|

B-day

1st B-day ~ Vyhodnocení I. (výsledky soutěží)

14. ledna 2013 v 7:01 | Ems
Vyhodnocení soutěže jsem dala záměrně až na druhý den, aby jste se mohli ještě zapojovat do soutěží :) Toto vyhodnocení je pouze první vyhodnocení, ve kterém se můžete podívat na výsledky soutěží, pokud jste si nebyli nějak jisti nebo něco nevěděli. Během dneška maximálně zítřka tu bude další vyhodnocení, to druhé, ve kterém už vyhodnotím ty, kterým se v soutěžích dařilo nejvíce ;)

Pravda / Lež ?
1. lež
2. pravda
3. pravda
4. lež
5. pravda
6. lež
7.pravda

Poznáš díl TVD?
1. 1x17 Let the Right One In
2. 3x10 The New Deal
3. 4x02 Memorial
4. 2x07 Masquarade
5. 2x18 The Last Dance

Na co myslím?
1. The Poet
2. Got Milk?
3.The Perks of Being A Wallflower
4. Merry Madagaskar
5. Kayla Ewell

1st B-day ~ Ukončení

13. ledna 2013 v 22:13 | Ems

Tak a máme tu konec, bohužel. Ani nevím co teďka napsat, jen to že vám moc děkuju že už je to tento blog celý rok (no dobře, až za tři dny :D) a že to tu funguje jen a jen díky vám. Kdyby jste semka nechodili, melu si tu sama pro sebe. Takže vám moc děkuju za to že semka chodíte. Ani nevítě jakou radost jste mi třeba udělali když tu jeden týden bylo 1000 lidí. Nebo za každou pochvalu blogu, layoutu ... opravdu mi děláte obrovskou radost a já jen doufám, že si to budeme moct za rok zas zopakovat. Kdoví co bude za rok, ale byla bych moc ráda kdyby jsme tu za ten rok mohli oslavit i 2.narozeniny. Ale to konec konců nezáleží jenom na mě, ale i na vás.
No doufám že jste se bavili a líbilo se vám to dneska, opravdu vám moc děkuju za každou účast, komentář, za všechno ♥

Takže tak. A teďka k soutěžím. Zítra kolem sedmé hodiny přidám vyhodnocení soutěží, ale myslím tím výsledky soutěží. A to druhé vyhodnocení, kterým myslím ty, kteřým se v soutěžích dařilo nejvíc, tak tohleto vyhodnocení tu bude asi taky zítra, ale až k večeru, a nebo možná až pozítří, podle toho jak to stihnu.
A jestli si teda říkáte zda-li pak se tu dá něco vyhrát nebo tak, tak nebojte, dá :) Na prvním místě se umístí ten, kdo měl ve všech soutěžích nejvíc věcí správně. S tím se domluvím na nějaké drobnější grafice + reklama ne nějakou dobu. Stejně tak to bude i s 2 a 3. místem, jen reklama bude na kratší dobu. A ti co byli nejlepší v jednotlivých soutěžích dostanou diplom ;)

A nezapomeňte že soutěžit můžete pořát až do zítřejšího rána! :)

1st B-day ~ Anketa o nejlepší layout blogu

13. ledna 2013 v 15:00 | Ems
12 měsíců 9 layoutů. Není to sice moc, ale podle mě ani nijak málo. No ale to co by mě zajímalo je, který z těch 9.layoutů byl podle vás nejlepší? Ani jeden z layotů není nic extra, prost nic moc, ale i tak bych byla ráda, kdyby jste se podělili o vás názor a hlasovali dole v anketě popř. dole pod článek napsali vás názor ;) Layouty jsou číslovány tak, že první layout je ten, co byl na tomto blogu opravdu první atd. Moc děkuju za každý hlas i názor :)
Pokud vás zajímají moje názory na jednotlivé layouty, najdete je v rubrice Past Layouts ZDE

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1st B-day ~ Na co myslím?

13. ledna 2013 v 14:30 | Ems

A o co že v této soutěži jde? Jde o to uhodnout na co myslím. Ať už je to nějaký Ninin film, cena, kamarádka ...

1.
Myslím na Ninin film, ve kterém si zahrála židovskou dívku jménem Rachel. Rachel je zamilovaná do vojáka Oskara, se kterým otěhotní. Když se ale schyluje k 2.světové válce, pro milence to znamená neodvratné odloučení. Nakonec se ale nečekaně setkají na útěku na ruské frontě.

2.
Myslím na projekt, pro jehož kampaň nafotila Nina photoshoot společně se svojí maminkou Michaelou.

3.
Myslím na film který měl teprv nedávno premiéru a Nina si v něm zahrála vedlejší roli po boku Logana Lermana a Emmy Watson.

4.
Myslím na animovanou pohádku, která se vysílá na vánoce a Nina v ní dabovala Cupida v podobě srnky.

5.
Myslím na Nininu kamarádku, se kterou v době natáčení 1.série The Vampire Diareis byla Nina dokonce spolubydlící a trávili společně hodně času. Bohužel teďka už spolu tolik času netráví.


Jinak na padlo mi vám připomenotu jak se to nakonec vyhodnotí tyhlety všechny soutěže a co že tu můžete vyhrát. Na prvním místě se umístí ten, kdo měl ve všech soutěžích nejvíc věcí správně. s tm se dopluvím na nějaké drobnější grafice + reklama ne nějakou dobu. Stejně tak to bude i s 2 a 3. místem, jen reklama bude na kratší dobu. A ti co byli nejlepší v jednotlivých soutěžích dostanou diplom ;)

1st B-day ~ Poznáš díl TVD?

13. ledna 2013 v 14:00 | Ems
Tak a máme tu další soutěž, tentokrát o vaše znalosti týkající se TVD. chci po vás aby jste mi napsali o jaký díl The Vampire Diareis se podle popisu jedná. Je mi jedno jestli to budete psát názvem dílu nebo tipem 4x00 (příklad) :)

1.
Když se dva z přeživších upírů Frederick a Bethane rozhodli pomstít bratrům Salvatorovým, musel Stefan Bethane zabít a tak chystá Fredrick odvetu. Jeremy má však jedno přání, a to stát se upírem, ale Anna se zdráhá. Stefan vyčerpán nedávným bojem s upíry v lese shání potravu, když je přepaden Frederickem a jeho bandou. Damon si začíná dělat starosti a tak se vydává do domu Pearl. Jeho obavy se naneštěstí naplní a je nucen sledovat, jak je jeho bratr mučen, a tak spolu s Elenou hledají pomoc u Alaricka.

2.
Stefan ukryl rakve, které skrývají těla Klausovi rodiny, a tak se Klaus hned uchýlí k násilí, aby přesvědčil Damona a Elenu, že nikdo nebude v bezpečí, dokud nenajde Stefana a nedostane rakve zpět. Po děsivém incidentu má Elena a Alaric stále větší obavy o Jeremyho postoj a koneckonců i jeho vlastní bezpečí. Alaric potkává krásnou doktorku Fellovou, kterou velmi zaujme jeho úžasná schopnost se uzdravovat.

3.
Elena se snaží vyrovnat s extrémními změnami, které jsou součástí upírství a Stefan a Damon se téměř poperou, když se hádají o tom, co je pro Elenu nejlepší. Damon se rozhodne pomoct Eleně po svém a požádá ji, aby to Stefanovi neříkala. Connorovy činy rychle přesvědčí Stefana, že mají co dočinění s nebezpečným lovcem upírů. Na městském shromáždění nad sebou Elena téměř ztratí kontrolu, ale Caroline zasáhne a pomůže jí. Nakonec se Damon svěří se svými city nečekanému příteli.

4.
Stefan a Damon se rozhodnou uskutečnit nový plán, jak se vypořádat s Katherine na Lockwoodském maškarním bále. Katherin volá své staré známé, Lucy, aby ji na bál doprovodila. Bonnie, Jeremy and Alaric dělají vše proto, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ale Katherin má nečekaný plán, který nikdo nomohl předvídat. Věci změní směr, když si Matt začne dobírat Tylera.

5.
Zatímco se střední připravuje na "Decade Dance 1960," Elena začne dostávat znepokojující zprávy od Klause prostřednictvím neobvyklého zdroje. Bonnie se snaží znovu uklidnit Jeremyho, že je na pomoc Eleně dost silná, ale starostlivý Jeremy žádá Stefana o radu. Poněvadž očekávají, že se Klaus na tancovačce ukáže, Damon se taktéž účastní jako doprovod, ale Klaus, momentálně v těle Alarica hraje složitou hru, která je drží na hraně. Konečně, Damon přichází s novým akčním plánem, který šokuje a rozruší všechny.

1st B-day ~ Pravda / Lež?

13. ledna 2013 v 13:00 | Ems
A teďka jedna soutěž. Do komentářů pitě buď pravda nebo lež. Myslím ž je to celkem jednoduché, ale je tam i chyták, tak si dejte pozor ;)

1. Nina se narodila v Kanadě 9.ledna 1989 a dětství strávila v Bulharsku
2. Nina mluví plynně bulharsky, anglicky a francouzsky
3. V roce 2009 získala roli Eleny Gilbert v seriálu CW stanice The Vampire Diaries
4. Nina je jedináček
5. V tomto roce natočila pouze jeden film - The Perks of Being a Wallflower po boku Emmy Watson a Logana Lermana
6. V roce 2011 Nina moderovala akci nadace Free the Chilren společně s Nickem Jonasem
7. Nina chodí se svým herecký kolegou Ianem Somerhalder

1st B-day ~ The best of Nina

13. ledna 2013 v 11:00 | Ems
Teďka tu pro vás mám takový kvíz. Nebo vlastně ani ne kvíz, protože každá odpověď je správná ;) Zajímalo by mě totiž, co považujete za Ninin nejlepší úspěch, a nejen to ...

1. Ninin nejočekávanější projekt v roce 2012
a) film The Perks of Being A Wallflower
b) 4.série The Vampire Diaries
c) Photoshooty pro různé magazíny

2. Nejúspěšnější projekt roku 2012
a) Ninou pořádaná akce v Shangai
b) film The Perks of Being A Wallflower
c) 4.série The Vampire Diaries

3. Nejkrásnější vztah s Ninou v roce 2012
a) Ian Somerhalder
b) Candice Accola
c) máma Michaela

4. Nejúspěšnější projekt/kampaň, který Nina podporuje
a) Ian Somerhalder Foundation
b) Free the Children
c) Puma Pink Project

Vyber:
The Perks of Being A Wallflower x The Poet
Degrassi: Next Generation x The Vampire Diaries
Elena Gilbert x Katherine Pierce

1st B-day ~ Napiš co nejvíc ...

13. ledna 2013 v 10:30 | Ems
A máme tu první soutěž! :) V této po vás chci aby jste napsali co nejvíc toho, co po vác budu chtít:

Napiš co nejvíc ...
1. názvů filmů, které Nina natočila
2. zemí, které Nina navštívila
3. kluků, se kterými Nina chodila
4. dílů The Vampire Diaries
5. co nejvíc slavných Nininých kolegů (je jedno jestli hereckých nebo při moderování)

1st B-day ~ Úvod a zahájení

13. ledna 2013 v 10:00 | Ems
Tak vás tady vítám na oslavě 1.narozenin tohoto blogu. Víte, nikdy by mě nenapadlo že tady vydržím tak dlouho. Opravdu. Před tímto blogem jsem měla blog o Demi Lovato, kde jsem byla asi čtvrt roku a před tím blog o Ashley Tisdale kde ještě míň. Je pravda že předtím jsem měla i blog o Seleně, kde jsem byla ten rok, ale několikrát už jsem měla ke konci blízko. Ale tady? Bloguju bloguju a pak najednou se podívám na datum kdy jsem tento blog založila a vidím že už je to skoro rok! Opravdu tomu nemůžu uvěřit, protože jsem furt čekala kdy mě to přestane bavit, kdy mě t omrzí .. a ono ne. Tak doufám že mě to tak bude bavit i nadále ;)

Jsem ráda že semka stále chodíte, snad vás to tu i baví a chodíte semka rádi, protože to je přesně to, o co se tu snažím :)

Takže já už to tady nebudu zdržovat a pojďme soutěžit. :) Prvně bych vám ale chtěla vysvětlit jak to bude s cenami. Jsou tu dohromady 4 soutěže ve kterých jde o znalosti, a já pak vyhodnotím tprvní tři, kteří měli toho nejvíc správně a ti vyhrají reklamu na nějakou dobu + diplom + nějakou tu drobnou grafiku dle domluvy.
Zde je program:

10:00 - Úvod a zahájení
10:30 - Napiš co nejvíc ...
11:00 - The Best of Nina
13:00 - Pravda / Lež?
14:00 - Poznáš díl TVD?
14:30 - Poznáš fotku?
15:00 - Vyhodnocení
16:00 - Zakončení

1st B-day ~ Pozvánka

6. ledna 2013 v 20:32 | Ems
Rok se sešel s rokem a tento rok oslaví 16.ledna 1 rok. 16.ledna je ale středa, takže oslava bude 13.ledna v neděli. Doufám že se vás tu sejde co nejvíc :) Budu moc ráda pokud se na svém blogu podělíte o pozvánku, ale jak chcete ;)
Tímto vás tedy zvu na oslavu 1.roku tohoto blogu! :)

Prvně bych vám ale chtěla vysvětlit jak to bude s cenami. Jsou tu dohromady 4 soutěže ve kterých jde o znalosti, a já pak vyhodnotím tprvní tři, kteří měli toho nejvíc správně a ti vyhrají reklamu na nějakou dobu + diplom + nějakou tu drobnou grafiku dle domluvy.
Zde je program:

10:00 - Úvod a zahájení
10:30 - Napiš co nejvíc ...
11:00 - The Best of Nina
13:00 - Pravda / Lež?
13:30 - Anketa: Nejlepší layout blogu
14:00 - Poznáš díl TVD?
14:30 - Poznáš fotku?
15:00 - Vyhodnocení
16:00 - Zakončení
 
 

Reklama