|

The Vampire Diaries ~ Other & News

The Vampire Diaries Hiatus

30. března 2013 v 12:53 | Ems
Mám pro vás špatnou uprávu. Jak jste podle nadpisu určitě pochopili, čeká nás další pauza ve vysílání The Vampire Diaries. Naštěstí je ale jen 3-týdenní, takže nic zas tak hrozného, oproti těm pauzám, které byli minulý rok. Tím pádem další díl, který je ve 4.sérii v pořadí 19., nás bude čekat až v půlce dubna, přesněji 18. Aspoň ale pro vás mám jednu lepší zprávu, a to že byli zveřejněny názvy dalších dvou dílů, a to 4x20 a 4x21. :)

18.04. 2013: 4x19 Picture of You
25.04. 2013: 4x20 The Originals
2.05. 2013: 4x21 She's Come Undone

EW: Julia Plec about new Elena

7. března 2013 v 22:22 | Ems
Dneska nejsou žádné novinky, jenom kraťoučký rozhovor který poskytla Juliea Plec EW. Mluví o nové Eleně, o její proměně - oblečení, melíru ve vlasech ..
Elena + růžový melír? Pravda!
"Ano, je to část proměny, kterou budou moct fanoušci vidět po tom, co bylo vypnuto její lidství." odhaluje Julie Plec. "Řekla jsem Nině i lidem v šatně že musíme spálit všechno! Takže pokud chtěli jednu nebo dvě věci nechat, musela je mít Elena na sobě. Nina vybrala tričko a boty" říká.

"Legrační je, že producenti už chtěli tolikrát změnit vzhled Eleny, a teďka, při téhle mini-revoluci, měli konečně šanci! Elena měla opravdu velmi specifický a bezpečný styl první 3.série, ale co se stala upírem, má trochu víc svobody ve výběru. Po tom co všechny její šaty shořely, koupili jí nové oblečení."

A co teďka máme čekat?
"Bude to víc moderní - víc sukní, pásky a doplňky, bude mít nový účes a bude trochu víc zábavy s barvami jejích vlasů. Byla to legrace měnit její styl."

The Vampire Diaries 4 Season Final Date

27. února 2013 v 6:43 | Ems
Jsem tu jen na chvilinku a mám tu pro vás pouze jednu novinku a to datum závěrečného dílu této, tedy 4.série! Jak už jsem vám jednou psala, 4.série The Vampire Diaries dostala jednu epizodu navíc, dílů bude tedy 23. a poslední díl The Vampire Diaries bude snad poslední závěrečný díl který CW za tuto sezónu odvysílá.
Poslední díl 4.série s číslem 4x23 bude odvysílán 16.května jako vždy v Americe ve čtvrtek v 20:00 a u nás ve 2 hodiny v noci v pátek.

The Vampire Diaries Season 5 Confirmed

13. února 2013 v 11:26 | Ems
Mám pro vás skvělou zprávu! CW už oznámila obnovení některých svých seriálů pro další sezónu, a na štěstí pro nás, patří mezi ně i The Vampire Diaries! Takže fanoušci se dočkají již v pořadí 5.série! Navíc k tomu dodali i to, že vysílat se bude stále ve čtvrtek, tedy u nás v pátek - tak jak tomu bývalo doposud :) Obnoveny byli i další dva seriály a to Arrow a Supernatural.

The Vampire Diaries Hiatus

11. února 2013 v 14:25 | Ems
nová stillska z dílu 4x15 Stand By Me
Mám pro vás jednu asi špatnou zprávu, a to že ve vysílání The Vampire Diaries se nám opět objeví pauza. Pauza bude trvat dva týdny, což si myslím není moc, když to srovnám s těmi pauzami minulý rok, tkeré trvali třeba 6 týdnů .. a to ani nemluvím o pauze mezi sériemi. Takže jak jsem psala, pauza bude trvat dva týdny a to po odvysílání 15.epizody (pro přehled minulý týden byla odvysíláná 13.epizoda a tento týden bude 14.).

14. února: 4x14 Down The Rabbit Hole
21. února: 4x15 Stand By Me
28. února: pauza
7. března: pauza
14. března: 4x16 Bring It On
21. března: ???
28. března: American Gothic

The Vampire Diaries Hiatus

13. prosince 2012 v 19:55 | Ems
Jak asi víte, na vánoce je ve vysílání The Vampire Diaries pauza vždycky, a ani tento rok nás to nemine. Po odvysílání zítřejšího dílu "O Come, All Yeah Faithul", bude 5-ti týdenní pauza ... teda pokud jsem to spočítala správně :D Prostě nový díl, který se jmenuje "After School Special" a ve 4.sérii je to v pořadí 10.díl, bude odvysílaný 17.ledna.

The Vampire Diaries pause

7. listopadu 2012 v 19:56 | Ems
Mám pro vás jednu špatnou zprávu, a to že nás čeká pauza ve vysílání The Vampire Diaries. Neděste se, pauza nás čeká až za dva týdny a bude trvat jen jeden týden. Připadá na čtvrtek 22.listopadu, což je Den Díkůvzdání. Ten den by měla být odvysílána 7.epizoda čtvrté řady, ale CW bude místo ní opakovat 1.díl čtrvté řady.
Epizoda 4x07 se tedy objeví až 29.listopadu a pak už by mělo vysílání normálně pokračovat.

Delena scene?

1. srpna 2012 v 21:41 | Ems


Mám pro vás ještě jednu takovou krátkou novinku :) Trip McNeely, jeden z komparsistů v The Vampire Diaries napsal na twitter, že právě pracoval na scéně s Ninou & Ianem! Což znamená že nás nejspíš čeká nějaká Delena scéna ;) A taky mám pro vás ještě jedno info, a to že včera se dotočila 2.epizoda 4.série :)

"Bláznivé pracování s Ianem a Ninou. Víc smíchu než práce."

The Vampire Diaries: spoler & info

31. července 2012 v 19:02 | Ems

Mám tu pro vás jeden spoiler a jednu informaci z The Vampire Diaries. Jako první tu informace - CW seriál The Vampire Diaries bude mít letos jednu exra epizodu, což znamená že celá série jich bude mít 23. místo 22.!!

No a teďka ten spoiler, týkající se jak 3., tak 4.série TVD. Určitě vás stejně jako mě už napadlo jestli ta krev, kterou byla Elena přeměněna na upírku díky Meredith, byla Damonova. Jak víte, v jednom díle Meredith Damona omráčila a vzala mu krev. No teďka novinářka Carina Mackenzie z Zap2it tutu věc objasnila - "Potvrzeno: Elena byla proměněna v upírku Damonovou krví."

The Vampire Diaries: Episode Titles

30. července 2012 v 23:04 | Ems
Konečně tu pro vás názvy prvních dvou epizod The Vampire Diaries, něco na co jsme tak dlouho čekali! :)

4x01: "Growing Pains" (11.října 2012)
4x02: "Memorial" (18.října 2012)

LIVESTREAM Interview on Comic-Con

13. července 2012 v 13:13 | Ems
Jak asi víte, už zítra se v San Diegu koná Comic-Con, na kterém budeme moct vidět celý The Vampire Diaries Cast. No a právě se objevila informace, že během letošního Comic-Conu bude časopis Entertainment Weekly vést s castem TVD rozhovor, a to živě! ZDE ho budete moct sledovat od 6:45 jejich času, což by mělo být ve 3:45 našeho času (myslím :D), takže v noci ze sobotu na neděli. Budete se dívat? Já asi ne, ale už se moc těším na tento rozhovor a celkově na všechny ty fotky! :)

Season 4 Premiere Date of The Vampire Diaries

29. června 2012 v 15:06 | Ems

Jak asi víte CW přesunula začátek nové sezóny vysílání ze září na říjen, a teďka se už objevilo datum začátku vysílání nové série! Datum připadá na 11.října na 20:00 jejich času. Po tom bude místo The Secret Circle, seriálu který bohužel zrušily, nový seriál Beauty and the Beast. Datum začátku natáčení 4.série je stanoveno na 8.července, což je už za 9 dní!!

The End of Third Season TVD

6. dubna 2012 v 13:38 | Ems
Bohužel je to tady - před pár dny se dotočila poslední scéna 3 série seriálu The Vampire Diaries. Dotočilo se v úterý v Atlantě, ale podle všeho musí herci zůstat v Atlantě ještě o týden déle, pokud by nastaly nějaké komplikace nebo změna. Nina o tom napsala pár tweetů:
"Sekunda do posledního dne natáčení TVD! Těším se na zasloužené prázdniny po 9 měsících natáčení!"
"Toto je konec třetí série!!!!!!!"

btw. omlouvám se že to není ve formě screenů, ale nechce se mi otvírat ps :P :D

Info about LAST episode TVD of 3.Season

20. března 2012 v 22:06 | Ems
Jak Ian prozradil na twitteru, tak poslední - finální epizoda 3 série, se bude jmenovat The Departed. A teďka se objevil seznam postav, které se objeví v posledním díle 3.série, mezi nimiž se objevila i Katherine(/Nina), a podle informací by se tam opravdu měla objevit! Jinak Julie Plec se ptali, jestli všichni třetí sérii přežijí, a ona řekla že neví! Tím pádem je možné že klidně někdo z těch lidí kteří se objeví v posledním díle v něm můžou i umřít. Také si můžete všimnout, že je tam i Jenna a starosta Lockwood, takže tam určitě budou i nějaké ty flashbecky. Taky si můžete všimnout že je tam i Miranda Gilbert, takže se to určitě bude ještě řešit, asi ty vraždy atd., a je tam aji Jeremy! <3 Já už se teda nemůžu dočkat! :)
Elena/Katherine
Stefan
Damon
Jeremy
Bonnie
Caroline
Matt
Tyler
Jenna
Alaric
Klaus
Mayor Lockwood
Sheriff Forbes
Elijah
Rebekah
Meredith Fell
Miranda Gilbert
Grayson Gilbert

Vote for the Vampire Diaries

10. března 2012 v 15:24 | Ems


Stránka Hulu.com pořáda každý rok hlasování o nejlepší televizní show, tento rok se jedná O Nejlepší TV show roku 2012. Samozdřejmě tam nesmí chybět seriál The Vampire Diaries, který soutěží se seriálem The Walking Dead. Hlasovat bohužel můžete už jen 4 dny - první kolo končí 14.března. Takže hlasujte, ať TVD postoupí do dalšího kola (TVD momentálně vyhrává, ale pouze o pár %) - HLASOVAT MŮŽETE ZDE!


The Vampire Diaries: Names/dates of upcoming episodes

24. února 2012 v 19:10 | Ems
A ještě jedna novinka! Opět se týká TVD. Páni já už se tak těším na další epizodu 3x16, která bude až 15.března! :(
Objevily se názvy dalších epizod - až po 3x20. Už se nemůžu dočkat! <3 Co vy? :)

3x16 - "1912" (15.března)
3x17 - "Break On Through" (22.března)
3x18 - "The Murder of One"
3x19 - "Heart of Darkness"
3x20 - "Don't Go Gentle"

Data co jsou výše uvedené jsou potvrzené, ale počítejte tím že u nás to bude spíš tak 16.března, takže pak i 23.března, hlavně pokud počítáte s titulky. Další data zatím nejsou jasná, ale dá se předpokládat že díly se budou objevovat po týdnech, i když je dost možné, že tam dají, stejně jako teďka, nějakou přestávka, třeba dvou nebo tří týdenní.


Julie Plec - Co nás čeká ve zbytku série?

18. února 2012 v 14:22 | Ems
A ještě jeden rozhovor, tenhle je s výkonnou producentkou The Vampire Diaries, Julií Plec. Dozvíme se tam hodně o milostném trojúhelníku, takže doporučuju přečíst! :)
Vybrala jsem Vám jen částí, které se týkají Eleny.


Zdá se, že se Damon vrací ke svým zlým kořenům. Jak daleko, máte v plánu, ho vzít? A jak bude reagovat Elena na jeho s Rebekou?
Elena se bude naštvaná v mnoha úrovních, ale také chápe, že svým způsobem, zmáčkla spoušť. Damon má každé právo se na ní zlobit a spoustu lidí se na sebe bude zlobit i nadále, jak se to vyjeví v další epizodě. S Damonem se to má tak, že jak jsme viděli, když je raněný, kope kolem sebe a to tím nejkrutějším způsobem, jakým může. Ale přesto ukazuje osobní vývoj svého charakteru. Spíše než si to vybít na nevinném člověkovi na silnici, je to uhodí tam, kde to bolí nejvíc - konkrétně Elenu. V žádném případě to není džentlmenské chování, ale rozhodně je to zába sledovat. [Smích]

Kevin Williamson o TVD [kolik bude sérií?]

18. února 2012 v 14:08 | Ems
Spolutvůrce Upířích Deníků Kevin Williamson dělal o rozhovor právě o TVD. Nic určitého co by se týkalo Niny/Eleny/Katherine tam bohužel není, ale mluví tam o tom kolik si myslí že by bude sérií atd. Já jsem Vám vybrala jen část, kde mluví o počtu sérií a celkově o seriálu, protože to se týká i Niny, ale dole pod rozhovorem máte odkaz na celý rozhovor :) Rozhodně doporučuji přečíst!
 
 

Reklama