|

4 Season ~synosips

The Vampire Diaries: 4x20 The Originals ~ synosips

5. dubna 2013 v 13:35 | Ems
KLAUS SE VRACÍ KE SVÉ MINULOSTI V NEW ORLEANS - Na základě záhadného tipu, že se proti němu v New Orleans chystá spiknutí, navštivuje Klaus tohle město, které pomohli on a jeho rodina vybudovat. Klausovy otázky ho vedou k setkání s jeho bývalým chráněncem Marecelem, charismatickým upírem, který má naprostou kontrolu jak nad lidskými, tak nad nadpřirozenými obyvateli tohoto města. Elijah, odhodlám pomoci svému bratrovi najít vykoupení, ho následuje, a brzy se dozvídáme, že ve francouzské čtvrti je i Hayley, která hledá vodítko k historii své rodiny, a padla do rukou mocné čarodějky jménem Sophie. Mezitím v Mystic Falls Damon a Stefan pokračují ve svém plánu pro Elenu, zatímco Katherine odhalí Rebečinu překvapující zranitelnost a žádá ji, aby doručila zprávu.

The Vampire Diaries: 4x19 Pictures of You ~ synosips

30. března 2013 v 12:41 | Ems
MATURITNÍ PLES V MYSTIC FALLS - Po rozhodnutí, které rozzuří Klause, přijde Elijah s výzvou, která by změnila Rebecce život. Caroline zjistí, že její pečlivě připravené plány pro perfektní maturitní ples, jsou narušeny Elenou, a tak se kvůli řešení obrátí na pobaveného Klause. Damon a Stefan oba navštíví ples kvůli odhodlání dostat se k Eleně, ale večer se i přes jejich úsilí začne vymykat kontrole. Když se Elena začne ohánět takovým způsobem, který nikdo nečekal, Matt se obrátí o pomoc k Rebecce. Nakonec Bonnie učiní děsivý objev a Klaus obdrží zprávu, která by mohla všechno změnit.

The Vampire Diaries: 4x18 American Gothic ~ Synopsis

8. března 2013 v 15:57 | Ems
HON ZA LÉKEM - Elena a Rebekah vyráží po stopách Katherine a ocitají se v malém městečku v Pensylvánii, kde se Elena setkává se svým starým známým - Elijahem. Stefan a Damon jsou znepokojeni psychickým rozpoložením Eleny a jsou odhodláni pro ni udělat to nejlepší, ale Elena dá jasně najevo, že pomoct jí nebude snadné. Damon si není jistý, jak má reagovat, když Stefan odhalí svůj nečekaný plán do budoucna. Mezitím v Mystic Falls, Klaus přijímá Carolininu zdráhavou pomoc a přichází k novým zjištěním ohledně Silasovy moci.

The Vampire Diaries: 4x17 Because the Night ~ Synopsis

28. února 2013 v 22:18 | Ems
FLASHBACK DO DAMONOVA ŽIVOTA V 70. LETECH V NEW YORKU/VYSTOUPÍ KAPELA DEAD SARA - Protože si Damon uvědomí, že Elena potřebuje strávit nějaký čas mimo Mystic Falls, vezme ji do New Yorku, kde Damon žil a flámoval v 70. letech. Když se v New Yorku objeví i Rebekah, je ohromená Eleniným tajným záměrem. Flashbacky odhalují Damonův požitkářský život v podzemních klubech a komplikované setkání s Lexi. Mezitím se Caroline a Stefan snaží přesvědčit Klause, že je v jeho nejlepším zájmu, aby jim pomohl vystopovat Silase. Bonnie se snaží udržet v realitě a udělat správnou věc.

The Vampire Diaries: 4x16 Bring It On ~ Synopsis

28. února 2013 v 22:15 | Ems
NOVĚ NORMÁLNÍ - Elenin nový životní postoj dělá všem starost, což vede k tomu, že Stefan a Damon souhlasí s tím, že návrat zpět k normální středoškolské rutině je pro ni to nejlepší. Caroline je příjemně překvapena, když se Elena rozhodně znovu přidat k roztleskávačkám, ale její radost se změní v šok, když se Elenino chování ukáže dosti nebezpečné. Damon a Rebekah se nevzdali pátrání po léku, a tak spolupracují, dokud ji jeho nevítaná rada nezaskočí. Klaus se snaží využít Hayley, aby od ní získal informace, po kterých prahne a během toho učiní fascinující objev. Mezitím znuděná Elena uspořádá divokou párty a dostane se do ošklivé potyčky.

The Vampire Diaries: 4x15 Stand By Me ~ Synopsis

28. února 2013 v 22:14 | Ems
HROZNÁ PRAVDA - Když se Stefan s Elenou a Jeremym vrací zpět do Mystic Falls, Caroline se hned strachuje o Elenino duševní zdraví. Stefan kontaktuje doktorku Fellovou a Matta s prosbou o pomoc. Pořád na ostrově, Damon sdělí Rebece chmurné novinky a je překvapený její reakcí. Společně, Damon a Rebekah, se od Vaughna dovědí nečekaný střípek z nedávné historie. Všichni jsou zděšení, když Bonnie odhalí zbytek Shaneova plánu. Nakonec, po té, co dělá Damon co může, aby jí pomohl, přichází Elena s vlastním plánem.

The Vampire Diaries: 4x14 Down the Rabbit Hole ~ Synopsis

26. ledna 2013 v 19:58 | Ems
CHARLIE BEWLEY ZE "STMÍVÁNÍ" JAKO HOSTUJÍCÍ HVĚZDA JEDNOHO Z PĚTKY - Na ostrově Damon sdílí ošklivou hádku s lovcem jménem Vaughn a uvědomuje si, žě to je jeden z Pětky. Stefan přiznává Eleně své opravdové pocity o tom, jaké by to bylo stát se zase člověkem. Když je najednou odhalen nový kus informací, týkajících se léku, tak se pro všechyn mění sázky. Jeremy pomáhá Bonnie rozpoznat, co je skutečnost a co jenom iluze a Shanea utěšuje žena z jeho minulosti, Caitlin. Zpět v Mystic Falls, Caroline a Tyler zjišťují, že jejich pokusy rozluštit kód na Lovcově Meči, je bez Klausovi pomoci beznadějné, ale ten má vlastní důvody, proč to chce vyřešit.

The Vampire Diaries: 4x13 Into the Wild - Synopsis

20. ledna 2013 v 8:06 | Ems
ZÁHADNÝ OSTROV - Shane vede výpravu na opuštěný ostrov na pobřeží Nova Scotia, kde, jak věří, je ukryté tajemství léku. Během cesty na ostrov Rebekah a Elena pokračují v jejich nenávistném soupeření, zatímco Stefan dělá co může, aby udržel mír a Damon obviní Shanea, že je vede do pasti. Bonnie a Jeremy se snaží přijít co se skrývá za poselstvím na loveckém tetování, zatímco Shane odhaluje více z historie Silase a Qetsiyah, spolu s vlastní osobní historií. Zpět v Mystic Falls se Tyler postaví Klausovi a Caroline se ocitá uprostřed násilí, které následuje.

The Vampire Diaries: 4x12 A View To A Kill ~ synopsis

11. ledna 2013 v 21:18 | Ems
NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI - Když se Rebekah obrátí na Klause s žádostí, aby zastavil Kola a ochránil Jeremyho, Klaus požádá Stefana o pomoc. Po zuřivém konfliktu s otcem, starostou Hopkinsem, kvůli jeho netradičnímu přístupu k ukončení násilí v Mystic Falls, má Bonnie hrůzu nahánějící hádku s Kolem, po které následuje nečekaný návštěvník. Klaus komplikuje už tak napjaté vztahy mezi Stefanem a Damonem tím, že odhalí něco víc ze Stefanova osobního života, pak překvapí Damona, když se ho zeptá na osobní radu. Elena řekne Stefanovi o svém nebezpečném plánu, který pro Jeremyho vymyslela, a tím se Stefan ocitá v obtížné situaci. Když je středoškolský historicky tématický tanec z let 1980 starostou zrušen, Stefan přijde s okouzlující cestou, jak to zklamané Rebec vynahradit.

The Vampire Diaries: 4x11 Catch Me If You Can ~ Synosips

5. ledna 2013 v 22:32 | Ems
NOVÉ NEBEZPEČÍ - Jeremy zuří, když se ho snaží Klaus kontrolovat tím, že ohrozí Mattův život. Damon trénuje Jeremyho a připravuje ho na střet s Klausovými novými upíry, ale zjistí, že je Kol už předběhl. Kol tak dává najevo, že udělá cokoliv, aby všechny přesvědčil, aby přestali pátrat po léku. Při hledání nového spojence, Rebekah připomene Stefanovi, že kdysi bývali blízcí přátelé. Když šerifka Forbesová a starosta Hopkins zpovídají Shanea o jeho zapojení ve smrti Rady, vstoupí do toho Bonnie se svými vlastními otázkami a Shaneovi odpovědi přitlačí Bonnie až na hranici jejich schopností. Elena vyjednává s Klausem, aby zaručila Jeremymu bezpečí, ale když se objeví nebezpečí ve formě úplně nečekaného nepřítele, přijde Elena se svým vlastním troufalým plánem pro Jeremyho.

The Vamprie Diaries: 4x10 After School Special ~ Synopsis

22. prosince 2012 v 19:55 | Ems
Omlouvám se, že tu nejsem, ale zaprvé jsou vánoce, které opravdu neohodlám prosedět u pc, a za druhé, kdyby nějaké novinky byli, přidám je ... Ale ony žádné nejsou! Nina si teďka s Ianem a nejspíš i rodinou užívá volno a vánoční svátky, takže se tak maximálně objeví nějaká zpráva z twitteru nebo nějaká maličkost ohledně TVD, to je všechno.

REBEKAH JE ZPĚT. A I S POMSTOU - Rebekah, která se nečekaně objeví na Mystic Fallské střední, nemarní časem a snaží se vynutit od Stefana, Eleny a Caroline odpověď na otázku, jak jde pátrání po léku, což vede k šokující zprávě od Eleny. Když Bonniin otec, Rudy Owens, přijme roli zastupujícího starosty, stanoví si prioritu ochránit svou dceru, která s jeho náhlou potřebou sehrát roli v jejím životě, není tak úplně spokojená. Profesor Shane dál povzbuzuje Bonnie v důvěře ve své schopnosti, ale brzo se ocitne v nebezpečí, když odhalí příliš mnoho nesprávné osobě. Později Caroline dělá, co může, aby po násilném střetu utěšila Tylera. Mezitím, u jezera, Damon a Matt trénují Jeremyho, čímž se ho snaží připravit na cestu lovce, ale Klaus je s jejich pokrokem netrpělivý a tak se do toho vloží, aby celý proces urychlil.


The Vamprie Diaries: 4x08 We’ll Always Have Bourbon Street ~ Synopsis

18. listopadu 2012 v 8:01 | Ems
ZPĚT DO NEW ORLEANS V ROCE 1942 - Když Stefan konfrontuje Damona svým podezřením, které ohledně Eleny má, nemá Damon jinou možnost, než pomoct Stefanovi v pátrání. Hledající po odpovědích, navštěvují Damon a Stefan současná New Orleans, aby zjistili, jestli dokáží najít kohokoli, kdo si pamatuje události z jejich poslední návštěvy v roce 1942. To vše zahrnuje i jednu z Damonových bývalých lásek Charlotte. Elena, Caroline a Bonnie mají dívčí noc, když jsou bratři Salvatorové mimo město a když jim Elena sdělí šokující novinku, emoce se značně vystupňují. Na Hayleyno naléhání Tyler konfrontuje jednoho z Klausových hybridů, Kimberly, ale situace se rychle přiostří. Nakonec, Damon čelí srdceryvnému rozhodnutí.

The Vampire Diaries: 4x07 My Brother’s Keeper ~ Synopsis

8. listopadu 2012 v 17:58 | Ems
včera jsem vám semka přidávala popis 9.dílu čtvrté série, který se objevil i přesto že popis k 7. a 8.dílu se ještě neobjevil. No a dneska tu mám už i ten popis k 7.dílu. Myslím že v příštích dnech se objeví i k 8. :)

SOUTĚŽ KRÁSY V MYSTIC FALLS - Caroline dělá, co může, aby tu byla pro Stefana a Elenu během jejich těžkého období. Damon se snaží přesvědčit Stefana, aby mu pomohl odhalit motivy profesora Shanea, ale Stefan je rozhodnutý pokračovat v jiném - Klausově - plánu. Jak se blíží každoroční soutěž krásy Miss Mystic Falls, tak Elena a Caroline radí April jaké šaty si má vzít na sebe. Tyler a Haley zatím spolupracují na tajném projektu. Damon konfrontuje profesora Shanea svým podezřením. Vyplašený vidinou z nočních můr, které má, se Jeremy obrátí na Matta pro pomoc, ale situace se vystupňuje dřív, než kdokoli čeká.

The Vampire Diaries: 4x09 O Come, All Ye Faithful Synopsis~

7. listopadu 2012 v 14:40 | Ems
jen abyste v tom neměli zmatek, synosips k 7. a 8. epizodě se ještě neobjevily. Nevím proč, možná protože tahle epizoda má být nejspíš ta vánoční, ale kdo ví. Každopádně až se objeví hnedka je doplním :)

ZIMNÍ ŘÍŠE SNŮ V MYSTIC FALLS - Jak ulice Mystic Falls naplňují oslavy jako ze zimní říše snů, Stefan a Caroline se neshodnou s Tylerovými plány pro Klause a jeho hybridy. Když Caroline navrhne řešení jejich problému, Hayley dramatickým způsobem ukáže, že s tím rozhodně nesouhlasí. Později, Klaus objeví něco, co vede k chaosu a násilí. Mezitím, Elena a Damon odcházejí do chaty u jezera, aby pomohli Jeremymu přemoct některé jeho nebezpečné vnitřní démony. S pomocí přispěchá i Bonnie a profesor Shane, který odhalí kus dávné historie, která nechá všechny bez řeči.

The Vampire Diaries: 4x06 We All Go A Little Mad Sometimes - Synopsis

25. října 2012 v 21:39 | Ems
ELENINA NOVÁ NOČNÍ MŮRA - Otřesné halucinace, kterou zanechávají Elenu zmatenou a vyvedenou z míry způsobí, že učiní nebezpečnou chybu. Potom, co předá Stefan určité znepokojující zprávy o Eleně, bere Klaus věci do vlastních rukou. Profesor Shane odhaluje příběh starodávného čarodějnictví Damonovi a Bonnie. S Klausovou a Stefanovou pomocí, začíná Jeremy novou kapitolu svého života. Nakonec učiní Elena bolestivé osobní přiznání Stefanovi a Matt sdělí Damonovi nové překvapivé informace o profesoru Shaneovi.

The Vampire Diaries: 4x05 The Killer - Synopsis

18. října 2012 v 19:20 | Ems
LOVCOVO PROHLÁŠENÍ - Stefan a Klaus uzavřou složité spojenectví, aby se pokusili a zadrželi nebezpečí, které Connor pro město představuje. Když Connor vezme Jeremyho, Matta a April jako rukojmí, které drží v Grillu, Stefan a Damon se neshodnout na tom, jaký by byl nejlepší postup a Elena je opět chycena mezi dvěma bratry. Situace rychle nabere násilný obrat, když Klaus pošle Deana, jednoho ze svých hybridů, aby se Connorovi postavil. Caroline je překvapená, když v Lockwoodské vile najde Hayley. Mezitím profesor Shane pracuje s Bonnie, aby ji pomohl překonat její strach a vinu.

The Vampire Diaries: 4x04 The Five - Synopsis

11. října 2012 v 17:51 | Ems
VYSOKOŠKOLSKÁ PARTY A FLASHBACK DO ITÁLIE V 12. STOLETÍ - Damon jde s Elenou a Bonnie navštívit Whitmorskou vysokou, kde profesor Shane přebírá třídu Okultní studie, kterou dříve vyučovala Bonnieina babička. Na vysokoškolském divokém večírku v převlecích, využije Damon příležitosti, a dá Eleně lekci, jak si správně vybrat oběť. Rebečin pokus o Mattovo odpuštění naprosto ztroskotá, ale vzápětí ji zaujme Klausova nečekaná zpráva. Když se Stefan ptá Klause na Connorovy motivy, odhalí mu Klaus střet s mocnou skupinou upířích lovců před dávnou dobou, ale je to Rebekah, která svěří Stefanovi informaci, která mu vyrazí dech.

The Vampire Diaries: 4x03 The Rager - Synopsis

7. října 2012 v 16:58 | Ems
Zrozen být nespoutaný - Conor pokračuje ve svém pátrání, aby odhalil tajemství Mystic Falls a pokouší se přesvědčit Jeremyho, aby s ním spolupracoval. S pomocí doktorky Fellové, Damon a Klaus zpovídají Connora, ale konflikt nabere smrtící obrat. Snažíc se udržet svůj život tak normální, jak to jen jde, je Elena odhodlaná pokračovat ve svém posledním ročníku na Mystic Falls High s Mattovou a Carolininou podporou. Rebečin příjezd do školy ale ztíží Eleninu snahu kontrolovat svůj hněv, rychle ale zjistí, že střet s Rebekou by mohl být velmi nebezpečný. Později si Rebekah uvědomuje jak je opuštěná, a tak se spřátelí s April. Stefan vezme Elenu na vzrušující jízdu na motorce, ve snaze ukázat jí, že život může být stále zábava. Tylera poctí návštěvou Hayley, vlkodlakčice, která mu pomohla přestát utrpení, když se snažil zlomit své pouto ke Klausovi. Mající obavy jak o Elenu, tak o své vlastní emoce, se Stefan obrací k soucitné Caroline pro radu.

The Vampire Diaries: 4x02 Memorial - Synopsis

7. října 2012 v 16:57 | Ems
Do města přichází nové nebezpečí - Elena se snaží vyrovnat s extrémními změnami, které jsou součástí upírství a Stefan a Damon se téměř poperou, když se hádají o tom, co je pro Elenu nejlepší. Damon se rozhodne pomoct Eleně po svém a požádá ji, aby to Stefanovi neříkala. Cizinec, Connor Jordan, přijíždí do města a začne šerifku Forbesovou a starostku Lockwoodovou zpovídat. Connorovy činy rychle přesvědčí Stefana, že mají co dočinění s nebezpečným lovcem upírů. Jeremy a Matt jsou překvapení, když vidí April, dívku, kterou znávali, a která se zapisuje na Mystic Fallskou střední. Na městském shromáždění nad sebou Elena téměř ztratí kontrolu, ale Caroline zasáhne a pomůže jí. Nakonec se Damon svěří se svými city nečekanému příteli.

The Vampire Diaries: 4x01 Growing Pains - Synopsis

7. října 2012 v 16:54 | Ems
Elenina nejhorší noční můra - Elena se probouzí ráno po nehodě a zjišťuje, že věc, která jí naháněla hrůzu, se stala skutečností - zemřela s upíří krví v tělě a teď musí projít hrozivou proměnou a stát se upírem ... nebo čelit jisté smrti. Stefan slíbí Eleně, že s Bonnie vyčerpají každou možnou cestu, jak ze situace ven. Damon je ale na Stefana naštvaný, že vůbec v první řadě nechal Elenu zemřít. Bonnie zaplatí strašnou cenu za její pokus změnit Elenin osud, zatímco Damon si vybíjí svou frustraci a vztek na Mattovi. Ve výjimečném okamžiku soucitu je Rebekah hluboce dojata Stefanovou a Eleninou vzájemnou oddaností. Nakonec pastor Young a členové městské rady začnou shromažďovat upíry a jejich spojence, což vede k nečekané tragédii.
 
 

Reklama