|

Info ~ site&webmiss

A co bude dál ..

12. května 2013 v 17:08 | Ems
Hm, asi nemá cenu vám tady spát jak mě to mrzí. A moc. Jenže .. že nebyl čas, to vám tady psát nebudu - nějaký by se našel. Jen se stala jedna špatná osobní věc, trochu mi trvalo se z toho dostat, pak taky školy mám dost a ještě k tomu všemu začala trochu stávkovat notebook - po asi 20 minutách se začne přehřívat. Ale jo, něco by jsem zvládla přidat, aspoň bych zvládla napsat .. já vím já vím, jenže prvně jsem tu nebyla pár dní, a nebyli skoro žádné novinky, a pak už to bylo víc jak týden, a pak ještě dýl a už mi bylo blbý semka jen tak přijít .. a já ani nevím. Asi jsem taky přemýšlela nad tím, co bude dál.
Víte, on už mi ten měsíc, nebo jak dlouho jsem tu nebyla, ani blog nechyběl. Sledovala jsem npovinky o TVD a samozdřejmě i samotný seriál, novinky o Nině .. ale nějak se mi nechtělo to všechno někam psát a posílat dál do světa .. nebo spíš pár dalším lidem kteří semka omylem zavítají. Ale už bych nikdy nechtěla mít blog o nečem jiném než od TVD a Nině, to ne. A co by to znamenalo? Konec s blogováním. A to já zas nechcu. A hlavně nechcu zahodit tenhle blog, všechno to jen tak nechat. A navíc - jo sice někdy není moc novinek, ale zas když se pak objeví ty fotky z Comic-Conu, ty fotky z různých předávání cen, stojí to za to. A u toho já chcu být, nechci jen tak přihlížet .. jestli chápete.

Chci se vrátit, ale nezvládnu to sama. Tudíž hledám spoluadminku. Nebo potřebuju aspoň někoho, kdo by mi pomohl to tady všechno doplnit a dohnat co jsem zameškala, protože na to čas bohužel nemám. Je mi jasné že už to tady moc lidí nepřečte, pokud semka ještě vůbec někdo chodí. Takže?

MĚL BY NĚKDO ZÁJEM BÝT TU SPOLUADMINKOU NEBO MI ASPOŇ VYPOMOCT DOPLNIT NĚJAKÉ VĚCI ZA POSLEDNÍ MĚSÍC?

Jestli jo, napiště mi do komentářů a já se s vámi kdyžtak nějak domluvím. Jo a omlouvám se za takový sloh :P :)

Omluva

2. dubna 2013 v 19:03 | Ems

Nechci aby to tady stálo, tak píšu aspoň tohle. Jsem nemocná, tudíž nepřibývají žádné novinky, a poud příští třeba 3 dny ještě nepřibydou, důvod znáte. Já nevím, možná už mi bude zítra a líp a všechny je přidám, a možná se ještě dalšách pár dní budu válet v posteli s teplotou, bolestí hlavy a dalšími nepříjemnostmi, co já vím. Uložovat totiž fotky v leže se mi opravdu nechce a ono to nijak nějak moc dobře nejde. Takže tak.
Každopádně vám povím, tohle je pech - nejenom zkažený Velikonoce, ale zkažený narozeniny. Ne, vážně jsem se netěšila na to, jak budu na své narozeniny ležet s horečkou. Ale co nadělám. A taky toho musím dohánět do školy, to kdyby jste viděli, půjde vám hlava kolem, věřte mi :)
Tak já už půjdu, doufám že jste si aspoň užili Velikonoce. ;)

P.S. Vzhledem k tomu, že snad všechny seriály na které se dívám mají pauzu, chtěla bych se vás zeptat na nějaký film. Nějaký oddychový, třeba animák nebo tak ;)

Hiatus

2. února 2013 v 16:13 | Ems
Mě už to příjde opravdu blbý, že se prostě vrátím a hnedka jsem zas neaktivní, ale já to prostě nestíhám. Jo, je pravda že včera jsem měla čas, ale zas nebyla vůbec chuť. Dívala jsem se na seriály a tak, a douložovat nějaké ftoky se mi prostě vůbec nechtělo. Opravdu se vám omlouvám, ale stejně musím tďka doplnit galerii, v čemž už jsem včera malinko pokročila, takže zatím tu je takový krátký hiatus. Možná den, možná týden ... Opravdu se omlouvám, ale brzy budu zpět, slibuju :)

Apology

19. ledna 2013 v 19:46 | Ems
Ani nevím co napsat. Tak asi omlouvám se. Za moji neaktivitu. Ale víte, první půlka týdne byla opravdu hard-core. Každý den několik písemek, učení do noci ... A to musím přiznat, že jsem si na ten blog ani nevzpomněla. No a druhá půlka týdne, kterou myslím čtvrtek a pátek, ta byla zas taková odměňovací. Jo, sice mě ještě jedna písemka čeká + nějaké ty úkoly a referáty, ale většinu už mám za sebou, ať už úspěšně nebo ne, a to je to hlavní. Takže ve čtvrtek jsem byla s kamarádkou na Bídnících, a ještě teďka mě z toho filmu úplně mrazí nadšením - ten příběh, herecké výkony, písničky .. Prostě wau. No a včera jsem byla nakupovat nové boty. Což nebylo tak odměňovací protože nikde neměli žádné co by se mi líbily a k tomu by splňovali požadavky jako aby byli teplé a tak, takže takové menší peklo, ale nakonec jsme jedny našli, takže paráda. No a hádajte co jsem asi dělala dneska .. Učila se! A už se z toho asi zcvoknu.
Opravdu teďka nestíhám, dneska jsem se dost dlouho učila matiku a zítra mě nečeká nic jiného, jen abych neměla 4 na vysvědčení .. A pak ještě nějaký pitomý pokus do chemie a referát do hudebky a mám jakš-takž vystaráno.

Ale dost o mě. Prostě se vám omlouvám za moji neaktivitu a v průběhu zítřka se pokusím aspoň něco trochu doplnit. Uvidím, a prostě kdyby tady nic nepřibývalo, tak to prosím vemte jako hiatus a prosím nemažte si mě ze seznamu affs a omluvte z kontrol, pokud budete tak hodní. :) Takže tak, já za tu školu opravdu nemůžu (a kdo jo? ..)

Šťastný nový rok! ♥

31. prosince 2012 v 13:34 | Ems
A je to tady ... Rok 2012 končí, a zato něco nového začíná. Nevím jestli je to mnou, ale mě příjde jak před chvilkou co jsme slavili poslední silvestr, pamatuju si co všechno jsem dělala a tak, a teďka už je u konce.

Co se týče tohoto blogu, tak jsem tady dosáhla pro mě nevídaných úspěchů. Já vím že spoedlní dobou aktivita aji návštěvnots klesá, ale to je těma vánocema, takže prostě po novém roce vešchny fotky doplním, bude tu snad i nový layout a hlavně oslava jednoho roku tohoto blogu! Jsem strašně ráda že mám tento blog, baví mě to tady a doufám že i vás :) Dlužím vám velký dík za to, že semka chodíte, protože bez vás bych si tu mlela sama pro sebe. Moc vám děkuju a doufám že semka budete chodit i nadále ♥ :)

Takže tak, a já vám přeju šťastný nový rok, hodně štěstí, zdraví, úspěchů jak v životě tak na blogu. A vykročte do toho nového roku s 13 nakonci tou správnou nohou! :)

Šťastný nový rok! ♥

... a jaké byly ty vaše Vánoce?

25. prosince 2012 v 22:27 | Ems
Vím že diary ani nic podobného moc často nepíšu, ale dneska mě napadlo že bych mohla :)
Takže jaké jste měli vánoce? Já jsem měla skvělé vánoce! Včera jsem ještě dobalovala dárky, dívala se na pohádky, pomáhala s večeří ... A taky jsme pouštěli skořápky a rozkrajovali jablíčka
No a zítra jedem k prababičce na Vysočinu, ale vrátíme se v pátek, což není na moc dlouho, každopádně s články do té doby nepočítejte.

Takže jaké byli ty VAŠE vánoce? Co jste dostali? ;)

A nakonec pár random fotek z mých Vánoc :)
... pouštění skořápek ...

... Betlémské světlo za oknem ...

... cukroví ...

... kosmetiky jsem dostala opravdu požehnaně (samozdřejmě jsem dostala i jiné věci!) ... :D

Back ;)

7. října 2012 v 17:27 | Ems
Tak jsem zpátky ;) Moc se omlouvám že jsem tady tak dlouho nebyla, ale opravdu jsem neměla moc času kvůli škole, v klavíu mám novou učitelku, která mi dává docela zabrat, a navíc se mi na pár dní rozil počítač ... takže se opravdu moc omlouvám. Každopádně jsem zpátky, o víkendu jsem si docela mákla a doplnila jsem do galerie tu spoustu fotek které jsem zameškala. Semka jsem přidala jen synosips k dílům TVD a nějaká důležitá videa. Co se týče kontroly affs tak tu ruším ... chyběla jsem tři týdny tak už je to na nic. A taky hodlám udělat nový layout + přeopat menu, vypadá to strašně! Jen ještě nevím kdy, tento týden mám opravdu nabitý, píšeme spoustu písemek atd. Každopádně tenhle mi už opravdu leze na nervy a myslím že i vám! :D

Tak jo, to je všechno, teďka jdu oběhnout affs. Pokud vás zajímají fotky co se v poslední době objevily, tak se můžete podívat do galerie zde, a ještě můžte hlasovat v novém oufit of the month zde.
A ještě jedna věc - pokud si mě někdo smazal (pochopím), tak mi prosím napiště pod tenhle článek!

Info

14. září 2012 v 18:19 | Ems
Ahojte, moc bych se vám chtěla omluvit za moji neaktivitu, ale rozbil se mi počítač. Byl v opravně ale naštěstí u známého, takže to bylo jen na chvíli, oproti normální opravně, ale i tak jsem tu nebyla 5 dní, za což bych se vám chtěla omluvit ale opravdu za to nemůžu. Jinak teďka půjdu oběhnout affs a pokusím se doplnit věci do galerie. Štve mě že se musel rozbít zrovna teďka, když je za spousta novinek, což mě za prvé baví přidávat, navíc vím že až se vrátím ze školy že na mě budou čekat nějaké krásné fotky Niny, a taky toho teďka musím strašně moc doplňovat ... Což asi nestihnu, protože volno mám jen zítra, v neděli je rodinná oslava a od pondělí do pátku jedu na proj ektový týden. To je akce školy, je to povinné, naštěstí jsme si aspoń mohli vybrat předmět - zsv, fyzika a zeměpis s biologií, jdu na biologii :) Takže tak, opravdu se moc omlouvám, že to tady tak vázně. No mějte se krásně, užijte si víkend ;)
Ems

Kontrola Affiliates

6. září 2012 v 20:55 | Ems
Bohužel to musá být. Vím že je to blbé že jsem tady tři týdny nebyla a hnedka si vás budu kontrolovat jestli semka chodíte, ale předevčírem jsem se vrátila a a ještě tu moc affs nebylo, takže takhle kontrola budu trvat dlouho (3 týdny až měsíc) jen abych prostě věděla, kdo je stále mé affiliates a kdo už ne, protože hodně lidí skončilo, možná si mě někdo vymazal ...

Back ;)

4. září 2012 v 20:52 | Ems
Moc se omluvám že jsem tady VŮBEC nebyla. Já vím jse strašná. Tak já bych tady stejně nebyla, ale že jsem nenapsala. Poslední týden prázdnin jsem byla na dovolené - sice v česku ale i tak to bylo super - takže bych tu i tak nebyla. Teďka už začíná škola, ale ještě nejsou naštěstí žádné úkoly ani písemky a kroužky začínaj až příští týden takže mám celkem volno tak se pokusím doplnit co jsem zameškala do galerie a možná přidám nějaký souhrn nejdůležitějších novinek ale všechno to přidávat nebudu, to bych se zbláznila :D Takže tak, opravdu se omlouvám, ale já jsem o těch prázdninách na ten blog ani neměla moc chuť. Teďka už půjdu, ale zítra mám čas takže oběhnu affs a všem vám napíšu že jsem zpět :)
Mějte se krásně a dobrou
Ems
P.S. už nějakou dobu mám ještě jeden blog, je to takový můj osobní blog zaměřený na mě, módu a kosmetiku, takže pokud máte zájem můžete tady: vienas.blog.cz :)

hiatus again.

14. srpna 2012 v 22:44 | Ems
Moc se omlouvám, ale je to tak. Já vím že jsem napsala že napíšu v neděli, ale přijela jsem až k večeru, takže jsem to nestihla. Včera jsem sice měla čas, ale musím přiznat že se mi opravdu moc nechtělo. No a dneska jsem byla s taťkou a sestrou na výletě, pak jsem se vrátila a šli jsme do kina na Dobu Ledovou 4 (jo a včera jsem byla na Batmanovi :P) a pak jak jsem se vrátila jsem se jen sbalila, osprchovala no a teďka jsem doplnila fotky do galerie. Takže se vám omlouvám že jsem nenapsala. V červenci jsem tu byla celkem dost jelikož jsem měla volno, ale naštěstí aspoń srpen mám nabitý a musím říct že se mi to líbí jak odněkud přijedu, akorát se stihne vyprat a usušit oblečení a už zase někam jedu :) Tentokrát jedu k prababičce, takže určitě ani nenapíšu. No užívejte si prázdnin, přijíždím v neděli, ale v pondělí asi pojedem někam na výlet jelikož má taťka dovolenou a v úterý jedem do Prahy, tak se prosím nedivte pokud napíšu až třeba ve středu :)

>> hlasuj v best of comic-con zde
>> hlasuj v oufit of the month zde
>> pokud máš nějakou otázku zeptej se zde

hiatus 6.-12.8.

6. srpna 2012 v 9:03 | Ems
No jsem ráda že konečně někam jedu :) Bohužel to znamená že tu bude muset být hiatus. Za chvilku odjíždím a vracím se v neděli, někdy k večeru, takže snad napíšu ještě ten den :) Takže mějte se pěkně a užívejte si prázdnin! :)

P.S. Jen vás chci upozornit že 11.sprna by se měla Nina objevit na Wizard World Comic-Conu v Chicagu, takže jak přijedu přidám fotky :)

>> hlasuj v best of comic-con zde
>> hlasuj v oufit of the month zde
>> pokud máš nějakou otázku zeptej se zde

back. :)

30. července 2012 v 23:35 | Ems
Tak jsem zpět :) Tak to ten hiatus moc dlouho netrval :D Už jsem doplnila všechny novinky, teďka možná ještě oběhnu affs, možná že až zítra, ještě uvidím :) No každopádně tento víkend jsem se měla skvěle - včera jsme měli rodinou oslavu a přdevčírem jsem byla naa výstavě v Praze :) Zítra tu budu ale asi půjdu do města tak nevím jak moc ;) a pak mám volno furt ale 6.srpna odjíždím. No nic, tak vám jen chcu říct že už ruším hiatus ale že tu i tak nebudu nějak moc, přece jen jsou prázdniny :) Ale budu se snažit být tu co nejčastěji :) Dobrou ;)

little hiatus.

24. července 2012 v 17:27 | Ems
Omlouvám se, ale musím dát hiatus. Nebojte se, nebude to na nějak dlouho a rozhodně to neznamená že by mě blogování nebo Nina přestaly bavit, to vůbec ne! Já jenom že mi příjde že teďka, když jsem u taťky, tak na tomhle pomalém počítači to opravdu nemá cenu, protože kdybych chtěla uložit ty fotky z TCA, tak tu budu několik hodin, a to teďka, když jsou ty prázdniny, opravdu nechci. Navíc do teď jsem měla dost volno, vlastně úplně, a teďka mi konečně začínají prázdniny, tak si to chcu užít :) V sobotu večer budu u mamky, ale příjdu tam až pozdě, a pak ještě v pondělí večer nebo v úterý ráno, tak to možná doplním ty fotky, jelikož v centru velkoměsta když jsou všichni kamarádi pryč tak co dělat, že :D Ale teďka, když jsem doma tak si chci užít přírody, bábi a dědy a tak, takže se prosím nezlobte, jen už prostě nechcu myslet na to, že ještě musím doplnit ty fotky, a že už jsem kdoví jak dlouho neobíhala affs a tak. Jsou přece prázdniny, tak si je užívejte :) Bohužel když něco přidám tak počítejte s tím že pokud neseženu záskok [neměl byste někdo zájem? :D] tak od 6. do 12. tu taky bude hiatus, a asi aji od 15. do 19. ...

Když dostanu chuť a budu mít čas tak možná dodělám to menu, ale jen možná a novinky o Nině budu samozdřejmě stále sledovat. ;)

Diary #02

2. července 2012 v 15:56 | Ems
Ahojte! Vím že prázdniny jsou už vlastně třetí den, i kdytž oficiálně začaly teprv včera, a tak se vás s opožděním musím zepat na vysvědčení? U mě bohužel nedopadlo moc dobře :/ Dostala jsem šest 2 a dvě 3, ale zase jsem na jednom z nejtěžších gymplů v Brně... No ale stejně vždycky jsem měla maximálně jednu 3 a 2 jsem měla nejvíc čtyři. Ale co se dá dělat, zase v únoru jsem byla měsíc nemocná, no ... každopádně musím přiznat že na prázdniny jsem se moc nětěšila - snad celý červenec mám volný, a stejně už se mi stýská po tříde, po té srandě, aji po učení ... :D
No každopádně už musím jít, dneska jsme byli s bábi ve městě, pak jsem byla u holičky (konečně nemám tak dlouhé vlasy :D) a teĎka jdeme na koupák, už se těším, i když sestra je na táboře takže tam musím být sama (bábi nesnáší vodu :D)
takže mějte se :)

Tumblr_m6jbgt2xsl1rve2ujo1_500_large

Diary #1

24. června 2012 v 20:49 | Ems
Už asi milion let se odhodlávám k tomu napsat zápis do deníčku který už tu mimochodem docela dlouho nebyl a nikdy se k tomu nedostanu.. jinak je to Diary číslo jedna protože ty ostatní jsem nedávala do žádný rubriky takže se mi je nechce někde v archivu hledat, takže tohle je číslo 1 :D
Za prvé bych se vám chtěla omluvit za to jak tu teďka nejsem, ale opravdu jsem teďka neměla moc možnost - u taťky máme jenom jeden počítač na kterým teďka taťka neustále pracuje, takže jsem tu opravdu nemohla být.

Včera jsem navíc byla aji docela dost venku - u nás jsou hody, takže jsme byli na kolotočích, taky jsme zalívali na zahradě, byli se projet na kole ... jen to horko už je opravdu unavující. Taky teďka docela hodně čtu - za poslední tři dny jsme přečetla knížku 'Alchimista' od M. Scotta. Opravdu jsem byla příjemně překvapená, vážně mě hodně bavila a už se moc těším až si přečtu další díl, určitě doporučuju! No a dneska jsem začala číst nějakou detektivku kterou jsem dostala k vánocům - jmenuje se to 'Duchova sonáta', už jsem skoro v půlce, a jde to, no..
Tento týden už se neučíme - pondělí úterý jsou sportovní dny, ve středu úklid třídy, ve čtvrtek den naší školy a v pátek vysvědčení - tentokrát nebude zrovna slavný, ale co se dá dělat. Jaký bude to vaše? Musím říct že na prázdniny se vůbec netěším - nebo možná trochu, ale stejně, nemám co dělat, všichni jsou různě na dovolených takže nikdo nemá čas ... Docela jsem nad nima přemýšlela - zjistila jem že mám prakticky celý červenec volný. Asi sem tam půjdu s babičkou nebo taťkou na koupák, možná na nějaký výlet, předpokládám na nějaký zámek nebo hrad, ale tím to asi tak končí. Od 22.července jede sestra na tábor s dramaťákem, který vede moje teta a babička tam jede vařit, a řekla jsem že tam s nima pojedu, ale vůbec se mi tam nechce - stejně nikoho s těch děcek neznám, a tak. No snad se z toho nějak vykroutím. V srpnu už to bude snad lepší. No to je jedno, už jsem napsala hotovou slohovku, takže už radši půjdu :D

Back..

15. června 2012 v 14:22 | Ems

Tak jsem se vám vrátila :) Měla jsem se naprosto dokonale! Miluju naši třídu, už se mi stýská :D Bylo hrozná sranda, spolužák furt někoho zavíral do skříně že prej ho dostane do Narnie ... ach jo :D a pak jsme taky kluky učili tancovat - beznadějné :D a pak ještě spousta dalších věci, celkově prostě super to bylo :)Bohužel počasí nám zrovna nepřalo ale co se dá dělat, stejně sme si to užili :)
A tak ono by se tomu dalo říct škola v přírodě ale byl to prostě takový delší výlet nebo jak to říct .. jinak nějak se mi seká internet, tak se možná půjdu podívat ještě na nějaký film abych se odreagovala a tolik na ten výlet nemyslela a a to že už skončil atd ... :D Minulý týden nebyli skoro žádné novinky a samozdřejmě teďka Nina byla na nějaké akci atd. No nevím jestli to přidám ještě dneska, uvidím. Mějte se pěkně :)

A teďka ještě písnička který se prostě nemůžu zbavit, jelikož spolužačka s kterou jsem byla na pokoji ji pouštěla nonstop :D - klik na obrázek :)

Škola v Přírodě (11.-15.6.)

11. června 2012 v 8:00 | Ems
Nadpis mluví za vše, tenhle článek je přednastavený, teďka už jsem někde na cestě, sraz jsme měli o 6:40 (nechápu kdo to vymyslel, takový čas! :D). Žádný záskok nebo tak jsem nesehnala a ani nějak nechcu, za tento týden byly tak 4 nebo 5 novinek, takže teď jich bude milion :D Vrátím se někdy kolem poledne v pátek, pryč budu teda jen pět dní a v pátek nejpozději v sobotu už tu budu :) Přístup k netu tam určitě mít nebudu, takže do té doby platí hiatus.
Takže přežijte poslední nebo poředposlední týden těch oprav a písemek a všeho, mějte se pěkně :)
xoxo Ems

VYHODNOCENÍ KONTROLY AFFS

9. června 2012 v 10:48 | Ems
Kontrola už tu je víc jak dva týdny takže jsem se rozhodla ji vyhodnotit navíc už nějakou dobu se tam nikdo nezapsal tak co ... no moc se vám nezpsalo z těch affs co mám ale zase hodně vác zkončilo a mezi ty co mažu jsem ni nenapsala ty co už třeba několik měsíců nepřidávají, ty jsem si prostě smazala ... jinak ti přešrtnutí jsou ti které si nechávám ale nezapsali se.

No News

6. června 2012 v 22:39 | Ems
Ahojte :) Chtěla bych se vám omluvit za moji nektivitu, protože teďka je tý školy opravdu hodně, ještě se dopisují a opravují poslední písemky atd., a co se týče školy tak nevím co dřív. Ale zase kdyby byli novinky tak bych semka na chvilku na oddych od učení zašla, alye to je to, nejsou žádné novinky. Jsou jen dvě takový krátký to jeden Ninin tweet který se mi ani nechce přidávat a pak informace žev říjnu se bude prodávat DVD 3.série TVD, anglicky samozdřejmě ... takže tak, zítra se budu učit na opravu písemk z matiky ze které jsem dostala 5 a musím to opravit nejhůř na 3 ... ani moc nevím co psát, prostě jsem jen chtěla napsat aby to tu nestálo s furt tím stejným článkem, i když musím říct že teďka se mi do blogování ani moc nechce jak nejsou žádné novinky, radši když mám čas tak se na něco dívám.
Takže se mějte pěkně, přežijte ty poslední dny písemek a učení atd., pokud se zítra něco důležitějšího objeví tak to přidám ;)
 
 

Reklama