|

The Vampire Diaries ~ synosips/spoilers

The Vampire Diaries: 4x10 After School Special - Spoiler

13. prosince 2012 v 20:18 | Ems
A nakonec to pro vás mám jeden spoiler od TV Guide o díle 4x10 After School Special, který uvidíme až 17.ledna po vánoční pauze.


Nějaký spoiler o tomjak to bude až se TVD vrátí zpět na obrazovky?
"První epizoda po přestávce bude odrážet Breakfest Club (film) s několika postavami, které uvíznou ve školní knihovně a nakonec o sobě odhalí věci, které měli zůstat ukryté. Ale myslím, že to bude temnější a smutnější než nějaký veselý tanec v hale. Nakonec to donutí Elenu a Stefana k upřímnému rozhovoru, který by mohl navždy změnit jejich vztah."

The Vampire Diaries: 4x07 My Brother's Keeper ~ spoiler

21. listopadu 2012 v 20:29 | EmsNovinářka z E!Online zodpovídala na otázky fanoušků k různým seriálům, a tady je ta, kterou vybrala pro The Vampire Diaries :)


Máte nějaké spoilery o tom, co se v The Vampire Diaries stane s Delenou?
Co třeba si zopakovat jeden z nejnezapomenutelnějších momentů tohoto páru - tanec na Miss Mystic Falls v první sérii? Tyto dva budeme moct opět vidět na tanečním parketu, tentokrát ale bez Stefana mezi nimi (obrazně, samozdřejmě). A co dalšího se v tomto díle stane? Vážně napětí meezi Caroline a Elenou. Hmmm ... mohly by být tyto dvě informace spojené?

The Vampire Diaries: Love Triangle spoiler

8. listopadu 2012 v 18:16 | Ems
No co se týče novinek a to jsou všechny a nakonec tu pro vás mám spoiler od E! Online ohledně milostného trojúhelníků. myslím že se máme na co těšit, už se nemůžu dočkat 6.dílu!
Co se bude dít dál s milostným trojúhelníkem?
Lepší otázka by byla co nečeká žhavé trio v hitě CW stanice The Vampire Diaries. V příštích dílech můžou fanoušci očekávat víc žhavých momentů mezi Damonem a Elenou ... momenty kterých se nemohl nepovšimnout Stefan. Na vyvrcholení se můžete těšit v 6.epizodě.

The Vampire Diaries spoiler. Complete transformation in first episode!

8. října 2012 v 17:48 | EmsMám pro vás jeden krátký spoiler ohledně Elenina upírství. Já už se nemůžu dočkat! ;)


Tak či onak, Elena dokončila svoji proměnu v upírku už v prvním díle 4.série. V druhé epizodě "Memorial", což má být mimochodem jedna z 5.nejlepší epizod 'The Vampire Diaries', zjistíme, že to není až tak jednoduché jak si Elena myslela. Elenino tělo začne odmítat jakýkoliv zdroj krve, které se do sebe snaží dostat (a zkoušela jich mnoho). Bez jídla by ale mohla zemřít! Znovu. Kromě toho očekávejte že v druhém díle "Memorial" uvidíte Elenino první ovlivění.

The Vampire Diaries: Season 4 new info

9. září 2012 v 20:57 | Ems
Objevily se ještě nějaké nové fotky z Toronta, ale omlouvám se, už se mi moc nechtějí přidávat, možná ještě pozdějc, ale teďka se dívám na HIMYM, a nechce se mi to na tak dlouho přerušovat :D Aspoň pro vás mám nové spoilery ohledně 4.série The Vampire Diaries ;)

Ve finále 3 série si Elena (Nina Dobrev) vybere Stefana (Paul Wesley) místo Damona (Ian Somerhalder) a obětuje svůj život aby zachránila Matta (Zach Roerig). Zemřela, ale zase se probudila díky přeměně na upírku. Teď se - i se svojí empatií a schopnosti rozdělit se pro druhé, musí rozhodnout mezi bratry Salvatory.
"Stefan se domnívá, že pokud Elena někoho zraní tak to sama neunese" řekla Julie Plec. "Damon si ale naopak myslí že je to nevyhnutelné a pokud si někdo myslí že není, tak klame sám sebe".

Nový upíří lovec (Todd Williams) má záhadnou minulost o kterou se bude zajímat Klaus (Joseph Morgan). Objeví se již v 2.epizodě 4.série a to trochu zkomplikuje situaci.

"Elena si musí být velmi dobře vědoma že je velice těžké když nemáte žádnou kontrolu nad svými emocemi". řekla její představitelka Nina Dobrev. "Právě to jí zavede do několika nečekaných situací."

The Vampire Diaries: Julie Plec about Delena & Stelena

5. srpna 2012 v 17:56 | Ems
Mám tu pro vás nějaké nové spoilery o milostném trojúhelníkl, tedy o Deleně a Steleně. Já už se teda strašně těším!! :)
"Všechny ty věci co zažila Elena s Damonem i Stefanem pro ni budou mít jiný význam teď, když je upírkou" řekla Julie. "Okolnosti jsou docela děsivé, protože se všichni začnou starat víc o sebe, a všechno bude více intenzivní. Milovat jak jen je možné."
Damon se ale vrací na jinou cestu z minulého období. "Rozhodně to není konec Deleny, pokud jste se strachovali" řekla Plec. "Ve skutečnosti je to v jistém smysl začátek začátku."
Ale to že si Elena bude pamatovat Damonovo vyznání lásky a to že ho poznala jako pvníhp neznamená, že bude litovat toho že si vybrala Stefana. "Necheme aby to byla tak velká změna" prozradila Julie. "Nicméně když se podívte na přátelství a vztah mezi Elenou a Damonem, vezmete si nové informace, je jasné že jsou na velmi důležité cestě."

The Vampire Diaries: Season 4 - spoilers

1. srpna 2012 v 12:36 | Ems
Dneska nejsou nějak moc novinky jen se objeivlo strašně moc spoilerů. Jenže některé už známe, nebo je to jenom prostě takové rozebírání furt toho, co se stalo v posledním díle 3.série, takže jsem vybrala jen ty co mi přišly nějakým způsobem nové nebo zajímavé, které jsme ještě neslyšeli :)
  • čeká nás zajímavý moment mezi Damonem a Elenou
  • objeví se otázka jakou krev má Elena vypít - Damon jí ale nabídne opravdovou čerstvou krev, které Elena samozdřejmě neodolá, a Stefan z toho nebude nijak nadšený
  • v díle 4x04 nás čeká flashbeck s "velkým tajemstvím", ktrerý kompletně změní běh událostí
  • v prvních dílech uvidíme nekoho z Bonniiné minulosti
  • když bude Elena na začátku 4. série v procesu transformace, bude to vypadat že už ji nemůže potkat nic horšího - a to horší právě příjde
  • ve 4.sérii se objeví nová záporná postava. Měl by to být lovec, který si vyhlédne právě čerstvě přeměněnou upírku Elenu.
  • Potom, co Alaric Salzman řekl radě o upírech a detaily o některých lidech, nastane ve 4.sérii "velmi nečekaný řetězec smrtí při premiéře"

The Vampire Diaries: Season 4 - spoilers

11. července 2012 v 22:04 | Ems
Mám tu pro vás jeden spoiler od Tv Line týkající se 4.série. V tomhle se dozvíme o tom jak to bude s vinou a pomstou. Vůbec mě nenapadlo že by se měla Elena Rebece mstít. Nevím jak vy, ale já už se strašně těším! :)

Možná je to příliš brzy ptát se na tohle, ale bude Elena přemýšlet nad pomstěním se nějakým způsobem Rebece za to, co jí udělala?
Myslím, že Elena bude mít plné ruce práce se svojí přeměnou v upírku. Jediný kdo bude na někom vidět vinu, bude Damon - za Eleninu smrt bude vinit chudáka Matta.

Official synosips of Season 4

21. května 2012 v 22:32 | Ems

Objevilo se něco jako oficiální spiler k 4 sérii, spíš teda k prvním dílům, a navíc to už většinou všechno víme,a normálně bych vám to semka už asi nedávala, ale toho je oficiální, takže vám to semka dávám ;)

"Čtrvtá série začíná s tím že se všechno změní. Mezitím co se Elena společně s přáteli stali součásstí maturitního ročníku a ukončení školy, rozptýlí se do různých měst, a jejich vztah k Mystic Falls bude mít hlubší smysl když se objeví nový nepřítel který se je rozhodne zničit."


No a pak se objevila ještě jedna novinka, kterou už jsem vám semka psala, ale to to ještě nebylo oficiální, ale teďka už je - stanice CW opravdu posunula vysílání další sezońy o měsíc, takže nový díl The Vampire Diaries 4x01 nečekejte v září, ale až v říjnu, o měsíc později. Ale zase snad nebudou takové pauzy ve vysílání ;)

The Vampire Diaries: Spoilers about 4 Season

17. května 2012 v 17:09 | Ems
Dneska nejsou žádné novinky, jen tyhlety spoilery o 4.sérii, které vyzradila Julie Plec, výkonná producentka TVD. Dočtete se tam něco o milostném trojúhelníku, o Eleně a její přeměně. Dozvíte se i něco o prvním dle 4.série a nějaké odpovědi na zásadní otázky z posledního dílu 3.série. Já bych řekla, že Julie celkem jasně naznačuje, že nakonec bude Elena s Damonem :D

A jinak pro vás mám ještě dvě informace - už před nějakou dobou jsem vám psala že se Nina objeví na CW Upfrontu, který se koná dneska, takže tak večer nebo spíš až zítra čekejte nové fotky. :)
No a pak jedna celkme blbá zpráva, a to že CW začne nejspíš vysílat další sezońu né v září, jak se předpokládalo, ale až v říjnu! Přesněji/víc by jsme se to měli dovědět z dnešního Upfrontu.

Elena dokončí proměnu. Nechce být upírem, takže zkusí spoustu věcí, aby tomu zabránili, ale stane se. Bude to pro ni velký boj, hodně ji to změní, bude to těžké, ale nakonec, cituji, povstane jako šampión. Dozvíme se, jak dlouho jí bude trvat, než se stane funkčním upírem, pokud vůbec. Každopádně bude první díl sledovat Eleniných 24 hodin, než se tak stane.
Stefan a Elena spolu chvíli budou. To, že si vzpomene na to, co ji Damon ovlivnil zapomenout, neznamená, že se hned ve své volbě rozmyslí. Ovlivní to její city k Damonovi a víc mu porozumí, ale je to součást delší cesty. Dostane se jí to pod kůži a bude na to myslet, ale je se Stefanem a tomu je oddaná, i když jim to způsobí menší problémy.
Když Stefan brečí nad Eleniným tělem, neví, že si ho vybrala, ale ví, že bude upírem. Brečí proto, že to není to, co Elena chtěla.
Stefanova volba, koho vytáhnout, ho bude pronásledovat a naštve Damona. Trochu je to rozdělí, protože spolu budou silně nesouhlasit.
Dozvíme se, jestli Elena věděla, že má v sobě upíří krev, když donutila Stefana, ať zachrání nejdřív Matta.
Za článek děkuji the-vampirediaries.cz

The Vampire Diaries: Facts of 3x22 The Departed

8. května 2012 v 9:01 | Ems
Mám pro vás nějaká fakta z posledního dílu 3.série ,3x22 The Departed! Hrozně se těším na ty Delena scény! Už přece jenom víme o tom že tam bude nějaká Stelena scéna, takže tohle mi udělalo opravdu radost! Mě už je to teda vcelku jedno, jakože pár, ale co se týče postav tak to víc přeju Damonovi :) Jen mě docela dost zarážejí poslední tři body, jelikož se to týká Klause, a tomu přece v minulém díle zastavili srdce, ne? A doufám že ten polibek bude buď Damon & Elena nebo Klaus & Caroline!

1. Elena se konečně rozhodne mezi Stefanem a Damonem.
2. Nina pověděla, že někdo umře / pár lidí zemře.
3. Candice přiznala, že když četla scenář, plakala.
4. Uvidíme, jak Damon poví Eleně, že když ji poprvé spatřil, hned veděl, že není jako Katherine.
5. Ian prozradil, že v 3x22 uvidíme několik Delena scén a též uvidíme, jak velmi Damonovi na Eleně záleží.
6. V jednom rozhovoru Joseph řekl, že 3x22 nám v něčem bude připomínat první sérii.
7. Ian se zmínil, že mezii Elenou a Damonem se stane něco, na co nikdy předtím Damon nemyslel.
8. Bude tu jedno neočakávané úmrtí.

The Vampire Diaries: spoiler about Season Finale

7. května 2012 v 19:08 | Ems

Přináším vám jeden spoiler z dílu 3x22 The Departed, který nás čeká už v pátek, poslední díl 3.série, a jak už asi víte, tak nás čeká velkolepé finále! Kromě toho že si Elena vybere jednoho z bratrů Salvatorů, už dost možná víme o tom, že nás, stejně jako na konci 2.série, čeká nějaké úmrtí. I Daniel Gillies který hraje Elijaha, původního a bratra Klause, nám o tom něco málo řekl:

"Je fantastciké co všechno autoři udělali. Miluju to co udělala Julie Plec [výkonná producentka]. Jsem rád že fanoušci můžou vidět jak se to všechno vyvíjí. Bude to velmi tragické. Určitě můžete očekávat tragédii. To je všechno co můžu říct. Cokoliv se s tou skupinou lidí [hlavních hrdinů] stane, tak tohle je změní navždy."

The Vampire Diaries: Julie Plec about Season 3 Finale

6. května 2012 v 15:27 | Ems
"Určitě tam bude nějaké chaos a vraždy, a pokud půjde vše naším směrem, tak i nějaké ty slzy." řekla Julie Plec, když mluvila o konci 3.série. "Damona Stefan opustí město v souvilosti s pokrevní linií. Ale když se dozví že je Elena v nemocnici a k tomu v nebezpečí díky dvoum upírům a lovci upírů Alaricovi, rozhodnou se vrátit chránit ženu, kterou oba milují. Čím se blížíme ke konci epizody, tím víc se Elena blíží k rozhodnutí kterého z bratrů si vybere. Pojďme dál situací, když bude jen jden bratr. Bude to velmi důležitý moment, když se bude Elena rozhodovat který z nich to bude. A všichni víme že na tom místě chtějí být oba dva." řekla Plec.

The Vampire Diaries: 3x22 The Departed ~ synosips

19. dubna 2012 v 18:15 | Ems
SKRÝVANÝ HRDINA - Odhodlán ochránit svou sestru, učiní Jeremy rozhodnutí, které změní naprosto vše. V drsné realitě její současné situace, Elena touží po jednodušších časech, když byli její rodiče a teta Jena stále na živu a její největší starostí byl její vztah s Mattem. Stefan a Damon spolu kvůli úkolu opouštějí Mystic Falls, ale brzy se rozdělí, když Elena jednoho z nich potřebuje. Caroline a Tyler jsou nuceni učinit život měnící rozhodnutí. A nakonec Bonnie uzavře tajnou dohodu, která má srdcervoucí následky.

The Vampire Diaries: spoilers [3x22]

16. dubna 2012 v 18:10 | Ems

Objevil se jeden spoiler o díle 3x22 The Departed, posledním díle 3.série. Informace, o které se s námi podělil magazín TV Guide - Elena se v díle bude líbat/políbí jednoho z bratrů Salvatorů! Dost možná je právě tohle to vyvrcholení milostného trojúhelníku ve 3.série.

Já jen ze všech sil doufám že to bude Damon! :D

The Vampire Diaries: 3x21 Before Sunset ~ synosips

12. dubna 2012 v 18:04 | Ems
DEN BEZ UPÍRA - Klaus dál jedná podle svého záměru opustit s Elenou město, ale setká se s odporem od překvapivého nového nepřítele. Bonnie přivolá Abby, aby jí pomohla s obtížným kouzlem. Když se události vymknou kontrole, Elena musí ochránit Caroline a Damon a Stefan získat Tylerovu pomoc. Mezitím Bonnie a Jeremy podstoupí velké riziko, aby se ujistili, že bude její kouzlo efektivní. Damon a Stefan mají překvapivě upřímný rozhovor o budoucnosti.

The Vampire Diaries: spoiler [další Delena scéna!]

10. dubna 2012 v 19:57 | Ems
Objevila se aspoň pro fanoušky Delena skvělá zpráva! Jak asi víte, tak Elena se více zaměřila na obnovení vztahu mezí ní a Stefanem, ale zdroj HollywoodLife.com prozradil, že v díle 3x19 Heart of Darkness, který má premiéru již příští týden uvidíme milostnou scénu Damona & Eleny! A narozdíl od minulého dílu to nebude jen sen vyvolaný bolestí.

"Incident, který se stane mezi Elenou a Damonem povede k tomu, že situace mezi Stefanem a Damonem bude ještě více napjatá. Rozhodně to má smysl, souhlasí to s oznámením Julie Plec - milostný trojúhelník dosáhne na konci sézóny vyvrcholení."

Jelikož já jsem fanoušek DELENY, tak tohle je pro mě skvělá zpráva, už se na nový díl moc těším! Co vy? :)

The Vampire Diaries: 3x20 Don't Go Gentle ~ synosips

6. dubna 2012 v 13:26 | Ems
Alaric najde nečekaného spojence, který ho vede po jeho nové, nebezpečné cestě, zatímco Damon a Meredith se snaží přijít na to, jaký by být měl jejich další krok. Na školní tématický ples z 20 let pozve Bonnie jako svůj doprovod Jamieho a na Carolinin návrh požádá Elena Stefana, aby jí na ples doprovodil. Caroline je příjemně překvapena, když se na plese objeví i Tyler, odhodlaný ji učarovat, ale Klaus dělá co může, aby se mezi ně vetřel. Ples nabere smrtelný obrat, když si Damon a Stefan uvědomí, že potřebují Mattovu, Jeremyho a obzvláště Bonninu pomoc odčinit kouzlo, které by mohlo mít pro všechny smrtící následky.

The Vampire Diaries: 3x19 + 3x20 ~ spoilers

1. dubna 2012 v 11:03 | Ems
Objevily se nějaké spoilery týkající se TVD, přesněji dílu 3x19 Heart of Darkness a 3x20 Don't Go Gentle. Na dotazy na twitteru odpovídala výkonná producentka TVD, Julie Plec.

Hrozně bolí když nejsou Stefan a Elena spolu. Stačí jen říct...
Za několik týdnů uvidíte pěkné scény. Dočkáte se u taneční scény na plese z 20.let.

Bude mít Damon a Elena také taneční scénu v díle 3x19 na plese vz 20.let?
Cituji Caroline Forbes z 3x20: "Dívám se na bakaláře, teďka se obraťe na Stefana."

Znamená to, že chvíle mezi Damonem a Elenou v 3x19 nebude důležitá?
Bude důležitá.

Kdo má teda větší šanci - pár Stelena nebo Delena?
Jeden z nich. Oba. Nikdo. To je největší otázka.

Znamená to že díl 3x20 bude špatný pro fanoušky Deleny?
Nebude špatný, jen nebude zaměřený na ně. Mě se tam nejvíc líbí scéna Damon & Alaric.

Řekněte mi něco o finálních scénách. Bude jako obvykle OMG moment?
Určitě to bude OM(F)G moment.

V TVD už jsme mohli vidět moment, kdy viděl Stefan Elenu poprvé. Bude tam i moment kdy ji spatřil poprvé Damon když ještě nevěděl že je to není Katherine?
Možná.

The Vampire Diaries: 3x19 Heart of Darkness~ synosips

30. března 2012 v 17:35 | Ems
Elena a Damon spolu vyrazí zkontrolovat, zda je Jeremy v Denveru v bezpečí a zjistit, jestli by jim jeho jedinečné schopnosti nepomohly odhalit informace, které potřebují vědět o starověké upíří linií. Netrvá dlouho a dovědí se, že se Jeremy stýká se špatnými lidmi. Stefan a Klaus se vydávají až do brutálních extrémů při pátrání po chybějící zbrani. Caroline je nadšená, když se Tyler vrací do města, ale Tyler začne mít brzy podezření, že se něco mezi Caroline a Klausem děje. Matt má plné ruce práce, kdy se snaží zaměstnat Rebeccu organizováním nadcházejícího tématického plesu s motivem z dvacátých let.
 
 

Reklama