|

Gallery Update

Gallery Update #2

8. dubna 2013 v 19:45 | Ems
Psala jsem že je toho trochu víc - o trochu víc jak v neděli, ale dohromady se objevily dvě fotky + jedna důležitá zpráva z twitteru :)
Twitter Niny jsem v neděli nepřidala, ale jestli ho sledujete, určitě jste zaregistrovali, že se Nina zúčastnila koncertu Muse. Koncertu se kromě Niny zúčastnili i David Anders (John Gilbert v TVD) a Matt Davis (Alaric), a napravo by podle mě mohla stát i Clare Holt (Rebekah), ale kdo ví :) Každopádně ta fotka je úplně parádní, je mi jasné že si to Nina užila!

Dále se pak objevila ještě jedna fotka z natáčení 18.dílu The Vampire Diaries! Ta fotka je naprosto dokonalá, Nina je tam úpůně zlatá, s tím štěnátkem!

image host image host
Miscellaneous/Others > Personal Photos [+ 1x]
The Vampire Diaries > Season 4 > On the Set [+ 1x]

Gallery Update

5. dubna 2013 v 13:23 | Ems
Tak jsem se vám jakš-takš uzdravila. Aspoň natolik, abych mohla sedět u počítače a ukládat fotky :)
Každopádně se objevily dvoje candids. Je na nich Nina Ianem, a pak taky Ninin taťka, brácha a mamka, a jsou z Toronta, kde trávili Velikonoce. Strašně se mi líbí ty fotky jak se Nina válí s Ianem ve sněhu a ostatní si je fotí <33 A pak tam teda Nina na pár fotkách kouří, a nevím jak vám, ale to mě teda osobně vůbec nevadí, a nevidím důvod to nějak víc rozebírat :)
image host image host image host image host

A pak už fotky z letitště v Torontu, když Nina s Ianem dolétali. Ty fotky jsou zlaté, jak se tam Ninina maminka loučí s Ninou. A nina je nádherná, ta čepice jí moc sluší <3 Krásné fotky, jsem ráda že jsou zas nějaké nové candids na kterých je Nina společně s Ianem <3
image host image host image host image host

A pak se objevily ještě 3 osobní fotky z Toronta z nemocnice, kde byla Nina s Ianem navštívit nemocnou Kaylu Baker, která čeká (teďka už možná ne) na transplantaci plic. Ty fotky jsou zlaté, bylo od nich vážně krásné že ji šli navštívit <3
image host image host image host
Miscellaneous / Other > Personal Photos [+ 3x]

TVD: 4x19 Pictures of You - Episode Stills

29. března 2013 v 16:18 | Ems

K dílu 4x20, tkerý nese název "Pictures of You" a který nás bohužel čeká až za tři týdny, se objevilo 5 nádherných stillsek! Jak to tak vypadá, opět se bude slavit. Každopádně Nina je na těch fotkách úplně perfektní a já se na ni nemůžu vynadívat! Ty nádherné šaty a k tomu krásné upravené vlasy ♥ Aji Caroline to moc sluší. Tenhle díl bude určitě parádní! :)
image host image host image host image host
The Vampire Diaries >Season 4 > 4x20 Pictures of You [5x]

At the Lakers Game Gallery Update (photo with Selena Gomez)

21. března 2013 v 21:28 | Ems
Jsem tu jen na chvilku, ale mám tu pro vás jednu novou fotku z Lakers, na kterých byla Nina před pár dny. Je to totiž fotka Niny a kolem ní jde Selena Gomez, která na zápase byla taky. Myslím, že jelikož se znají a Sel šla takhle kolem Niny, tak se aspoň třeba pozdravili nebo tak ... no nějaká osobní fotka by byla parádní! <3 Ale jsem ráda že se vůbec tahle objevila ;)

image host

Nina & Julianne Hough at The Lakers Game

18. března 2013 v 21:17 | Ems

Jak už možná díky Nininým tweetům víte, Nina si tentok víkend užívá s kamarádkama, převážně s Julianne Hough. No a s tou si Nina včera zašla na Lakers v LA, kde byl btw třeba i Jack Nicholson nebo Selena Gomez! Moc doufám v nějaké společné fotky <3 A jinak to Nině jako vždy moc slušelo, a navíc měla s Julianne skoro stejné boty :D :)

image host image host image host image host

image host image host image host image host

No a pak se objevily ještě dvě videa. První je z příchodu do Staples Centra v LA, kde se Lakers hrají. A druhé je zas z odchodu. Nině to všude moc sluší <3Personal Photos Update

17. března 2013 v 19:13 | Ems
Objevily se 4 nové fotky. Ta první je z včerejšího večera. V minulém článku se můžete podívat na fotky z pláže, na které dneska byla Nina společně s kamarádkami, a potom šli do nějaké restaurace (asi?) v Los Angeles. No a tahle fotka je právě od tam :) Nina je vidět jen v pozadí, ale i tak jí to moc sluší :) Pod fotkami jsem vám aji přeložila co k fotce připsala slečna - fanynka :)
A jinak ty další dvě fotky nevím z kdy jsou, ale taky jsou novější podle ofinky, a ta poslední je z Coachelly ještě ;)

image host image host image host image host
Miscelaneouss / Other > Personal Photos #4 [+ 4]

K první fotce napsala fanynka: "Já a Julianne Hough! Vždycky to byla jedna z nejsladších dívek které jsem znala! Bylo skvělé vidět ji a Ninu Dobrev (v pozadí) dneska večer! Upozornili mě na to až později že je tam i Nina, šla jsem za ní pak. Je tak sladká :) Bylo skvělé vidět ji ve společnosti Julianne, Dereka, Lauren Collins a Paula Brancati z Degrassi!"

Gallery Update

16. března 2013 v 10:44 | Ems
Opět se vám omlouvám za hrozně opoždění co e týče přidání těhle fotek, ale vůbec nestíhám :/ Každopádně Nina byla na akci pořádanou Jimmy Choo a TheHollywoodReport. Na prvnípohled to vypadá že má Nina šaty, ale měla krásný červený overal od značky Max Mara, který jí neuvěřitelně sedl k těm její vlasům a celkově a který doplnila zlatými botky na klínku a psaníčkem! Byla úplně dokonalá! <3 Na fotkách j můžete vidět třeba s Diannou Agron (Quinn v Glee), Zoe Saldanou nebo s Kaley Cuocu.
No a pak se objevily tři fotky z Late Night with Conan O'Brien. Ty vlnité vlasy a ještě s tou ofinkou jí prostě neuvěčitelně sluší, nemůžu se na ni vynadívat, je prostě nádherná! <33 Aji ty šaty jsou krásné, moc jí slušely, jak vždy! :)

image host image host image host image host

image host image host image host

The Vampire Diaries Gallery Update

6. března 2013 v 22:37 | Ems
Omlouvám se vám za mojie neaktivitu, ale prostě nemám čas, přemýšlím nad spoluadminkou. Každopádně mám tu pro vás pár nových fotek ;)

Jako první se objevily nějaké nové stillsky. Dvě se objevily k dílu 4x15, který už jsme mohli vidět před dvěma týdny. Hlavně ta první je naprosto parádní! No a pak další dvě jsou z dílu 4x17, kdy bere Damon Elenu do Ney Yorku. Nina je na těch fotkách prostě dokonalá, a já už se toho ílu nemůžu dočkat! <33
image host image host

image host image host


Další dvě fotky se opět týkají The Vampire Diaries. Jsou to fotky z natáčení už 19.dílu 4.série. Teda toto letí, před chvilkou ji začali vysílat a teďka už jim zbývá jen pár dílů a budou mít dotočenou celou sérii! Každopádně Nina je na těch fotkách úplně dokonalá! <3 Jako vždy :)
image host image host


Ono se to dneska táký TVD vlastně všechno :D I poseldní dvě fotky nejsou teda vyjímkou a objevily dva nové plakáty k 4.sérii. Ten první se mi líbí, je to takové nápadité, i když na druhou stranu vlastně dost smutné ..
image host image host

TVD: New Episode Stills

3. března 2013 v 22:00 | Ems
Strašně moc se vám omlouvám za moji neaktivitu, ale prostě nějak nestíhám .. Každopádně objevily se nové stillsky z dílů 4x16 a 4x17. Už se strašně těším na díl 4x17 kdy Damon bere Elenu do New yorku, přesně na to jsem čekala! ♥ a Nina je tam zlatá, už se nemůžu dočkat! :)

4x16: Bring It On
image host image host

4x17: Because the Night
image host image host

omlouvám se, fotky jsem ještě nesstihla dát do galerie, udělám to zítra :)

The Vampire Diaries: New promo photos & poster

12. února 2013 v 15:22 | Ems
Tak jsem zpět a mám tu pro vás jednu novinku a to fotky - dvě promo fotky a jeden plakát ke 4.sérii The Vampire Diaries. Sice ty promo fotky jsou jedna a ta samá fotografie, jen jednou je z blízka a po druhé z dálky a za Ninou je Ian, ale to nevadí, protože ta fotka je stejně nádherná, Nině to tam moc sluší, líbí se mi jak má tak výrazně namalované oči :) No a plakát je ta promo fotka jen s nápisem :D

image host image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Promoshoot [+ 2x]

image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Posters [+ 1x]

DIRECTV'S Seventh Annual Celebrity Beach Bowl

3. února 2013 v 19:47 | Ems
Jó jó, já vím, jeden den vám tady píšu že je hiatus a hnedka druhý už přidávám novinky, nelogický, vím :D Ale v tom článku jsem psala že nevím jestli to bude den nebo týden, tak je to den, no :D Galerie ještě doplněná není, ale to jsem nějak vyřešila. Vrátila jsem se tam brzy proto, že když jsem uviděla ty nové fotky, nemohla jsem odolat!
Víte, když jsem tyto fotky uviděla, skákala jsem radostí skoro 2 metry vysoko! Opravdu, z těch fotek nemůžu! Nejvíc z tý co mám jako titulní, ta je tak dokonalá! ♥ ♥ Každopádně z Super Bowlu se objvily dvě várky fotek, a to Arrivals, neboli ty které byli foceny před a po soutěži a pak fotky ze samotné hry. Nina byla úplně dokonalá, ta ofinka jí strašně sluší a je to zas trochu změna! :) A hlavně nechápu jak může vypadat tak krásně když sportuje, taky bych chtěla :D Navíc Nina změnila dres a narozzdíl od minulého roku si oblékla bílý, který jí podle mě sluší víc, protože to tak nějak víc vynikne, když má trošku tmavší pleť a hlavně tmavé vlasy :) rozhodně doporučuju si fotky všechny projet, Nina je tam opravdu krásná a je tam i spoustu hezkým momentek :)
image host image host image host image host

image host image host image host image host
Public Apperances > 2013 > DIRECTV'S Seventh Annual Celebrity Beach Bowl ~ Game [50x]


Ale to ještě není všechno! Nina se objevila ještě na dalších dvou akcích které byli spjaty se Super Bowlem! Jedna byla party pořádána DirectTV a další byla na oslavu Super Bowlu. Nina už samozdřejmě vyměnila sportovní dres za šaty, a to ne jen tak ledajaké! Uplé černé šaty s neobvyklým výstřihem Nině neuvěřitelně sedly a nevypadal jinak než perfektně! ♥

image host image host image host image host

image host image host

Jop, to ale ještě furt není všechno! :D Nina se ještě zúčastnila NFL Honors, kde předávala jenu cenu! Bohužel fotky už jsem nestihla doplnit do galerie, takže to čeketej až tak zítra :)

Galley Update #3

14. ledna 2013 v 6:51 | Ems
Jak jsem psala, chtěla jsem novinky přidat už včera večer, ale nechtěla jsem rušit tu oslavu 1.narozenin blogu.

Jako novou fotku tu pro vás mám fotku z photoshootu který Nina fotila v Číně. Ta fotka je úplně luxusní, Nina je tam nádherná ♥ Už se nemůžu dočkat více fotek! :)
image host

Dále se pak objevila ještě jedna fotka z Nininy oslavy 24.narozenin :) Nina je na ní se svojí kamarádkou a maminkou z filmu The Perks of Being a Wallfower, Kate Walsh. :)
image host
Public Apperances > 2013 > Celebrating 24th Birthday [2x+1]

A nakonec se objevily ještě další dvě fotky z Asie. Obe dvě jsou parádní :)
image host image host
Miscellaneous / Others > Nina & Ian at Asia [+ 2x]

Leaving Dior Glamour Dinner in Hollywood

11. ledna 2013 v 21:20 | Ems

Ještě předtím než přidám ty nejnovější fotky, má mtu pro vás 4 krásně kvalitní fotky když Nina odjížděla ze své narozeninové večeře. sice není moc vidět o měla na sobě (ale aspoń něco ;)), ale i tak jí to strašně slušelo a byla úplně zlatá! :) Níže máte i video :)
image host image host image host image host

No a tady je to video :)

Gallery Update #2

11. ledna 2013 v 20:36 | Ems
Víte co? nejsem tu jen 2 dny a hnedka milion novinek! :D To nevadí, teďka ještě přidám ty nivé co se objevily včera :)
Nina se sice k našemu zklamání na předávání cen People's Choice awards nedostavila, ale zato nakonec přišla za Ianem aspoň na After Party. Objevila se jen jedna, zato krásná fotka. Jsou tam zlatí! ♥
image host

Takže si taak možná říkáte kde že to Nina byla :) no nečekaně na svoje narozeniny oslavovala svoje narozeniny! :D Objevily se ale jen dvě fotky.
image host image host


Pamatujete si ještě ty dvě fotky z promoshootu pro 4.sérii TVD, které jsem přidávala nedávno? já teda ano :D No každopádně byli celkem nekvalitní, a teďka se objevily krásně v HQ, takže si je můžeme pořádně prohlédnout aspoň ;)
image host image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Promoshoot

Galley Update

8. ledna 2013 v 23:21 | Ems
Objevily se nějaké nové fotky. První dvě jsou z pondělí, kdy byla Nina společně s Ianem zachycena na letišti když odlétali z Thajska :) Nina je tam úplně zlatá, moc jí to slušelo!
image host image host

No a další dvě várky fotek se týkají už pouze The Vampire Diaries, které se nám po měsíční pauze vracejí na obrazku, nový díl bude už příští pátek! No ale první dvě fotky jsou dvě fotky promo fotky ke 4.sérii. Bohužel nejsou moc kvalitní, ale i tak parádní, hlavně ta druhá!

image host image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Promoshoot [+ 2x]

No a nakonec se objevila jedna nová stillska k dílu který se objevví už příští pátek a jmenuje se After School School Special, který, jak už jsem zmiňovala, násčeká už příští pátek. K dílu se zatím žádné fotky neobjevily, až teď, a to jedna nová stillska. Ve spoilerech jsem vám psala že skupinka lidí uvízně ve školní knihovně, a teďka už je jasné že mezi ně bude patřit Elena, Stefan a Caroline ;)
image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x10 After School Special [1x]

All photos from Asia

6. ledna 2013 v 13:33 | Ems
Tak a teď už poslední článek týkající se Niny ;) Do Miscellaneous jsem dala novou 'rubriku', a to Nina & Ian in Asia, kde najdete úplně všechny fotky Niny z Asie. Teda myslím ty, co se nedají zařadit ani do candids, ani do apperances a tak. Takže všechny fotky co dala Nina na twitter i fotky od fanoušků. Ta první u toho moře je nová ;)

image host image host image host image host
Other / Miscellaneous > Nina & Ian at Asia (2012/2013)

Gallery Update

6. ledna 2013 v 13:19 | Ems
Omlouvám se za moji nekativitu, každopádně všechny fotky už jsem uložila, teďka už jsem přidat tento článek a novinky jsou hotovy :) Pak, jak si můžete všimnout, od včerejška je tu nový (odporný!) nový layout. No a právě teďka pro vás připravuju oslavu prvních narozenin tohoto blogu, tak doufám že se aspoń trochu těšíte a snad někdo příjde ;)
A teď už fotky :)

Prvně nějaké candids :) První jsou z restaurace ještě v Shangai, další jsou z letiště v Shangai a poslední jsou už z letiště v Thajsku kde Nina momentálně tráví dovolenou ;)
image host image host image host image host

image host

image host image host image host
No a teď už apperances, kde je fotek o něco víc. První jsou z party pořádanou čínskou sociální sítí (kterou využívá i Nina ke kontaktu s čínskými fanoušky) FanStang. Nina byla opravdu nádherná, moc jí to slušelo! ;)
image host image host image host image host

A další fotky jsou z Nininé akce v nákupním centru. Nina už těch červených čatů vystřídala opravdu požehnaně, ale popravdě, tyhlety se mi líbí ze všech úplně nejvíc a Nině podle mě i nejvíc sluší (i když jí sluí všechno ;))!! Opravdu tyhlety jsou nádherné, navíc k tomu ty vlasy a červená rtěnka .. dokonalost! <33 Bohužel fotky nejsou zrovna kvalitní ...
image host image host image host image host
Public Apperances > 2012 > DECEMBER 28TH - Super Brand Mall [59x]

Last days Candids

29. prosince 2012 v 13:30 | Ems
Tak jsem zpátky od babičky. Omlouvám se že jsem nic nepřidala už včera, ale opravdu jsem se snažila, jenže ten počítač byl tak zasekaný že se to prostě nedalo! A navíc nechápu, proč když jsem tu furt tak novinky žádný a pak na tři dny odjedu a fotek milion! :D No teďka tu rp vás mám candids z posledních dní :)

Fotky ještě z Ameriky z LA z letiště když Nina společně s Ianem odlétali do Číny :)
image host image host image host image host

Fotky už ze samotné Shangaie z letiště. Nině to moc slušelo :)
image host image host image host image host

Nina byla v restauraci FirsThai :)
image host image host
Candids > 2012 > DECEMBER 28TH - Thai lunch at FirsThai in Shanghai [2x]

Salt Lake City International Airport

20. prosince 2012 v 18:09 | Ems
No novinky nejsou vůbec žádné, jen jedna fotka z letiště, když Nina jela do té Číny což jsem vám psala v minulém článku :) Je doprovázena Ianem, za což jsem moc ráda

image host

The Vampire Diaries: On The Set of 4x09 O Come, All Ye Faithful

13. prosince 2012 v 20:03 | Ems
Objevily se dvě fotky z natáčení dílu 4x09 v, který uvidíme už zítra! :) Scéna je natáčená na mole u domku o jezera, a je na ní Elena, Damon a profesor Shane :)
The Vampire Diaries > Season 4 > On the set [+ 2]

 
 

Reklama