|

Květen 2013

A co bude dál ..

12. května 2013 v 17:08 | Ems |  Info ~ site&webmiss
Hm, asi nemá cenu vám tady spát jak mě to mrzí. A moc. Jenže .. že nebyl čas, to vám tady psát nebudu - nějaký by se našel. Jen se stala jedna špatná osobní věc, trochu mi trvalo se z toho dostat, pak taky školy mám dost a ještě k tomu všemu začala trochu stávkovat notebook - po asi 20 minutách se začne přehřívat. Ale jo, něco by jsem zvládla přidat, aspoň bych zvládla napsat .. já vím já vím, jenže prvně jsem tu nebyla pár dní, a nebyli skoro žádné novinky, a pak už to bylo víc jak týden, a pak ještě dýl a už mi bylo blbý semka jen tak přijít .. a já ani nevím. Asi jsem taky přemýšlela nad tím, co bude dál.
Víte, on už mi ten měsíc, nebo jak dlouho jsem tu nebyla, ani blog nechyběl. Sledovala jsem npovinky o TVD a samozdřejmě i samotný seriál, novinky o Nině .. ale nějak se mi nechtělo to všechno někam psát a posílat dál do světa .. nebo spíš pár dalším lidem kteří semka omylem zavítají. Ale už bych nikdy nechtěla mít blog o nečem jiném než od TVD a Nině, to ne. A co by to znamenalo? Konec s blogováním. A to já zas nechcu. A hlavně nechcu zahodit tenhle blog, všechno to jen tak nechat. A navíc - jo sice někdy není moc novinek, ale zas když se pak objeví ty fotky z Comic-Conu, ty fotky z různých předávání cen, stojí to za to. A u toho já chcu být, nechci jen tak přihlížet .. jestli chápete.

Chci se vrátit, ale nezvládnu to sama. Tudíž hledám spoluadminku. Nebo potřebuju aspoň někoho, kdo by mi pomohl to tady všechno doplnit a dohnat co jsem zameškala, protože na to čas bohužel nemám. Je mi jasné že už to tady moc lidí nepřečte, pokud semka ještě vůbec někdo chodí. Takže?

MĚL BY NĚKDO ZÁJEM BÝT TU SPOLUADMINKOU NEBO MI ASPOŇ VYPOMOCT DOPLNIT NĚJAKÉ VĚCI ZA POSLEDNÍ MĚSÍC?

Jestli jo, napiště mi do komentářů a já se s vámi kdyžtak nějak domluvím. Jo a omlouvám se za takový sloh :P :)