné šaty a k tomu krásné upravené vlasy ♥ Aji Caroline to moc sluší. Tenhle díl bude určitě parádní! :)
image host image host image host image host
The Vampire Diaries >Season 4 > 4x20 Pictures of You [5x]

The Vampire Diaries: 4x19 Picture of You ~ Extended trailer

29. března 2013 v 16:14 | Ems |  TVD - trailers
Tak, objevilo se už i promo na další díl TVD, ale nás ale bohužel čeká až za 3 týdny. Více vám o tom napíšu v jednom z nadcházejících článků :)


The Vampire Diaries: 4x18 American Gothic ~ Online & Download

29. března 2013 v 16:11 | Ems |  Online & Download ~ Season 4
omlouvám se, titulku dodělám později :)
ENGLISH Online | Download
CZECH Online | Download | Titulky

The Vampire Diaries: 4x17 Because The Night ~ Rehash

29. března 2013 v 13:43 | Ems |  TVD - other videos
Moc se omlouvám že jsem na vás takhle dlabala .. lae už jsem zpět v plné parádě a jdu přidat všechny novinky! Jako první tu pro vás mám souhrn minulé epizody. Jsem fakt ráda že to dělá Arielle, je tam fakt skvělá! <3


Vampire Diaries: 4x18 American Gothic ~ webclip

23. března 2013 v 19:52 | Ems |  TVD - webclips
A k dalšímu dílu se objevil už i webclip! V tomhle je Damon a Stefan. Už se těším :)


The Vampire Diaries: 4x18 American Gothic ~ Extended Trailer

23. března 2013 v 19:43 | Ems |  TVD - trailers
Moc se omlouvám že jsem na vás trošku kašlala, ale to víte, užívala jsem si, jak jinak. Ne vážně. Včera jsem podnikla tažení do H&M, abych si vybrala nějaké dárky k narozeninám a pak jsem byla v divadle. A jinak .. no dobře, jinak jsem se učila.
Každopádně už se objevil i prodloužený trailer na další díl. Příjde mi, že to zrovna nějak napínavý nebude .. nebo já nevím, nějaká pořádně napínavá epizoda mi přišla snad jen ta jak zabili Jeremyho a možná ta potom, ale to neznamená že mě to nebaví .. A jinak si tak říkám, co tam ta Caroline jako dělá?At the Lakers Game Gallery Update (photo with Selena Gomez)

21. března 2013 v 21:28 | Ems |  Gallery Update
Jsem tu jen na chvilku, ale mám tu pro vás jednu novou fotku z Lakers, na kterých byla Nina před pár dny. Je to totiž fotka Niny a kolem ní jde Selena Gomez, která na zápase byla taky. Myslím, že jelikož se znají a Sel šla takhle kolem Niny, tak se aspoň třeba pozdravili nebo tak ... no nějaká osobní fotka by byla parádní! <3 Ale jsem ráda že se vůbec tahle objevila ;)

image host

The Vampire Diaries: 4x17 Because the Night ~ webclip #2

20. března 2013 v 11:20 | Ems |  TVD - webclips
Jestli si teďka říkáte jakože co vám tady straším o 11. ráno (je to ještě ráno, ne?), tak vám to ráda vysvětlím - jsem nemocná. A zrovna teďka, když už je mi trochu líp, tak by mi udělalo obrovkou radost, kdyby se Nina objevila na nějaké akci a k tomu by se objevila tuna fotek, které bych vám všechny mohla přidat. Ale né, ono se objeví jenom jedno video když mám teďka čas. A až zas nebudu mít žádný čas, tak bude tolik apperaces že mi z toho půjde hlava kolem. Nevadí :D Aspoň neustále aktualizuju ulozto, kdy už se tam konečně objeví poslední 3.série PLL .. už aby to bylo.
Každopádně se objevil další webclip k dílu, ketrý nás čeká už tento pátek :) V tomhletom je Elena bavící se s Rebekou a trochu opilej Damon. Ehm? To teda nemyslím na toho Damona samozdřejmě, ale Elena a Rebeka? Tohle bude ještě zajímavý :)


The Vampire Diaries: 4x16 Bring It On - Rehash

19. března 2013 v 15:11 | Ems |  TVD - other videos
Opět se objevil sourhn k poslední epizodě, tentokrát už ale opět s Arielle! Malese mám ráda, ale stejně mi to píjde s Arielle lepší. I když by se mi třeba moc líbilo kdyby se tam jednou objevil třeba i Matt Davis (Alaric). Né už se těším na další díl :)


Nina & Julianne Hough at The Lakers Game

18. března 2013 v 21:17 | Ems |  Gallery Update

Jak už možná díky Nininým tweetům víte, Nina si tentok víkend užívá s kamarádkama, převážně s Julianne Hough. No a s tou si Nina včera zašla na Lakers v LA, kde byl btw třeba i Jack Nicholson nebo Selena Gomez! Moc doufám v nějaké společné fotky <3 A jinak to Nině jako vždy moc slušelo, a navíc měla s Julianne skoro stejné boty :D :)

image host image host image host image host

image host image host image host image host

No a pak se objevily ještě dvě videa. První je z příchodu do Staples Centra v LA, kde se Lakers hrají. A druhé je zas z odchodu. Nině to všude moc sluší <3
Ask Me #5

18. března 2013 v 14:37 | Ems |  Ask Me
Když není moc novinek, napadlo mě aspoň opět přidat další odpovědi na Ask Me :)


forever-ndobrev: Jaký díl z TVD je tvůj nejoblíbenější?
Na tuhle otázku už jsem jednou odpovídala, odpověď najdeš zde :)
Díváš se i na jiné seriály, například PLL nebo Once Upon A Time?
Jojo :) Dívám se na PLL (Pretty Little Liars) a HIMYM (Jak jsem poznal vaši matku). Oba dva ty seriály naprosto zbožňuju! Dívám se pak ještě na Glee, ale musím přiznat že tam jsem teďka pár dílů pozadu.

selenaselgomez-Nia: Ako si sa dostala k blogovaniu po prvy raz?
Já ani nevím, bylo to asi když mi bylo 11 let a někdo s tím přišel do třídy. Od té doby jsem měla spoustu blogů, které ale vypadaly strašně a pak jsem s tím aji na chvilku sekla, ale jak vidíš, bloguju furt :)
Je toto tvoj prvy blog?
Nene :)
Mas blogov viac alebo toto je tvoj jediny?
Tohle je můj jediný. Resp. mám/měla jsem jeden osobní, kam ale vůbec nechodím už hodně dlouho.
kolko rokov uz mas tento blog?
V únoru to byl rok :)
Kolko rokov uz blogujes?
Asi tak 4-5 let, myslím :)
Bavi ta pridavat kazdy den clanky?
Baví, ale bohužel né každý den mám čas :/
Ako si sa naucila robit grafiku? Naucil ta ju niekto?
Nikdo mě ju neučil. Na internetu jsem si našla ke stáhnutí PhotoFilter, kde jsem se jakš-takž naučila sama, pak PF Studio a nakonec Photoshop. V PF jsem se naučila převážně sama, na netu jsem si našla jen pár návodů. No a v ps jsem se naučila převážně díky návodům :)
Ake programy pouzivas na vyrobu layoutov a grafiky?
Jak jsem psala, photoshop ;)
Chcela si uz niekedy skoncit z blogovanim?
Vždycky když si zakládám nový blog, říkám si, že už je to poslední :D Asi před 3 lety jsem si na svém blogu, který jsem v tu dobu měla, dala hiatus a pak už jsem se tam nevrátila a myslela jsem si že už jsem s blogováním nadobro skončila .. ale jak vidíš, nakonec ne :) Když já vždycky když si založuju nový blog, jde mi o tu celebritu a taky o to že začínám něco nového, což mě vždycky bavilo. A musím přiznat, že teďka kdyby jsem si měla založit nový blog, vůbec by se mi do toho nechtělo, už mě to prostě nebere a proto si myslím že tohle je můj poslední blog .. ale kdo ví. Navíc už si skoro ani nedokážu představit mít blog o někom jiném než je Nina, žádný blog mě totiž ještě něbavil jako tenhle. :)
Ako si dala napriklad v tomto clanku obrazok a vedla toho text? mne to nikdy nejde:)
Když ten obrázek vložuješ z galerie, musíš vždycky v tom posledním kroku u Zarovnání zvolit nalevo (nebo napravo, pokud chceš). Snad se zadaří ;)

Jestli se mě taky chcete na něco zeptat, můžete ZDE :)


Personal Photos Update

17. března 2013 v 19:13 | Ems |  Gallery Update
Objevily se 4 nové fotky. Ta první je z včerejšího večera. V minulém článku se můžete podívat na fotky z pláže, na které dneska byla Nina společně s kamarádkami, a potom šli do nějaké restaurace (asi?) v Los Angeles. No a tahle fotka je právě od tam :) Nina je vidět jen v pozadí, ale i tak jí to moc sluší :) Pod fotkami jsem vám aji přeložila co k fotce připsala slečna - fanynka :)
A jinak ty další dvě fotky nevím z kdy jsou, ale taky jsou novější podle ofinky, a ta poslední je z Coachelly ještě ;)

image host image host image host image host
Miscelaneouss / Other > Personal Photos #4 [+ 4]

K první fotce napsala fanynka: "Já a Julianne Hough! Vždycky to byla jedna z nejsladších dívek které jsem znala! Bylo skvělé vidět ji a Ninu Dobrev (v pozadí) dneska večer! Upozornili mě na to až později že je tam i Nina, šla jsem za ní pak. Je tak sladká :) Bylo skvělé vidět ji ve společnosti Julianne, Dereka, Lauren Collins a Paula Brancati z Degrassi!"

Twitter #25

17. března 2013 v 11:06 | Ems |  Twitter
Omlouvám se, vím že Twitter tu dlouho nebyl, ale vůbec jsem nějak nestíhala a přiávat vám semka staré zprávy by asi nemělo cenu. Každopádně jak to tak vypadá, Nina si dneska parádně užívá na pláži se svou vlasovou stylistkou Raiwnou Capri a Julianne Hough. K dvoum zprávám přidala i dvě fotky - obě jsou naprosto parádní. Ta první je taková právně ujetá a ta druhá je prostě krásná! <3

"Válím se na pláži s natáčkou ve vlasech hahah #beachday @riawnacapri @juliannehough"
image host

"Porovnání titulek s julianne: Plážoý den zábavy - holčičí víkend. Jules je lepší. Zklamala jsem. @riawnacapri"
image host

The Vampire Diaries: 4x16 On the Set

17. března 2013 v 11:05 | Ems
Objevila se jedna nová fotka z natáčení 16. dílu The Vampire Diaries, který jsme mohli vidět v pátek. Fotka není nijak kvalitní a ani na ní není přimo Nina, jen fotka obrazovky na které je Nina, ale aspoň něco. Podle mě je to z té scény která byla hendka na začátku jak je Elena na té silnici na kterou si pak lehne, ale nevím :)

image host

Photo of the Month - MARCH

16. března 2013 v 12:31 | Ems |  Photo of the Month
Já vím že jsem teďka nějakou dobu Photo of the Month nepřidala, ale když už to teďka přidávám, mám pro vás takový speciál. Teďka totiž nepůjde o fotky Niny jako takové, ale spíš o fotky jejích bot na podpatku, a vy zvolíte právě ty nejlepší! Navíc fotek je tentokrát o něco víc než normálně, tak aspoň máte z čeho vybírat :)

Oufit of the Month - MARCH

16. března 2013 v 12:25 | Ems |  Oufit of the Month
Vím že jsem na ty ankety nějakou dobu kašlala, ale hodlám to napravit a mám tu pro vás opět oufit of the month, tentokrát se od candids oufitů přesuneme k trochu formálnějším. Tak hlasujte, ať vyhraje ten nejlepší! :)

The Vampire Diaries: 4x17 Because of the Night ~ webclip

16. března 2013 v 11:39 | Ems |  TVD - webclips
Už se objevil i webclip k dalšímu dílu, který nás čeká u příští týden! Je tam Caroline s Klausem a na konci je tam i Stefan. Už se moc těším, Caroline s Klausem jsou spolu prostě kouzelní (hlavně teda Klaus :D) a už by se to mezi nima mohlo konečně trochu hnout, nemyslíte? :D :)

The Vampire Diaries: 4x17 Because the Night ~ Extended Trailer

16. března 2013 v 10:50 | Ems |  TVD - trailers
Ojevil se už i prodloužený trailer na další díl. Já osobně v tom teda moc rozdíl nevidí, ale tenhle je o 11 sekund delší tak dejme tomu. Už se opravdu nemůžu dočkat, vypadá to úplně parádně, těším se jetě víc zvlášť po tom, co jsem viděli ten včerejší díl! <3