|

Past layouts

Layout #11

5. dubna 2013 v 20:01 | Ems
Tak. Jak jste si ai všimli, je tu nový layout - tam ten předtím tu byl skoro dva měsíce, a nevím jak vám, ale mě už docela vadil. Chtěla jsem něco jarního, ale zase něco jiného. Co si budem povídat, barvama se to moc nelíší, ale co se týče té jarnosti, snad to aspoň trochu vyšlo. To je snad poprvé co mi layout sedí s ročním obdobím. I když kdoví jestli to jaro vůbec příjde, že. Popravdě, musím přiznat že samotné záhlaví se mi celkem líbí. A tak stránka je taky fajn, ale to menu. Nepamatuju si, kdy naposledy jsem se s něčím párala tolik jako teď. Nevycházelo to tak strašně, že jsem se na boxové menu, které je na tomhle blogu snad od samotného založení, vykašlala. A místo toho přešla k obyčejným popiskům. Vážně už mám podezdření, že jsem, nevím proč, zapomněla jak se boxové menu dělá, protože je to poslední odbou čím dál tím horší - ani u toho minulého laye to nevycházelo, ale ne tak strašně.
Co na něj říkáte vy? Vadí vám menu takovéh stylu?

Layout #10

12. února 2013 v 0:18 | Ems
Tak jo, s tamtím layoutem už to tady nebylo k vydržení, vůbec se mi nelíbil! Ale popravdě? Tenhle layout, v pořadí už desáty, přišel tak nějak jako blesk - texturu jsem měla hnedka, fotky taky .. žádné dlouhé dumání a tak. Vlastně to bylo celkem rychlé a dokonce jsem z toho měla i dobrý pocit .. Dokud jsem nezačala nestavovat. Nepamatuju se kdy naosledy mi to takhle nevycházelo .. Stranka nějak divně sedí, o menu radši ani nemluvím, horní menu nevychází a co teprv okraje, ty tu radši ani nemám jak hrozně to s nima vypadalo! Nejhorší na tom je, že nevím kde je chyba. Ale na to už nemám, jsem unavená a už se tady s tím patlám kdoví jak dlouho a houby z toho .. Podtrženo shrnuto - layout se mi celkem líbí když se soustředím na záhlaví, ale jako celek je to hrůza. Zítra se s tím budu možná ještě chvilku bojovat, a když t nepůjdu, jednoduše to zvdám .. No a když mě omluvíte, jdu spát - Dobrou noc*
Jak vám layout líbí?

Layout #09

6. ledna 2013 v 13:44 | Ems
Já na ty složitý layuty prostě nejsem, ty jednoduchý mi jsou nejlíp a ten poslední je toho důkazem - vydržel tu neuvěřitelného necelého čtvrt roku! No a tento ... nevím co k tomu napsat. Mám asi zvláštní nadaní dělat layouty barevně přesně takové, jak se k tomuto ročnímu období nehodí. Tento je spíš podzimní a ten minulý byl zas spíš letní. Je dost jednoduchý, prsotě nic moc. Na to jak jem se s ním dlouho patlala. Až když jsem ho dodělala jsem si zvpomněla že jsem mohla udělat nějaký narozeninový, tenhle byl už dělaný z nutnosti mít tady nový layout, a ani nevím proč jsem tam dala takovouhle barvu. No prostě se mi moc nelíbí, řekla bych že tu moc dlouho nevydrží.
Líbí se vám?

Layout #08

14. října 2012 v 17:13 | Ems
No a teďka ten nový layout, u kterého jsem právě dodělala menu a nakódovala horní menu. No jako .. :D Prvně jsem dělala úplně jiný s promo fotkou The Vampire Diaries ke 4.sérii, který byl šedý, protože se mi ta fotka nedařila oříznout a byla šedá, tak i pozadí, pak jsem tam přidávala fialovou, a prostě jsem se s tím strašně dlouho patlala a stejně nic a vypadalo to strašně. a pa včera ráno jsem zapla ps a prostě sptlala tohle a bylo to, relativně během chvilky :D no co :D Já nevím, je hodně jednouchý, ale myslím že ty barvy celkem ladí, fotky jsou nové a krásné, a je tam všechno co potřebuju, takže jsem s ním tak nějak spokojená, hlavně proto že už to vážně chtělo změnu, tak uvidím jak to bude za chvíli, doufám že se z tý růžový nezcvoknu :D

Layout #07

14. října 2012 v 17:06 | Ems
Úplně jsem zapomněla přidat tento layout do past layouts. Já ani nevím co si o něm myslet. Vlastně se mi docela líbil. Ze začátku vůbec, ale pak čím dál tím víc. Poslední dobou mě už ale hodně štval a nerada jsem lvůli němu semka chodila, už to opravdu potřebovalo změnu. Ale tak celkově jsem s ním byla spokojená ;) Použila jsem tam pěkné barvy i fotky, tak doufám že se líbil i vám :)

Layout #06

10. června 2012 v 21:49 | Ems
Jak jste si možná všimli, tak ode dneška (10.června) je tu nový layout. Moc nevím co bych k němu řekla. Jediný důvod proč jsem ráda že jsem tu poslední dobou tolik nebyla kvůli škole, byl ten layout, protože bych neměla čas udělat nový a tam ten předtím by mi lezl ještě mnohem víc na nervy jako teď. Tam ten byl na mě už opravdu moc přeplácaný, a tenhle mi vlastně udělal radost. Konečně takový menší, a hlavně jednoduchý. Není to nějaký extra grafické, ale jsem ráda že je aspoń trochu barevnější jak obvykle layouty které dělám :) A hlavně jsem ráda že mi nastavování nedělalo nějaké extra problémy, většinou mi to nesadí natolik že musím předělávat samotný layout, ale tady ne, z čehož mám radost :) Ještě ho nakóduju. Takže celkově .. no jsem spokojená tak napolo, ale líbí se mi víc jak ten minulý layout. Hlavně ty fotky se mi líbí moc <33 Jak se layout líbí vám? :)

Layout #05

16. května 2012 v 14:13 | Ems

No a teďka už jsem se konečně dostala k tomu novému layoutu. Musím přiznat že se mi vůbec nelíbí! Jakože najdu tam něco co se mi líbí, jako třeba to sladění barev celkem jde, hlavně se mi strašně líbí ty fotky, hlavně jsem tam jako vždy zase všude kam to šlo vecpala Ninu & Iana (vím, jsem hrozná, ale nemohla jsem si rpostě pomoct no :D) :D Aspoň jsem ráda že je světlý, protože nejsem na tmavý layouty zvyklá a tehle už tu byl celkem dlouho :D Ale jinak je hrozný, přeplcaný, naprostá splácanina, prostě hnus a hrůza!! A hlavně to menu, mám ho nějak divně posunutý, nebo jakože myslím že text v menu nejde úplně zarovnat na střed, ale spravovat to už nebudu, protože na to fakt nemám nervy! :D
P.S. Jo a moc vám děkuju za pochvaly layoutu, moc mě těší že se vám líbí, i když mě teda ne no :D

Layout #04

16. května 2012 v 14:10 | Ems

Z tohodle už jsem měla trochu lepší pocit. To se mi moc často nestává :D Líbí se mi tam docela to sladění barev a aji písma, a jsem ráda že je to skoro všechno z jednoho photoshootu. Hlavně jsem ale ráda že byl tmavý, protože já tmavé layoutu skoro vůbec nedělám, takže jsem ráda že to nevypadá zas tak hrozně ... i když ... :D

Layout #03

16. května 2012 v 14:06 | Ems
No tohle byl pokud o jarní layout :D Nevím jestli se to povedlo, ale e to nic moc, žádné sladění ani barev, ani písma, ani nějaké konkrétní fotky třeba z jednoho photoshootu, prostě nic moc no (jako vždy :D). Ale tak nějak to jde, není to nejhorší, podle mě aspoň lepší jak to minulý ;)

Layout #02

16. května 2012 v 14:03 | Ems

Druhý layout byl v takové mjaksi zimním stylu. Tenhle se mi moc nelíbil takový až moc jednoduchý, nebo spíš nijaký, nic moc no. Jen ty fotky tam jsou dokonalý! :)

Layout #01

16. května 2012 v 14:01 | Ems
Rozhodla jsem se že začnu přidávat layouty, nebo spíš já už jsem je přidávala, ale nikdy né do téhle rubriky, a ta ty starší články už se mi určitě někde stratil na blogu, takže to dopřidám až teďka :)
Tenhle layout není nic moc, byl jen tak na chvilku aby tu něco bylo :) Vlastně aji díky němu jsem tento blog založila, protože už dlouho jsem chtěla mít blog o Nině, milovala jsem TVD, a tak no, a pak jsem měla chuť dělat nějaký layout, tak jsem udělala s Ninou, a pak jsem si řekla že teďka když mám aji layout tak proč ne? :)
Já nevím, mě se ani moc nelíbí, takový divný, žádný sladění barev a tak, ale zase není to nejhorší, ale když jsem ho dělala tak jsem s ním byla dost spokojená, protože jsem vždycky dělala takový ty úzký layouty bez horního menu, nikdy jsem nedělala takový ty velký se spoustou odkazů, takže tohle byla moje tak trochu premiéra ;)

 
 

Reklama