|

Videos

Nina Dobrev's Bday Cast Lunch

8. dubna 2013 v 19:37 | Ems
Omlouvám se, že jsem tu včera nebyla, ale ony nebyli skoro žádné novinky, a ty co byli, o těch jsem věděla, jen se mi prostě nechtěla dělat článek o jedné fotce no :)
Každopádně dneska už je toho trochu víc, a já tu pro vsá mám jako první video, jak lidi z produkce The Vampire Diaries přejí Nině všechno nejlepší k narozeninám <3 Nina měla narozeniny v lednu, takže už je to video nějakou dobu staré.

Message to Kayla Baker

30. března 2013 v 12:06 | Ems
Nina a Ian jsou prostě úplně úžasní! ♥ Natočili totiž video pro dívku jménem Kayla, která jako malá měla rakovinu a teďka má zas plicní fibrózu a čeká ji transplantace plic. Mimochodem té holce je 14 let a samozdřejmě je obrovskou fanykou TVD. Takže jí Nina s Ianem natočili video, kde jí říkají že Elena nikdy nebude tak silná jako ona a že jí příjdou navštívit do nemocnice v Torontu, kde pravděpodobně tráví Velikonoce. ♥

Nina at Conan O'Brian show

16. března 2013 v 10:33 | Ems
Já vím že už jste ty videa asi viděli, protože už je to pár dní, co se objevily, ale pokusje to ještě někdo kdo je neviděl, rozhodně se podívejte! V prvním videu je rozhovor a v tom druhém je taková scénka kterou si Ninas Conanem připravily. Nina je tam úžasná, úplně zlatá, naíc jí to strašně sluší! A vím že bych to mohla psát do nekonečně, ale miluju ten její smích! <3 :)

Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party - Videos

26. února 2013 v 22:50 | Ems
A další videa! :D Tentokrát z Oscarové party které se Nina zúčastnila.
V prvním videu přijíždí Nina společně s Ianem, Julií Plec a Kevinem Williamsonem limuzínou. Na začátku tam není Nina moc vidět, zato Ian je a je tam úplně skvělej! :D <3

Další video je rozhovor pro Acces Hollywood z červeného koberce :)

Další video je z červeného koberce ;)

Na dalším videu mluví Nina o aukci, které se na této akci spolu s Ianem minulý rok účastnili. ;)

No a v posledním Nina uznala že má ty nejlepší fanoušky (ještě aby ne! :D) a všem nám poslala pusu!! <3

Nina congratulates Chinese fans with the Chinese New Year

26. února 2013 v 22:42 | Ems
V tomhletom videu Nina přeje Číně šťastný nový rok, který jim tam právě začíná. V tom videu je úplně zlatá jak má ty vlasy a ještě jak říká něco čínsky! <3 Páni, představa že by třeba natočila takové video i pro Česu řekla by tam něco česky .. vím že Čína je asi tak milionkrát větší jak ČR, a vím že tohle se asi nikdy nestane, ale byla by to paráda! :D

Film Independent Spirit Awards - Videos

26. února 2013 v 22:33 | Ems
Tak dneska se pokusím přidat aspoň část fotek co se objevily, a musím říct že je jich teda opravdu hodně. :) Prvně ale videa ;) Prvně tu pro vás mám pěknou dávku videí z Film Independent Spirit Awards.

Jako první tu pro vás mám jen odkaz k rozhovoru s E!Online, který na YouTube nebyl stejně zveřejněn celý, a předtím tam byla jen část, která už je teďka ale bohužel soukromá .. Každopádně Nina je tam zlatá! <3 Video najdete ZDE.

Tohleto další je v červeného koberce :)

V tomhletom videu už je celebrit více a ptají ce jich na skype, jak se k němu staví a jestli ho mají. Nina je tam v 0:49 a mluví tam o tom, jak dělala casting do filmu The Perks of Being A Wallflower právě přes skype ;)

Další, nebojte, už předposlední video je jak Nina odchází z akce ;)

No a v tomhletom posledním videu je Nina úplně zlatá! <33 V tom předchozím už šla do auta na parkoviště a Nina si pak ještě vzala nějaký svetřík a bežela za fanoušky se jim podepsat!

Nina Dobrev & Ian Somerhalder departing from Los Angeles International Airport

7. února 2013 v 18:42 | Ems
Objevilo se ještě jedno video z letiště z 25.prosince z letiště :)

Celebrity Beach Bowl 2013 - Videos

7. února 2013 v 18:36 | Ems
Omlouvám se že jsem tady nebyla, ale nestíhala jsem :/ Mám tu pro vás ještě dvě videa z Beach Bowlu:

Entertainment Weekly Pre-SAG Party hosted by Essie and Audi - Videos

28. ledna 2013 v 22:48 | Ems
Omlouvám se že jsem nestihla přidat ty nové nádherné fotky, ale dneska jsem se ža do noci učila chemii :/ Jedno pololetí je uzavřené a hnedka zas písemky a všechno na to další ... No každopádně tu pro vás mám aspoň dvě videa z před-party pro Actors Guild Awards. Nina byla nádherná, strašně jí to slušelo <3 V jednom videu dělá rozhovor a v druhém se podepisuje fanouškům :)

Nina Dobrev for Femina Magazine

20. ledna 2013 v 8:01 | Ems
Jak jsem řekla (nebo spíš napsala), dneska se pokusím doplnit aspoň něco co jsem zameškala. Tak aspoň tohle video ze zákulisí focení pro Femina Magazine s Číny. Ten photoshoot bude určitě úplně nádherný, protože Nina je tam úplně zlatá a strašně jí to tam sluší! ♥

The Vampire Diaries Cast on MTV's 10 on Top

4. prosince 2012 v 21:24 | Ems
No a ještě video z MTV on the Top, kde mluví TVD cast o seriálu ;)

Nina Dobrev interviews Gabby Douglas

29. listopadu 2012 v 21:08 | Ems
Strašně se omlouvám že to tady flákám, ale vážně vůbec nestíhám. Po vánočním prázdninách už moc času na opravování mít nebudu, a všichni profesoři chtějí všechno stihnout do vánoc, takže je toho moc :( No, aspoň tu pro vás mám jeden rozhovor který dělala Nina s Gabby Douglas, olympijskou vítězskou :) Jsou tam aji záběry ze zítřejší epizody :)

The Vampire Diaries : BTS Gabby Douglas Guest Star

28. listopadu 2012 v 19:06 | Ems
No a pak se objevilo ještě jedno video, kde mluví TVD cast o tom, jaké to bylo natáčet s olympijskou vítězskou Gabby Douglas. V díle 4x07 si totiž střihne i malou roli :) Mluví tam i Gabby o tom jaké to pro ni je a tak ;)

Emma Watson & Nina Dobrev Talk About Their New, For Their Generation

26. listopadu 2012 v 21:55 | Ems
Renne Bargh mluvila v pořad Extra o filmu The Perks of Being A Wallflower, a pak tam pustili rozhovor s Emmou Watson a Ninou Dobrev proložený záběry z filmu :)

Nina Dobrev on FansTang and Sina Weibo account

20. listopadu 2012 v 17:52 | Ems
I Nina si založila účet FansTang, což je něco jako čínský twitter formou videa. Účet tam má i třeba její přítel Ian Somerhalder. Nina tam přidala svoje úvodní video, kde zdraví fanoušky, ptá se jich kdo je jejich oblíbená postava z TVD a připomíná že i Elena se před chvilkou proměnila. Je tam zlatá ♥

The Vampire Diaries : Starve A Vampire PSA

7. listopadu 2012 v 14:32 | Ems
Objevilo se jedno video, kde Nina, Ian a Paul vyzívají lidi k tomu, aby někomu zachránili život tím že darují krev. Video ale bylo natočené i zvečejněné užv roce 2010, v tomhle jen změnili to logo na začátku. No každopádně všichni jsou tam skvělí, navíc mi příjde vtipný že upíři vyzývají lidi aby darovali krev :D

Paul's + Jessica's Wedding (video)

3. listopadu 2012 v 17:13 | Ems
Dneska je jen jedna novinka, ale zato naprosto úžasná! Pokud sledujete Nininy novinky nebo její twitter, určitě si pamatujete jak byla na rozlučce se svobodou a pak i na svatbě Ianovy asistentky Jessicy. Z rozlučky se objevilo pár fotek s těma růžovýma parukama, a bohužel ze svatby nic, a já nevím jak vy, ale já už jse pomalu přestávala doufat. Ale stalo se! Objevilo se naprosto nádherné video z té svatby! Bohužel Nina je tam jenou dvakrát pořádně zabraná, pak jen vždycky nějak zezadu nebo se tam jen tak mihne, ale zato je tam hodně Ian, který je oddával a byl naprosto úžasný! Nina s ním má vážně štěstí! ♥ To video trvá asi 6 minut, ale určitě to stojí zato, je naprosto dokonalé! První část je strašně dojemná a romantická, prostě ta svatba a ta příprava a tak, a ta druhá už je z té zábavy po obřadu, a prostě je to nádherné video, a já jen strašně moc doufám že jednou se bude nějaké takovéhle video týkat Niny & Iana. ♥♥
P.S. Zítra k ránu tu čekejte diskuzi na poslední díl TVD 4x04 The Five! :)

Nina on Ryan Seacrest

26. října 2012 v 12:10 | Ems
Objevil se jeden rozhovor pro Ryana Seacresta. Bohužel se tam nemohla dostavit tak aspoň telefonem. Rozhovor si můžete poslechnout a dole máte překlad :)


Zemře v této sérii nějaká hlavní postava?
"Ano, docela dost. Zatím je jasné že jedna nebo dvě, ale to se stále mění, dokud se natáčí."

Políbí Elena Damona?
"Budou tam určitě momenty pokušení! Momentálně prochází takovou emocionální fází jak na horské dráze, když je teď upírka. Její city k Damonovi byli předtím potlačeny, a teď, když je upírka se znovu hromadí a jsou zvýšené. Takže podlehne pokušení nebo ne? Uvidíme!"

Bude mít někdo upíří dítě?
"Pokud ano, tak doufám že to nebudu já! Nechci mít vycpaný břichno, prosím! A je to příliš podobné Twilight. Stalo se to jen tam a my se chceme trochu lišit."

Proč šla Nina k doktorovi? Je těhotná?
"Jsem v pohodě. Byla to jen roční kontrola, jen tak pro jistotu jestli nejsem nemocná."

Jak je to s Ianem?
"Jsme v pohodě. Všechno je dobré."

19th Annual ELLE Women at Four Seasons Hotel In Hollywood - Videos #2

18. října 2012 v 19:18 | Ems
A ještě se objevily dvě videa z akce Women in Hollywood :)

Na to první vám semka dávám jen odkaz, je to rozhovor s novinářkou, která Nině říká že si fanoušci myslí že by byla skvělá na roli hlavní hrdinky ve filmu Fifty shades od Grey. Na video se můžete podívat ZDE :)

A to druhé je z červeného koberce jak Nina pózuje fotografům. Úplně se jí divím že to vydrží jak na ni furt řvou ať se otočí tak a pak zas tak ...

19th Annual ELLE Women at Four Seasons Hotel In Hollywood - Videos

17. října 2012 v 21:03 | Ems
Mám tu pro vás tři candids videa z akce Women in Hollywood.


 
 

Reklama