|

Duben 2013

Twitter #26

8. dubna 2013 v 19:51 | Ems |  Twitter
No a pak už se objevila jenom jedna taková důležitá twitter zpráva. Nina totiž nový nový photoshoot! Zrovna jak jsem dělala v pátek ten layout, tak jsem si říkala, že je škoda, že Nina žádný nový už dlouho neměla - v tomhle roce ještě žádný a ani koncem minulého roku. Je jasné, že když natáčí TVD, asi moc času nemá .. ale stejně si ho udělala! Mám z roho obrovskou radost, už se nemůžu dočkat až se objeví! Navíc ta fotka je parádní- je úplně nádherně nalíčená a k tomu ty vlasy .. nádhera! <33

image host
"Na focení photoshootu, zkrášluju se s @vtanis - pracuju o víkendu - ale děláme si z toho Nedělní Den Zábavy ! Zbožňuju svého Vasila..."

Gallery Update #2

8. dubna 2013 v 19:45 | Ems |  Gallery Update
Psala jsem že je toho trochu víc - o trochu víc jak v neděli, ale dohromady se objevily dvě fotky + jedna důležitá zpráva z twitteru :)
Twitter Niny jsem v neděli nepřidala, ale jestli ho sledujete, určitě jste zaregistrovali, že se Nina zúčastnila koncertu Muse. Koncertu se kromě Niny zúčastnili i David Anders (John Gilbert v TVD) a Matt Davis (Alaric), a napravo by podle mě mohla stát i Clare Holt (Rebekah), ale kdo ví :) Každopádně ta fotka je úplně parádní, je mi jasné že si to Nina užila!

Dále se pak objevila ještě jedna fotka z natáčení 18.dílu The Vampire Diaries! Ta fotka je naprosto dokonalá, Nina je tam úpůně zlatá, s tím štěnátkem!

image host image host
Miscellaneous/Others > Personal Photos [+ 1x]
The Vampire Diaries > Season 4 > On the Set [+ 1x]

Nina Dobrev's Bday Cast Lunch

8. dubna 2013 v 19:37 | Ems |  Videos
Omlouvám se, že jsem tu včera nebyla, ale ony nebyli skoro žádné novinky, a ty co byli, o těch jsem věděla, jen se mi prostě nechtěla dělat článek o jedné fotce no :)
Každopádně dneska už je toho trochu víc, a já tu pro vsá mám jako první video, jak lidi z produkce The Vampire Diaries přejí Nině všechno nejlepší k narozeninám <3 Nina měla narozeniny v lednu, takže už je to video nějakou dobu staré.


The Vampire Diaries: 4x19 Pictures of You - Mini Clip

6. dubna 2013 v 21:38 | Ems |  TVD - webclips
Moc vám děkuju za vaše komentáře ohledně layoutu, opravdu mi udělaly radost <3
Každopádně se objevil mini-clip k nadcházející epizodě. No a jak to tak vypadá, ty krásné šaty co má Elena na stillskách byli Caroline a milá Eleny jí je vyfoukla? Tipuju. No každopádně Caroline nemusí zoufat, ty šaty co nakonec měla byli taky krásné, žejo. A kdoví jak to nakonec bude :) Každopádně už se těším <3


Layout #11

5. dubna 2013 v 20:01 | Ems |  Past layouts
Tak. Jak jste si ai všimli, je tu nový layout - tam ten předtím tu byl skoro dva měsíce, a nevím jak vám, ale mě už docela vadil. Chtěla jsem něco jarního, ale zase něco jiného. Co si budem povídat, barvama se to moc nelíší, ale co se týče té jarnosti, snad to aspoň trochu vyšlo. To je snad poprvé co mi layout sedí s ročním obdobím. I když kdoví jestli to jaro vůbec příjde, že. Popravdě, musím přiznat že samotné záhlaví se mi celkem líbí. A tak stránka je taky fajn, ale to menu. Nepamatuju si, kdy naposledy jsem se s něčím párala tolik jako teď. Nevycházelo to tak strašně, že jsem se na boxové menu, které je na tomhle blogu snad od samotného založení, vykašlala. A místo toho přešla k obyčejným popiskům. Vážně už mám podezdření, že jsem, nevím proč, zapomněla jak se boxové menu dělá, protože je to poslední odbou čím dál tím horší - ani u toho minulého laye to nevycházelo, ale ne tak strašně.
Co na něj říkáte vy? Vadí vám menu takovéh stylu?

The Vampire Diaries: 4x20 The Originals ~ synosips

5. dubna 2013 v 13:35 | Ems |  4 Season ~synosips
KLAUS SE VRACÍ KE SVÉ MINULOSTI V NEW ORLEANS - Na základě záhadného tipu, že se proti němu v New Orleans chystá spiknutí, navštivuje Klaus tohle město, které pomohli on a jeho rodina vybudovat. Klausovy otázky ho vedou k setkání s jeho bývalým chráněncem Marecelem, charismatickým upírem, který má naprostou kontrolu jak nad lidskými, tak nad nadpřirozenými obyvateli tohoto města. Elijah, odhodlám pomoci svému bratrovi najít vykoupení, ho následuje, a brzy se dozvídáme, že ve francouzské čtvrti je i Hayley, která hledá vodítko k historii své rodiny, a padla do rukou mocné čarodějky jménem Sophie. Mezitím v Mystic Falls Damon a Stefan pokračují ve svém plánu pro Elenu, zatímco Katherine odhalí Rebečinu překvapující zranitelnost a žádá ji, aby doručila zprávu.

The Vampire Diaries: 4x18 American Gothic ~ Rehash

5. dubna 2013 v 13:24 | Ems |  TVD - other videos
Pak se již tradičně objevil rehash k poslední epizodě The Vampire Diaries. A je opět s Arielle, která je jak jinak než úžasná! Jsem fakt ráda že to dělá ona <3
Gallery Update

5. dubna 2013 v 13:23 | Ems |  Gallery Update
Tak jsem se vám jakš-takš uzdravila. Aspoň natolik, abych mohla sedět u počítače a ukládat fotky :)
Každopádně se objevily dvoje candids. Je na nich Nina Ianem, a pak taky Ninin taťka, brácha a mamka, a jsou z Toronta, kde trávili Velikonoce. Strašně se mi líbí ty fotky jak se Nina válí s Ianem ve sněhu a ostatní si je fotí <33 A pak tam teda Nina na pár fotkách kouří, a nevím jak vám, ale to mě teda osobně vůbec nevadí, a nevidím důvod to nějak víc rozebírat :)
image host image host image host image host

A pak už fotky z letitště v Torontu, když Nina s Ianem dolétali. Ty fotky jsou zlaté, jak se tam Ninina maminka loučí s Ninou. A nina je nádherná, ta čepice jí moc sluší <3 Krásné fotky, jsem ráda že jsou zas nějaké nové candids na kterých je Nina společně s Ianem <3
image host image host image host image host

A pak se objevily ještě 3 osobní fotky z Toronta z nemocnice, kde byla Nina s Ianem navštívit nemocnou Kaylu Baker, která čeká (teďka už možná ne) na transplantaci plic. Ty fotky jsou zlaté, bylo od nich vážně krásné že ji šli navštívit <3
image host image host image host
Miscellaneous / Other > Personal Photos [+ 3x]

Omluva

2. dubna 2013 v 19:03 | Ems |  Info ~ site&webmiss

Nechci aby to tady stálo, tak píšu aspoň tohle. Jsem nemocná, tudíž nepřibývají žádné novinky, a poud příští třeba 3 dny ještě nepřibydou, důvod znáte. Já nevím, možná už mi bude zítra a líp a všechny je přidám, a možná se ještě dalšách pár dní budu válet v posteli s teplotou, bolestí hlavy a dalšími nepříjemnostmi, co já vím. Uložovat totiž fotky v leže se mi opravdu nechce a ono to nijak nějak moc dobře nejde. Takže tak.
Každopádně vám povím, tohle je pech - nejenom zkažený Velikonoce, ale zkažený narozeniny. Ne, vážně jsem se netěšila na to, jak budu na své narozeniny ležet s horečkou. Ale co nadělám. A taky toho musím dohánět do školy, to kdyby jste viděli, půjde vám hlava kolem, věřte mi :)
Tak já už půjdu, doufám že jste si aspoň užili Velikonoce. ;)

P.S. Vzhledem k tomu, že snad všechny seriály na které se dívám mají pauzu, chtěla bych se vás zeptat na nějaký film. Nějaký oddychový, třeba animák nebo tak ;)