|

Videos

Nina Talks Becoming A Vampire & Big Changes Next Season Next Season

10. června 2012 v 10:02 | Ems
Objevilo se ještě jedno video z CW Upfrontu, kde Nina mluví o The Vampire Diaries, konkrétně o tom jak byla překvapená když se dozvěděla, že se Elena stane upírkou, o tom jak to bude brát a celkově o ostatních postavách a změnách ve 4.sérii :)

The Perks of Being a Wallflower ~ trailer

4. června 2012 v 21:35 | Ems
Dneska nejsou nějak moc novinky, jen jedna, ale zato docela důležitá! :) Objevila se totiž konečně nějaká novinka k filmu The Perks of Being a Wallflower kde hraje Nina menší roli, Candace, a hraje tam po boku Logana Lermanna a Emmy Watson. Objevil se trailer a to, že se trailer objeví, bylo zveřejněno už dřív, a to v souvislosti s MTV Movie Awards, kde byl odvysílán a kam Nina bohužel nedorazila protože momentálně je se svojí rodinou v rodné zemi v Bulharsku. :)

Premiéra filmu je stanovena na 14.září, což už není za tak dlouho. Trailer vypadá skvěle, už se hrozně těším! Nina je tam v cca 4 scénách, sluší jí to tam, v té poslední v černých šatech mi připomíná Katherine :) Jak se líbí trailer vám? ;)

Nina in Bulgarian TV News

2. června 2012 v 18:44 | Ems
Mám pro vás další dobrou zprávu, a to že hnedka jak Nina přijela do Bulharska do Sofie se to objevilo v televizních zprávách! Mě to příjde úplně skvělý že Ninin příjezd pokládají za tak důležitou údálost! Já tomu teda moc nerozumím, jen nějaká slova která jsou podobná češtině (:D), ale pohcopila jsem z toho že tam stručně shrnuli Ninin životopis. Musí na ni být opravdu pyšní že od nich pochází tak úžasná herečka jako je Nina :)

The CW Upfront 2012 ~ Videos

20. května 2012 v 14:58 | Ems
Omlouvám se vám že tu teďka moc nejsem, ale nějak nestíhám .. Objevila se spousta videí z CW Upfrontu. Nina byla úplně dokonalá! Tomhleto video je z příchodu na After Party. Nina se podepisovala fanouškům a pózovala fotografům. :)
VÍCE V CELÉM ČLÁNKU ;)

Got Milk Campaign ~ videos

16. května 2012 v 14:51 | Ems
Objevily se dva rozhovory z akce Got Milk, kterou Nina společně se svojí maminkou :) Nina tam mluví o té kampani a soutěži Like Her Like Me, což je soutež pro mamky s dcerami kterou pak Nina a její maminka vyhodnotí, a pak o The Vampire Diaries ;)Nina for MTV

15. května 2012 v 18:24 | Ems
Objevily se dvě videa pro MTV z akce Got Milk. Jedno už jsem vám přidávala, a teďka teda další dvě :) V tomhletom komentuje Elenino rozhodnutí v TVD.

Objevila se informace, že by fanoušci chtěli aby se Nina objevila ve filmu 'Fifty Shades'. Reportérka MTV se jí tam na to ptá, ještě ve spojitosti s Ianem. Nina pak lae říká že by bylo lepší aby tam hrál jen jeden z nich, že by je tam všichni viděli jako Damona & Elenu. Pak ještě řekla že by bylo lepší kdyby tam hrál Ian, že doufá že to dostane. Já si teda myslím že by to bylo fajn vidět je spolu hrát jinak než jako Damona & Elenu :)

Nina Dobrev Reacts to President Obama's Gay Marriage Stance

12. května 2012 v 21:13 | Ems
MTV se Niny ptala, co si myslí o tom, že americký prezident Barack Obama podporuje sňatky geyů. Nina to samozdřejmě hodnotila pozitivně ;) Video nejde vložit, na stránku se dostanete kliknutím na obrázek.Nina about free-time clothes | NY Fashion Week

12. května 2012 v 13:36 | Ems
Objevilo se ještě jedno video z Mercedes Benz Fashion Week, který se konal v NY a v únoru. Portál net-a-porter.com se ptal různých celebrit a osobností, které se tam objevily, co rádi nosí ve svém volném čase, nebo prostě na doma. Nina tam mluví, stejně jako ostatní celebrit jen na pár sekund, ale aspoň něco :) Nina se tam objeví od 0:25, a říká tam, že na doma ráda nosí pánské košile a volné džíny :)

'Extra' - Nina Dobrev Talks 'Vampire Diaries' Season Finale

12. května 2012 v 10:59 | Ems
Jsem ráda že se objevily i video ze show Extra :) Nině tam byla jakovždycky úplně zlatá a hrozně jí ton slušelo, ty šaty jsou dokonalý, moc jí sluší! :) Jinak Nina mluvila o posledním dílu The Vampire Diaries, o milostném trojúhelníku, líbí se mi jak se ta moderátorka zeptá publika koho by si měla Elena vybrat, a jak všichni řeknou "Damon!" :D Mluvila pak hodně o té scéně která se točila pod vodou a celkově o potápění, a nakonec chvilku o Met Ballu :)"Like Her, Like Me" Contest - Instructional Video

10. května 2012 v 21:36 | Ems
Objevilo se ještě jedno video :) Nina totiž se svojí maminkouuvádějí soutěž "Like Her Like Me", která je pro matky a dcery. Nina je tam hrozně zlatá, líbí se mi ten konec :D

Nina Dobrev's Got Milk Campaign

10. května 2012 v 21:34 | Ems
Objevilo se jedno dokonalé video! Ani jsem nevěděla že Nina fotí pro kampaň Got Milk, pro kterou už fotili i další celebrity jako např. Selena Gomez. A navíc to fotila se svojí maminkou! Nina je tam hrozně zlatá, to video je naprosto úžasné, aji to jak je tam se svojí maminkou! :) Hrozně se mi tam líbí jak tam všude mají ten bílý pásek jakoby od mlíka nad pusou :D Fotky budou určitě fantastické :)

Late Night with Conan O'Brian - full show video

10. května 2012 v 21:31 | Ems
Dál pro vás mám celé video ze show 'late Night with Conan O'Brian' kde byla Nina taky dneska, stejně jako v Extra. Hrozně se mi líbí jak vypadala. Prostě Nina se oblíkně tak jednoduše, jen dvojbarevně, ale tak dokonale, že to krásně ladí! Měla tmavě modré sáčko a ve stejné barve minikraťásky, a k tomu černé tričko :) Hrozně se mi tam líbila, byla úplně zlatá :) Mluvila o Met Ballu, hlavně o jejích šatech, a zmínila taky šaty které měla na Emmy. pak mluvila o tom jaké je to být upírkou, pak chvilku mluvila se upíříma tesákama, a pak dělala výrazy Katherine :D A nakoecn předváděla něco z jógy, což bylo nejlepší! :D

EDIT: Akorát semka to video chcu vložit, a najednou zjistím že je vymazaný! Pokusím se ho na YT ještě najít, ale pochybuju :/ No aspoň víte co tam bylo :D A ještě jsem vám našla jedno krátký video, kde můžete vidět jak Nina předváděla tu jógu :D Tak aspoň něco ;)

Costume Institute Gala ‘Met Ball’ ~ videos

9. května 2012 v 22:03 | Ems
Včera jsem vám semka přidávala odkaz kde se můžete podívat na videa z Met Ballu, a dneska už se videa objevily i na YouTube, takže vám je semka můžu přidat! Nina je na všech naprosto krásná, jako vždycky :D Videa jsou 4 -> více v celém článku! :)

Nina & Ian Leaving Hotel in Barcelona, Spain ~ videos

6. května 2012 v 23:05 | Ems
Objevilo se jedno video ze včerejška jak Nina & Ian opouštějí hotel v Barceloně. No a pak se objevilo ještě jedno video, a to mi semka nejde vložit, takže se na něj podívejte TADY (je to to druhé). Na jednu stranu mi to příjde celkem vtipné, ale na druhou stranu bych tohleto opravdu nechtěla, žasné soukromí a tak...ale příjde mi že Ian se tam chová celkme vtipně, a Nina je tam jak jinak než krásná :)

BloodyNight Convention, Barcelona ~ Videos

6. května 2012 v 15:17 | Ems
No a teďka tu pro vás mám ještě jednu novinku, a to videa z BloodyNightConu! Videa jou od fanoušků, takže celkem nekvalitní, a navíc dost krátká, většinou tak tří-minutová, ale zase aspoň něco, navíc je jich docela dost :) Jak jsem psala, Nina měla panel s Ianem, a pak tam s nima byla na chvíli i Matt Davis. Nina & Ian byli zlatá, hrozně jim to spolu slušelo, ti fanoušci měli opravdu štěstí! <3 Jedno video je aji ze vnitřku té budovy kde se tom konalo, teda jakože není z panelu :D
Více videí v celém článku :)

Nina Dobrev Interview - IS Foundation Event #2

28. dubna 2012 v 14:14 | Ems
Objevil se ještě jeden rozhovor z IS Foundation Event ;) V tomhletom je Nina nádherná (jako v kžadým :D), a řekla bych že už ji docela unavuje jak pořád, když se jí lidi ptají na TVD, musí odpovídat to samé, protože nic vím říct nemůže aby něco neprozradila, a řekla bych že teďka byla ráda že se jí na TVD ani jednou nezeptali a ptali se aji na jiné věci :)

Nina Dobrev Interview - IS Foundation Event

24. dubna 2012 v 13:59 | Ems
Dneska nejsou žádné novinky kromě tohoto rozhovoru pto Clevver TV. Nina je tam krásná, určitě se podívejte ;) Mluví tam o Ianově nadaci, a vlastně i o Ianovy, jak je to úžasné, a že v tom Iana podporuje atd., pak taky říkala něco o TVD, a nakonec o šatech které si bere na červený koberec ;)

Nina Dobrev at IS Foundation's Influence Affair Red Carpet ~ Interview

23. dubna 2012 v 18:35 | Ems
A jako už asi poslední novinku tu pro vás mám rozhovor z akce IS Foundation's Influence Affair z červeného koberce. Nina je v něm úplně krásná a milá, nakonci se krásně směje, rozhodně doporučuji se podívat :) Jinak na začátku mluví o té akci na které je, a pak o TVD, aji o polibku Deleny <3 :)
Jinak TADY se můžete podívat aji na rozhovor s Ianem. Ten tam mluví hlavně o té akci, protože to pořáda jeho nadace, a pak o polibku Deleny. Hodně se mi tam líbí jak tam řekne že nejnovější epizodu neviděl, a pak taky ten konec :D :D A TADY se můžete podívat na rozhovor s Claire (Rebekah), který je o jejích letních plánech a pak hlavně o TVD ;)

April 21 - The Influence Affair in Belair ~ videos

22. dubna 2012 v 21:28 | Ems
Teď jsem tu jen na chvilku, takže přidám jen tyhle videa a už hnedka zas půjdu. Jsou to tři candids videa jak Nina přijíždí společně s Julií Plec na akci pořádanou ISF (Ian Somerhalder Foundation), nadací patřící jejímu příteli Ianu Somerhalderovi. Akce se jmenovala The Influence Affair. Nině to tam ohromně slušelo, o líčení a vlasech nemluvím to je vždycky dokonalý, ostatně oblečení taky. Měla jednoduché šaty, černý s bílýma puntíkama, ale Nině to moc slušelo, jako všechno! A doplnila to krásnýma stříbrnýma lodičkama. :) Fotky z akce i z After Party, které se objevily před chvilkou, přidám zítra ;)Nina & Ian at Coachella ~ video

14. dubna 2012 v 15:29 | Ems
Objevilo se video z Choachelly, festivalu, který se koná v Kalifornii, a Nina ta jela společně s Ianem, ve čtvrtek jsem vám o tom psala. Tohle je první video z koncertu, Nina tam bohužel není moc vidět. S Ianem stojí hnedka u pódia, u té asi reproduktorové bedny. Nejlíp je poznáte podle Iana, a hlavně jeho klobouku :D Já jen doufám že se co nejdřív objeví nějaké kvalitní fotky ;)

 
 

Reklama