|

Twitter

Twitter #26

8. dubna 2013 v 19:51 | Ems
No a pak už se objevila jenom jedna taková důležitá twitter zpráva. Nina totiž nový nový photoshoot! Zrovna jak jsem dělala v pátek ten layout, tak jsem si říkala, že je škoda, že Nina žádný nový už dlouho neměla - v tomhle roce ještě žádný a ani koncem minulého roku. Je jasné, že když natáčí TVD, asi moc času nemá .. ale stejně si ho udělala! Mám z roho obrovskou radost, už se nemůžu dočkat až se objeví! Navíc ta fotka je parádní- je úplně nádherně nalíčená a k tomu ty vlasy .. nádhera! <33

image host
"Na focení photoshootu, zkrášluju se s @vtanis - pracuju o víkendu - ale děláme si z toho Nedělní Den Zábavy ! Zbožňuju svého Vasila..."

Twitter #25

17. března 2013 v 11:06 | Ems
Omlouvám se, vím že Twitter tu dlouho nebyl, ale vůbec jsem nějak nestíhala a přiávat vám semka staré zprávy by asi nemělo cenu. Každopádně jak to tak vypadá, Nina si dneska parádně užívá na pláži se svou vlasovou stylistkou Raiwnou Capri a Julianne Hough. K dvoum zprávám přidala i dvě fotky - obě jsou naprosto parádní. Ta první je taková právně ujetá a ta druhá je prostě krásná! <3

"Válím se na pláži s natáčkou ve vlasech hahah #beachday @riawnacapri @juliannehough"
image host

"Porovnání titulek s julianne: Plážoý den zábavy - holčičí víkend. Jules je lepší. Zklamala jsem. @riawnacapri"
image host

Twitter #24

25. prosince 2012 v 22:09 | Ems
I přes vánoce Nina aktualizovala svůj twitter, a to převážně vánočními příspěvky včetně fotek. :)

"Můj kamarád si právě otevřel restauraci v NYC - @willowroadnyc - vážně skvělé. Doporučuji zkusit ;) willowroadnyc.com"

"Veselé Vánoce od mého Malého Santy Klause... "

"Cítím se slavnostně"

""Toto období v roce je tam magické... "

"Veselé Vánoce Twitterverse! Tohle je pro vás všechny, moji přátelé... Jsem tak šťastná a vděčná že vás mám... "


Twitter #23 / Nina's coming to China!

18. prosince 2012 v 19:30 | Ems
Mám pro vás novou zprávu, a to že Nina odjíždí do Číny! Mám ru pro vás pár tweetů, které jsou vlastně o tom samém - že Nina balí věci právě do Číny, což vám sice v žádném tweetu neprozradí, ale proto přidávám video, které Nina přidala na čínskou sociální síti :)


"Balení balení balení. Rezervuju let. Jsem v plánovacím režimu. Moje hlava nejspíš vybuchne!"

"Stále balím ... Ano je to pravda. začínám vidět trojitě."

"Za 5 hodin budu nasedat do letadla do zimního království. Je tu světlo na konci tunelu...."

Twitter #22

10. prosince 2012 v 20:27 | Ems
Omlouvám se že jsem tu o víkendu moc nebyla ... No dneska nejsou žádné novinky jen pár zpráv z twitteru :) Nina ho poslední dobou moc neaktualizovala, takže ta první je z 6.prosince, ale taky vysvětluje proč - chdák Nina měla chřipku :( No snad už je jí líp, a pokud ne tak snad co nejdřív bude ;) A tou druhou zprávoutak nepřímo přeje Ianovi k narozeninám :D

"Jsem vděčná Netfixovi, to je ta jediná věc která mě dokáže dostat skrz touhle chřipkou. Nespočet hodin úžasných filmů ... skoro jsem zapomněla že jsem nemocná!"

"Odesílání vy víte jakého druhu přáníček vy víte komu. Pssst! Přísně tajné""

Oooo? Jak jsi mě dostala? :) '@JenyNikolova: Kones třetího kola dnešních vánočních nákupů. Nemůžu se dočkat až budu nakupovat pro Brodieho."


Twitter #21

23. listopadu 2012 v 21:29 | Ems
Omlouvám se že na vás tak trošku dlabu, ale tento týden jsem neměla moc času, a hlavně jsem byla strašně nachlazená ... a dneska jsem měla aspoň trochu oddych když jsembyla po škole ve městě a pak v kině :) No každopádně jak určitě víte, 22.listopadu se v Americe slaví den Díkůvzdání, a já tu pro vás mám pár zpráv z Ninina twitteru :)

"Můžeme říct Baller? Tohle je to, co nazýváme 'milionová kočka' Můj Lynx."
image host

"Dnešek je ten den kdy rozhodně nezhubnu ..." - MamaLooch aka @paintworld "
image host

"Den Díkůvzdání od hlavy až k patě ... Vaření, pečení, smích."
image host

"ŠŤASTNÉ DÍKŮVZDÁNÍ VŠEM! Jsem tak vděčná za každého z vás všech. Doufám, že trávíte tento čas se svými přáteli+rodinou ..."
image host

Twitter #20

1. listopadu 2012 v 19:45 | Ems
A teď už tu pro vás mám jen dvě zprávy + fotky z twitteru. Jak víte včera se slavil Halloween a tak nás Nina nezapomněla inforomovat o jejím kostýmu. No ... zajímavý, nevím moc co na to říct :D Ale slušelo jí to jak jinak :)

"ŠŤASTNÝ HALLOWEEN PODVODNÍCI! Co dneska děláte?"
"Natáčela jsem do večera, takže tohle je můj noutový kostým na poslední chvíli. Co jsem? Hádejte. Nápověda: Jsem hajzlík a tohle je moje jméno:"

image host image host

Nina at the bachelor/bachelorette party

14. října 2012 v 20:43 | Ems
Tak jak jsem psala jsem tu s těma novinkama, i když jsou vlastně jenom dvě a obě z twitteru. Nechcou se mi ale dávat do víc článků takže je přidám do jednoho :D Možná ještě přidám photo of the month a pak bude diskuze! :) Jako první tu pro vás mám info + fotku z rozlučky se svobodou - jestli jste doufali že je to Ninina (tak jako já :D), tak není :D Jo, taky mě to štve, ale třeba se dočkáme! :D Rozlučka byla Jessicy Ramsey, což je asistentka Iana :) Podle fotky můžete vidět že tam byla i Candice Accola. Holky vypadaj skvěle, jsem si jistá že si to užili! :)
"Moje úplně první rozlučka se svobodou.. Scavenger hunt: kluci vs. holky. Ať vyhrajou ti lepší!!!!! Ale dejte si pozor kluci - my máme růžové paruky"

image host
Miscellaneous / Other > Personal Photos #4

Pokud nevíte co je to Scavenger Hunt (taky jsem to nevěděla dokud jsem si to nevygooglovala :D), tak je to hra, kde hraje víc týmů které musí sehnat věci z uvedeného seznamu, ale nesmí je koupit. Kdo je sežene nejdřív, vyhraje :)


No a jako druhé tu mám fotku z natáčení 9.epizody 4.série The Vampire Diaries. Wow, nemůžu uvěřit že už je to 9., tak to letí! :) Na fotce je Nina s Danielem Gilliesem (Elijah), který ji dal na twitter :)
image host
The Vampire Diaries > Season 4 > On the Set

Twitter #19

9. září 2012 v 11:27 | Ems
A teďka už twitter i nějakými fotkami :) Tady už můžete trochu vidět jak Nina vypadala na premiéře jejího nového filmu The Perks of Being A Wallflower, který měl premiéru včera - fotky přidám za chvilku :)

"Připravuju se n premiéru @perksofbeingawallflower" na #tiff (Toronto International Film Festival)"
image host


"V autě na cěste na #WallflowerMovie #tiff"
image host

"Připravená #tiff #perksofbeingawallflower"
image host


No a pak se objevily ještě dvě fotky. První je od Nininé vlasové stilistky, napsala k tomu: "Náhled Niny než to uvidíte na koberci" a pak druhá je focená po rozhovoru který jsem vám už dnes přidávala (zde). Nakonci v tom rozhovoru jste mohli vidět že jí něco darovali tak tady je fotky Niny i s plackou kterou dostala :) Fotku přidala na twitter stránka teen.com a napsali k ní "S @ninadobrev" :)
image host image host

Twitter #18

5. srpna 2012 v 21:44 | Ems
Mám tu pro vás ještě jednu zprávu z twitteru. Jak to tak vypadá tak Nina je poslední dobou hlavně asi díky Olymiádě do toho sportu někam zapálená :D Na twitter totiž dala video mužské gymnastiky. I když toto možná nemá ani tak moc dělat se sportem celkově jako spíš s gymnastikou lkterou Nina jako mladší dělala a zavítala s ní i do České Republiky, a očividně k ní má stále nějaký vztah .) Já nevím, né že by se mi to nelíbilo, je to vážně něco, jak jsou sehraní nebo tak, ale že bych z toho byla někam unešená ... :D no podívejte se sami ;)
"Mužská skupina moderní gymnastiky - toto je opravdu neuvěřitelné."

Twitter #17

5. srpna 2012 v 16:41 | Ems
Omlouvám se že jsem tu včera nebyla :) Teďka tu mám zprávy z twitteru. Je fajn že se furt Nina hlásí k Bulharsku :) No jsem zvědavá jestli ju na té olympiádě v roce 2016 fakt uvidím :P :D

"Sledovat @christiana jak hraje je jako sledovat dospělého který bere dítěti sladkost. Musí být těžké být nejlepší na světě."

"Dnes jdu zase plavat #olympics2012 lol"

"Gratuluju Gabby!!! Na Olympiádě jsi to zabila, zlatá medaile! Nepřestávej se usmívat holka!!!!"

"Bulharsko má oficiálně nejstaršího gymnastu na kruhy na Olympijských hrách. Jordan Jovtech. Toto jsou jeho 6. hry! Teďka je to něco co bych nazvala celoživotní úspěch. Měl by dostat cenu! Budu ti držet palce a fandit Jordane! Hodně štěstí! Nepřesávej dělat nás, Bulgary, pyšné!"


No a pak ještě jedna zpráva která se netýká olympiády :) Doufám že si to Nina užila ;) Hnedka bych se přidala :D
"Čas na Sushi! Právě teďka pořádám u mě doma susho večeři. Mistr sushi @yum88 nás učí jak udělat rolky. Mňammmmmm"

New Upcoming photoshoot? / Twitter #16

25. června 2012 v 20:37 | Ems
Dneska se objevila jen jenda novinka, a to o novém photoshootu který Nina fotila (zase!! :D). Já nevím, ale zpráva o tom že Nina fotí nový photoshoot se objevila už tak třikrát, a už je to aji nějaká doba, na twitteru je z toho vždycky poprask, a pak fotky žádný. Zajímalo by mě jestli se vůbec někdy nějaký objeví. :D No jsem zvědavá :)

"Právě jsem dokončila úžasný photoshoot na dokonalém ranči v Thousand Oaks, teď jsem na dlouhé cestě zpátky do LALA!"

A ještě jedna věc - do sekce TV v hlasování na Teen Choice Awards přibylo 6 kategorií, a ve třech z nich jsou nominovaní další z TVD: Villain - Joseph Morgan (Klaus), Scene Stealer Male - Michael Trevino (Tyler) a Scene Stealer Female - Candice Accola (Caroline). Takže určitě nezapomeňte hlasovat pro ně a aji za ostatní v dalších kategoriích (TVD, Ninu, Iana ať to vyhrají)! :)

Twitter #15

8. června 2012 v 22:51 | Ems
Nina opět aktualizovala svůj twitter :) Opět tam zmínila kampaň Got Milk a její soutěž pro matky a dcery ve které můžou vyhrát nafocení reklamní kampaně. Určitě si pamatujete ty fotky které Nina fotila pro Got Milk se svojí maminkou :)

"Ty & tvoje máma můžete být hvězdy v reklamní kampani @MilkMoustache! Řekněte nám jak se navzájem podporujete k šanci na výhru!"

Twitter #14

3. června 2012 v 11:00 | Ems
Dneska se objevila jen jedna novinka, a to čtyři naprosto úžasné zprávy z twitteru + dvě fotky! Jak všichni víme tak Nina má moc ráda kočky, sama je má doma, a momentálně se snaží najít domov dvoum koťatům! Je to od ní hrozně krásné, ta fotka je dokonalá! <3 Dokonce tam napsala i email aby ji ten kdo by měl zájem kontaktoval! Podle mě je to fakt úžasné, řekla bych že pro ně domov určitě najde :)

"Zamilovala jsem se do dvou kluků v Bulharsku...ale bohužel si je nemůžu vzít sebou."

"Chtěla bych s nimi utéct ale nemůžu! Potřebuji tvoji pomoc Sofie - potřebuju dvě zodpovědné mladé dámy se spoustou lásky dát jim domov!"

"Jeden je aktivní, druhý mazlivější a oba potřebují lásku - kontaktujte mě na ninascats2adopt@yahoo.com pokud chcete kotě!"

"Další bratři a já jsem mezi nimi...Jako Eleně, ukradli mi srdce. Kontakt ninascats2adopt@yahoo.com"

Twitter #13

2. června 2012 v 19:00 | Ems
Pak tu mám Nininy zprávy z twitteru. Příjde mi že jsem těch novinek ani tam moc nezmeškala, teda co se týče těch semka na blog, co se týče fotek do galerie tak to už je horší, ale pracuju na tom :)
Jak asi víte, Nina je v Bulharsku kde si užívá se svojí rodinou, s čímž taky souvisí její zprávy :)

P.S. Nezapomeňte se zapsat do KONTROLY AFFILIATES! :)

"Vaření večeře s rodinou - tak dlooooouho jsem toužila po domácích jídlech své babičky. Zapisuju si je do mé kuchyřky, potřebuju se je naučit až budu zpátky v Atlantě!"


" 1.Června je v Bulharsku 'Den Dětí'. Myslím si že každý by neměl brýt ohled na svůj věk a slavit protože...každý je přece někoho díte!"

Twitter #12 / Nina was photographed for a new photoshoot!

15. května 2012 v 20:10 | Ems
Mám pro vás skvělou zprávu, a to že Nina fotila nový photoshoot! Nina to sama napsala na twitter :) Fotila to pro @wearetheendings, což jsou fotky které ukazují chvíle po ukončení vztahu. Já už se hrozně těším, Nina bude určitě vypadat fantasticky! :)

"V Brooklynu s @caitcronenberg pro @wearetheendings - zamračeno, prší... nemohlo by to být víc perfektní pro naše focení"

Twitter #11

15. května 2012 v 20:04 | Ems
Omlouvám jsem že jsem tady teďka nebyla, ale nějak jsem nestíhala, a taky jsem se ptalala s tím naprosto otřesným layutem, takže tak :) Nina mezitím docela dost aktualizovala svůj twitter, a to hlavně fotkami + zprávami Niny, kdy trávila Den matek v NY společně se svojí maminkou :)
"Pozdní snídaně s @paintworld na Den Matek!"

"Procházka po HighLine ... "

"Podívejte se na světlo mezi budovami! Pěkná fotka pořízena @paintworld"

"Teď, když už odvysílali finále TVD, je to venku a můžu svobodně říct: Jsem upír na druhou. Ha! Další série bude zajímavá..."

Twitter #10

12. května 2012 v 14:32 | Ems
Dál tu pro vás mám novou fotky z twitteru, a k tomu nějaké nové zprávy od Niny, kde je mimochodem nádherná ;)

"Krásný slunečný den v NY - bude snad 70 stupňů! Nemůžu se dočkat až si vezmu letní šaty!!!!"


image host
"Tolik zábavy včera s @pantaworld zahájením Like Her, Like Me programu pro GOTMILK? Musítě milovat svého mlékaře."


Twitter #09

8. května 2012 v 11:30 | Ems
Ještě než přidám fotky z Met Ballu, kde byla Nina včera, a mimochomdem byla úplně dokonalá, tak tu pro vás mám jednu novou zprávu z twitteru :)

"Na mé cestě na MET BALL...nemůžu se dočkat až uvidítě mé šaty! Je to drsné... Haha"

Twitter #08

7. května 2012 v 19:32 | Ems
Nina už je v NY a hnedka nám o tom dala vědět :) Ten poslední tweet se mi líbí, taky bych šla na jógu :) A ty fotky s tou kočkou ... jediný co bych k tomu řekla je to že je to bláznivý :D

"Hahahahaha JEDINĚ v New Yorku..."

"To je to.. My kočky začnou trénovat ZÍTRA!"

Hot yoga ve Španělsku ve středu a Hot Yoga v New Yorku v pondělí... Můj život je bláznitý, to miluju!"
 
 

Reklama